Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kankowska Joanna Kiełpino Polska Rodzic Mama – 400m AMS Kiełpino
2 Sehn Artur Kiełpino Polska Rodzic Tata – 400m AMS Kiełpino
3 Sehn Karolin Kiełpino Polska DZIEWCZĘTA wiek 10 -11 lat – 400m (roczniki 2013-2014) AMS Kiełpino
4 Koss Julianna Kartuzy Polska DZIEWCZETA wiek 12 -14 lat – 400m (roczniki 2010-2012) AMS
5 Bartwicka - Król Lena Kartuzy Polska Grupa Lekkoatletyczna AMS 400m – 12-13 lat i młodsi (2011-2012) AMS Kartuzy
6 Koszałka Antonina Kartuzy Polska Grupa Lekkoatletyczna AMS 400m – 12-13 lat i młodsi (2011-2012) AMS Kartuzy
7 Nowakowska Kalina Kiełpino Polska Grupa Lekkoatletyczna AMS 400m – 12-13 lat i młodsi (2011-2012) AMS Kiełpino
8 Trzebiatowska Marcelina Kartuzy Polska DZIEWCZĘTA wiek 8-9 lat – 400m (roczniki 2015-2016) Grupa Sportowa Ams PSP2 Kartuzy
9 Plichta Idalia Żukowo Polska DZIEWCZĘTA wiek 4-5 lat – 200m (roczniki 2019-2020) AMS Żukowo
10 Labuda Damian Sierakowice Polska Rodzic Tata – 200m AMS
11 Labuda Wiktoria Sierakowice Polska DZIEWCZĘTA wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018) AMS
12 Labuda Julia Sierakowice Polska DZIEWCZĘTA wiek 4-5 lat – 200m (roczniki 2019-2020) AMS
13 Gruba Agata Kartuzy Polska Rodzic Mama – 200m AMS Kartuzy
14 Prochowska Rozalia Żukowo Polska Grupa Lekkoatletyczna AMS 400m – 11 lat i młodsi (2013 i młodsi) GRUPA LA AMS
15 Pieczykolan Paulina Niestępowo Polska Rodzic Mama – 400m
16 Szuta Tomasz Ciechomie Polska Maluszki: Bieg maluszka 2-3 lata – z rodzicem lub bez z upominkiem na mecie
17 Szuta Michał Ciechomie Polska CHŁOPCY wiek 4-5 lat – 200m (roczniki 2019-2020)
18 Szuta Gabriel Ciechomie Polska CHŁOPCY wiek 10 -11 lat – 400m (roczniki 2013-2014)
19 Szuta Adam Ciechomie Polska CHŁOPCY wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018) Stars Kartuzy
20 Maliszewski Błażej Mezowo Polska Rodzic Tata – 200m AMS Kartuzy
21 Maliszewski Michał Mezowo Polska CHŁOPCY wiek 8-9 lat – 400m (roczniki 2015-2016) AMS Kartuzy
22 Butkowska Iwona Starogard gdański Polska Rodzic Mama – 200m
23 Klawikowski Tomasz Rąty Polska Rodzic Tata – 200m
24 Wojtala Agnieszka Rąty Polska Rodzic Mama – 400m
25 Klawikowska Paulina Rąty Polska Rodzic Mama – 400m
26 Wojtala Hubert Rąty Polska CHŁOPCY wiek 8-9 lat – 400m (roczniki 2015-2016) Szargan Somonino
27 Puzdrowska Iwona Goręczyno Polska Rodzic Mama – 200m
28 Nierzwicka Sylwia Liniewo Polska Rodzic Mama – 200m
29 Pluta Michalina Kartuzy Polska Maluszki: Bieg maluszka 2-3 lata – z rodzicem lub bez z upominkiem na mecie Aktywny Przedszkolak Akuku
30 Laskowski Adrian Hopy Polska Rodzic Tata – 200m AMS Pomieczyńska Huta
31 Pluta Oliwier Kartuzy Polska CHŁOPCY wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018) AMS SP2 Kartuzy
32 Bielas Katarzyna Nowa Karczma Polska Rodzic Mama – 400m AMS Nowa Karczma
33 Puzdrowska Marta Kartuzy Polska Rodzic Mama – 200m
34 Puzdrowski Adam Goręczyno Polska Rodzic Tata – 200m
35 Laskowska Monika Hopy Polska Rodzic Mama – 200m AMS Pomieczyńska Huta
36 Puzdrowska Oliwia Goręczyno Polska Grupa Lekkoatletyczna AMS 400m – 12-13 lat i młodsi (2011-2012) AMS Kiełpino
37 Żywicka Beata Pętkowice Polska Rodzic Tata – 200m AMS Wejherowo
38 Żywicka Beata Pętkowice Polska CHŁOPCY wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018) AMS Wejherowo
39 Laskowski Ignacy Hopy Polska CHŁOPCY wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018) AMS Pomieczyńska Huta Ignacy Laskowski
40 Kiełbowicz Alicja Gdańsk Polska DZIEWCZĘTA wiek 10 -11 lat – 400m (roczniki 2013-2014)
41 Kiełbowicz Małgorzata Gdansk Polska Rodzic Mama – 200m
42 Kryszewski Darek Kartuzy Polska Rodzic Tata – 200m -
43 Formela Alicja Sierakowice Polska Grupa Lekkoatletyczna AMS 400m – 12-13 lat i młodsi (2011-2012) AMS SIERAKOWICE
44 Kryszewska Karolina Kartuzy Polska Rodzic Mama – 200m -
45 Gliniecka Aneta Kartuzy Polska Rodzic Mama – 200m
46 Bigott Julia Prokowo Polska Maluszki: Bieg maluszka 2-3 lata – z rodzicem lub bez z upominkiem na mecie
47 Bigott Adam Prokowo Polska Rodzic Tata – 400m AMS Kartuzy
48 Bigott Nikodem Prokowo Polska CHŁOPCY wiek 4-5 lat – 200m (roczniki 2019-2020) AMS Kartuzy
49 Koszałka Barbara KARTUZY Polska Rodzic Mama – 200m
50 Hewelt Mariusz Kamienica Szlachecka Polska Rodzic Tata – 200m
51 Serkowski Jakub Małkowo Polska CHŁOPCY wiek 8-9 lat – 400m (roczniki 2015-2016)
52 RAULIN AMELIA GORĘCZYNO Polska DZIEWCZĘTA wiek 8-9 lat – 400m (roczniki 2015-2016) AMS somonino
53 RAULIN TYMOTEUSZ GORĘCZYNO Polska CHŁOPCY wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018) AMS somonino
54 Burczyk Zofia Starogard Gdański Polska DZIEWCZĘTA wiek 8-9 lat – 400m (roczniki 2015-2016) Stars Starogard Gdański
55 Jastroch Alicja Starogard Gdański Polska DZIEWCZĘTA wiek 8-9 lat – 400m (roczniki 2015-2016) Stars Starogard Gdański
56 Jastroch Mariusz Starogard Gdański Polska Rodzic Tata – 200m Stars Starogard Gdański
57 SCHIMMELPFENIG Patrycja Kartuzy Polska Rodzic Tata – 200m
58 Jastroch Anna Starogard Gdański Polska Rodzic Mama – 200m Stars Starogard Gdański
59 SCHIMMELPFENIG Patrycja Kartuzy Polska Dzieci - osoby spoza AMS (rodzeństwo podopiecznych) – 300 m - roczniki 2010 - 2019
60 SCHIMMELPFENIG Patrycja Kartuzy Polska CHŁOPCY wiek 4-5 lat – 200m (roczniki 2019-2020) AMS Kartuzy
61 Sieniek Lilianna Kartuzy Polska Maluszki: Bieg maluszka 2-3 lata – z rodzicem lub bez z upominkiem na mecie AMS Kartuzy
62 Sieniek Jakub Kartuzy Polska Grupa Lekkoatletyczna AMS 400m – 12-13 lat i młodsi (2011-2012) AMS Kartuzy
63 RAULIN FILIP GORĘCZYNO Polska CHŁOPCY wiek 12 -14 lat – 400m (roczniki 2010-2012) AMS somonino
64 Richert Damian Kosy Polska Grupa Lekkoatletyczna AMS 400m – 11 lat i młodsi (2013 i młodsi) AMS Kartuzy
65 Gruszecki Bruno Kartuzy Polska CHŁOPCY wiek 4-5 lat – 200m (roczniki 2019-2020) AMS Kartuzy
66 Lewandowski Piotr Somonino Polska Rodzic Tata – 200m -
67 Słowik Antoni Pomieczyno Polska Dzieci - osoby spoza AMS (rodzeństwo podopiecznych) – 300 m - roczniki 2010 - 2019 Stars Kartuzy opłacono on-line
68 Słowik Maria Pomieczyno Polska DZIEWCZĘTA wiek 4-5 lat – 200m (roczniki 2019-2020) Stars Kartuzy
69 Rychert Antoni Somonino Polska CHŁOPCY wiek 10 -11 lat – 400m (roczniki 2013-2014) AMS somonino
70 Rychert Zofia Somonino Polska DZIEWCZĘTA wiek 8-9 lat – 400m (roczniki 2015-2016) AMS somonino
71 Sikorski Michał Rutki Polska Rodzic Tata – 400m
72 Jędrasik Ignacy Kartuzy Polska CHŁOPCY wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018) Aktywny przedszkolak Kartuzy
73 Mallek Zuzanna Sierakowice Polska DZIEWCZĘTA wiek 8-9 lat – 400m (roczniki 2015-2016) AMS SIERAKOWICE
74 Surowiec Alicja Grabowiec Polska Maluszki: Bieg maluszka 2-3 lata – z rodzicem lub bez z upominkiem na mecie
75 Płotka Marcel Gołubie Polska CHŁOPCY wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018) AMS Szymbark
76 Płotka Olaf Gołubie Polska CHŁOPCY wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018) AMS Szymbark
77 Swebodzińska Martyna Wysin Polska DZIEWCZĘTA wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018)
78 Surowiec Piotr Grabowiec Polska Rodzic Tata – 200m
79 Kreft-Surowiec Lucyna Grabowiec Polska Rodzic Mama – 200m
80 Czaja Gabriel Kartuzy Polska Grupa Lekkoatletyczna AMS 400m – 11 lat i młodsi (2013 i młodsi)
81 Wilkowski Michał Kartuzy Polska Rodzic Tata – 400m
82 Wilkowska Hania Kartuzy Polska DZIEWCZĘTA wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018) AMS Kartuzy
83 Kowalewska Katarzyna Somonino Polska Rodzic Mama – 200m
84 Kowalewska Karolina Somonino Polska DZIEWCZĘTA wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018) Aktywny Przedszkolak Kiełpino
85 Kowalewski Franek Somonino Polska CHŁOPCY wiek 8-9 lat – 400m (roczniki 2015-2016) AMS Kiełpino
86 Kowalewska Zuzanna Somonino Polska Grupa Lekkoatletyczna AMS 400m – 11 lat i młodsi (2013 i młodsi) AMS Kiełpino
87 Puzdrowska Marta Brodnica Górna Polska DZIEWCZĘTA wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018)
88 Sikorski Ignacy kartuzy Polska Grupa Lekkoatletyczna AMS 400m – 11 lat i młodsi (2013 i młodsi) AMS Kartuzy
89 Surowiec Stanisław Grabowiec Polska CHŁOPCY wiek 4-5 lat – 200m (roczniki 2019-2020)
90 Rybakowska Sonia Somonino Polska DZIEWCZĘTA wiek 10 -11 lat – 400m (roczniki 2013-2014) AMS Kartuzy
91 Czaplewska Oliwia Starogard gdański Polska Rodzic Mama – 200m
92 SZMUDA MAJA KARTUZY Polska DZIEWCZETA wiek 12 -14 lat – 400m (roczniki 2010-2012)
93 Sikorska Blanka Żuromino Polska DZIEWCZĘTA wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018) Stars Kartuzy
94 Jeżewska Maja Egiertowo Polska DZIEWCZETA wiek 12 -14 lat – 400m (roczniki 2010-2012)
95 Jeżewska Julia Egiertowo Polska DZIEWCZĘTA wiek 10 -11 lat – 400m (roczniki 2013-2014)
96 Chmura Sylwia Lubichowo Polska Rodzic Mama – 400m Stars Starogard Gdański
97 Chmura Sylwia Lubichowo Polska Rodzic Mama – 200m Stars Starogard Gdański
98 Kwidziński Jan Somonino Polska CHŁOPCY wiek 6-7 lat – 300m (roczniki 2017-2018)
99 Kwidzińska Amelia Somonino Polska Grupa Lekkoatletyczna AMS 400m – 12-13 lat i młodsi (2011-2012) Grupa lekkoatletyczna
100 JANKOWSKA-PIPIÓRKA WERONIKA SOMONINO Polska Rodzic Mama – 400m AMS somonino


Wyświetleń: 5852

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ