Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cegliński Tomasz | Gdańsk | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | AMW | ||
2 | Ziemann Krzysztof | Wejherowo | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | |||
3 | Filipski Aleksander | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | Wymiatacze | ||
4 | Kludziak Andrzej | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | Biegacze Północny | ||
5 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | Kurczak Team Crow | ||
6 | Kruszyńska Magdalena | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | |||
7 | Bieszke Rafał | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | Wymiatacze | ||
8 | Damps Jacek | Skrzeszewo | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | |||
9 | Nuszel Paweł | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | Biegamyrazem.pl | ||
10 | Roeske Mariusz | KROKOWA | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | krokowa biega | ||
11 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | Team Deaf | ||
12 | Stacherski Łukasz | Przedborz | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | |||
13 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | |||
14 | Paschke Roman | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | ShipCup | ||
15 | Pacholec Paweł | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | SGA Gdynia | ||
16 | Kazyaka Katarzyna | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | |||
17 | Rzechowski Filip | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | BigYellowFoot Adventure Team | ||
18 | Student Tomasz | Bojano | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | Bojano Biega | ||
19 | Michlewicz Artur | Świecie | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | BigYellowFoot Adventure Team | ||
20 | Wiśniewska Sandra | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | Wild Team | ||
21 | Toporek Aleksanrda | Przodkowo | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | Team Deaf | ||
22 | Wolny Łukasz | Gdańsk | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | Wolny Team | ||
23 | Habaj Piotr | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | biegamyrazem.pl | ||
24 | milkowski mariusz | gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | |||
25 | Kotuła Andrzej | SZCZENURZE | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | SZCZENURZE TEAM | ||
26 | Zalewski Konrad | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | |||
27 | Zielińska Sylwia | Gdynia | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | |||
28 | Gawrylczyk Paweł | Wejherowo | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | |||
29 | Pasek Patrycja | Koszalin | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | |||
30 | Kuraś Beata | Gdańsk | 5,7 km - opłata w biurze zawodów | Wild Team |
Wyświetleń: 5938