Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Bieg główny na dystansie10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
2 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | opłacono on-line | ||
3 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | PROCAR Gdynia | opłacono on-line | |
4 | Chyła Tomasz | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | opłacono on-line | ||
5 | Kubanek Jakub | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | MTM Gdynia | opłacono on-line | |
6 | Paruszewska Katarzyna | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | Bojano Biega | opłacono on-line | |
7 | Paruszewski Robert | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | Bojano Biega | opłacono on-line | |
8 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Bieg główny na dystansie10 km | RUB Babys | opłacono on-line | |
9 | Pawłowski Jacek | Żukowo | Bieg główny na dystansie10 km | KS Tęcza Gdynia | opłacono on-line | |
10 | Bujak Justyna | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | Run Pro Sport | opłacono on-line | |
11 | Pietrzak Jacek | Gdynia-Pogórze | Bieg główny na dystansie10 km | opłacono on-line | ||
12 | Hejmowski Sylwester | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | Mamy To! | opłacono on-line | |
13 | Rutkowski Tomasz | Gdańsk | Bieg główny na dystansie10 km | VO2max MTB Team | opłacono on-line | |
14 | Nowak Sebastian | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | opłacono on-line | ||
15 | Redzimska Anna | Gdynia | Bieg wirtualny - charytatywne wsparcie Hospicium | opłacono on-line | ||
16 | Karpowicz Bartosz | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | Run Pro Sport | opłacono on-line | |
17 | Żelewski Dariusz | Rumia | Bieg główny na dystansie10 km | opłacono on-line | ||
18 | Mrozowska Monika | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | Run Pro Sport | opłacono on-line | |
19 | Kowalska Iwona | Mosty | Bieg główny na dystansie10 km | opłacono on-line | ||
20 | Plewiński Rafał | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | Run Pro Sport | opłacono on-line | |
21 | Lemańczyk Joanna | Gdańsk | Bieg główny na dystansie10 km | Run Pro Sport | opłacono on-line | |
22 | Małek Aleksandra | Kąpino | Bieg główny na dystansie10 km | Run babys | opłacono on-line | |
23 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Bieg wirtualny - charytatywne wsparcie Hospicium | LKS Zorza Gdynia | opłacono on-line | |
24 | Kotuła Andrzej | SZCZENURZE | Bieg główny na dystansie10 km | SZCZENURZE TEAM | opłacono on-line | |
25 | Grzesik-Urban Agnieszka | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | WYMIATACZE | opłacono on-line | |
26 | Knitter Piotr | Kosakowo | Bieg główny na dystansie10 km | WYMIATACZE | opłacono on-line | |
27 | Knitter Daria | Kosakowo | Bieg główny na dystansie10 km | WYMIATACZE | opłacono on-line | |
28 | Galiński Marcin | Suchy Dwór | Bieg główny na dystansie10 km | WYMIATACZE | opłacono on-line | |
29 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | Bieg główny na dystansie10 km | opłacono on-line | ||
30 | Filipski Aleksander | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | Wymiatacze | opłacono on-line | |
31 | SCHRÖDER ADAM | Gdynia | Bieg wirtualny - charytatywne wsparcie Hospicium | opłacono on-line | ||
32 | Morzuch Sylwia | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | opłacono on-line | ||
33 | Hirsz Piotr | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | opłacono on-line | ||
34 | Karaszewski Sławomir | Różankowo | Bieg wirtualny - charytatywne wsparcie Hospicium | opłacono on-line | ||
35 | Stolarczyk Maciek | Gdańsk | Bieg główny na dystansie10 km | opłacono on-line | ||
36 | Dunia Wojciech | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | Mamy To! | opłacono on-line | |
37 | Neufeld Marcin | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | opłacono on-line | ||
38 | Pawełczak Karolina | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | SanusPede | opłacono on-line | |
39 | Mazurkiewicz Mariusz | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | Run Pro Sport | opłacono on-line | |
40 | Kujatt Wojciech | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | Run Pro Sport | opłacono on-line | |
41 | Erdmann Piotr | Gdańsk | Bieg główny na dystansie10 km | minął termin płatności | ||
42 | Janczyk Marta | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | minął termin płatności | ||
43 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Bieg główny na dystansie10 km | Kurczak Team Crow | minął termin płatności |
Wyświetleń: 6167