Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kielińska Elwira Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km
2 Sokołowski Michał Sokółka Polska Bieg na dystansie 10 km
3 Kieda Patryk Białystok Polska Bieg na dystansie 2 km
4 Kieda Patryk Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km
5 Szczykowska-Miller Joanna Białystok Polska Bieg na dystansie 2 km MD Run Training
6 Dudek Bartosz Białystok Polska Bieg na dystansie 2 km MD Run Training
7 Gadziński Krzysztof Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km Kan-therm Racing Team
8 Marcińczyk Patrycja Czarna Białostocka Polska Bieg na dystansie 5 km MD Run Training
9 Pietkun Łukasz Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km Kalinowski Team
10 Szkiłądź Asia Kleosin Polska Bieg na dystansie 2 km
11 Mikutowicz Renata Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km Kan-therm Racing Team
12 wożniak ireneusz czarna bialostocka Polska Bieg na dystansie 5 km
13 wożniak ireneusz czarna bialostocka Polska Bieg na dystansie 2 km
14 Kiszluk Dariusz Suchowola Polska Bieg na dystansie 10 km
15 Szkiłądź Łukasz Kleosin Polska Bieg na dystansie 2 km
16 Szkiłądź Łukasz Kleosin Polska Bieg na dystansie 10 km
17 Szkiłądź Łukasz Kleosin Polska Bieg na dystansie 5 km
18 Dworakowski Emil Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km
19 Dzieszuta Wojciech Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km N50
20 Dziewiątkowski Tomasz Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km
21 Czarnowicz Piotr Sokółka Polska Bieg na dystansie 5 km
22 Czarkowski Cezary Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km
23 Kochmański Dariusz Dąbrowa Białostocka Polska Bieg na dystansie 5 km Solankowi Biegacze Inowrocław
24 Kochmański Dariusz Dąbrowa Białostocka Polska Bieg na dystansie 2 km Solankowi Biegacze Inowrocław
25 Kucharewicz Dariusz Kucharewicz Sokółka Polska Bieg na dystansie 2 km
26 Dziedzik Patrycja Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km
27 Lewicka Magdalenaa Dąbrowa Białostocka Polska Bieg na dystansie 5 km
28 Lewicka Magdalena Dąbrowa Białostocka Polska Bieg na dystansie 2 km
29 Gogol Łukasz Baciuty Polska Bieg na dystansie 5 km
30 Półkosznik Marta Białystok Polska Bieg na dystansie 2 km
31 Chmielewska Marlena Białystok Polska Bieg na dystansie 2 km
32 Bykowski Mariusz Sokółka Polska Bieg na dystansie 2 km
33 Siemieniuk Dorota Białystok Polska Bieg na dystansie 2 km Kalinowski Team
34 Gryniewicz Dawid EŁK Polska Bieg na dystansie 5 km
35 Dzieniszewski Cezary Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km
36 Sadowska Kamila Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km
37 Zielenkiewicz Krzysztof Bialystok Polska Bieg na dystansie 2 km Juvenia Masters
38 Leśniewski Aleksandra Porosły Polska Bieg na dystansie 10 km N50
39 Leśniewski Daniel Porosły Polska Bieg na dystansie 10 km N50
40 Markiewicz Grzegorz Czeremcha Polska Bieg na dystansie 2 km Kalinowski Team
41 Markiewicz Grzegorz Czeremcha Polska Bieg na dystansie 5 km Kalinowski Team
42 Markiewicz Grzegorz Czeremcha Polska Bieg na dystansie 10 km Kalinowski Team
43 Górecki Hubert Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km Beboki
44 Bernatowicz Karolina Dubeninki Polska Bieg na dystansie 10 km
45 Jamaszewska Ewelina Wasilkow Polska Bieg na dystansie 5 km
46 Bałdak Jolanta Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km
47 Bałdak Jolanta Białystok Polska Bieg na dystansie 2 km
48 Bańkowski Adam Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km
49 Baranowska Beata Baranowska Sokółka Polska Bieg na dystansie 2 km
50 Owczarska-Pawluczuk Angelika Białystok Polska Bieg na dystansie 5 km
51 Goszczyk Edyta Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km
52 Goszczyk Krystian Białystok Polska Bieg na dystansie 10 km
53 Borowski Marcin Sokółka Polska Bieg na dystansie 2 km Boli mie noga


Wyświetleń: 2540

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ