Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Chodzezkijami.pl Elite Team | |
2 | Sosnowski Bolesław | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | TKKF Rozstaje | |
3 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat Płytek u Kryspina | |
4 | Dziubak Michał | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
5 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
6 | WALENDZIAK RYSZARD | Malbork | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
7 | Walendziak Jan | Malbork | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Valdano | |
8 | Napiontek Elżbieta | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat płytek u Kryspina | |
9 | Spurgiasz Patryk | Mrzezino | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
10 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | WŁ Lębork | |
11 | Wójcik Damian | Darłowo | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Runnerswalde Darłowo | |
12 | Wójcik Beata | PRABUTY | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
13 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Kwidzyn Biega | |
14 | Brovchenko Jurii | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat Płytek u Kryspina | |
15 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Face Nordic Walking Team | |
16 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat płytek u Kryspina | |
17 | Banaś Sebastian | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | SMOK | |
18 | Sieciński Marcin | Żukowo | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | studio S7 Banino | |
19 | Utkała Paulina | Kartuzy | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
20 | Stolarski Jacek | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
21 | Zajączkowska Anna | Rumia | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
22 | Apanasewicz Jerzy | Pruszcz Gdański | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
23 | Apanasewicz Magda | Pruszcz Gdański | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Iron Woman Trójmiasto | |
24 | Skwarło Paweł | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
25 | Strzelczyk Dorota | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
26 | ziemba Martyna | Somonino | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Rowerowe Kaszuby | |
27 | Goryńska Daria | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
28 | Kaczmarek Krzysztof | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
29 | Wicki Damian | Przodkowo | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
30 | Krzemińska Sylwia | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Wymiatacze | |
31 | Stenka Tyberiusz | Kawle Dolne | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
32 | Walendziak Ryszard | Malbork | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Valdano | |
33 | Walendziak Alicja | Malbork | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Studio S7 Banino | |
34 | Szmidt Adrian | Kaliska | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
35 | Lupa Beata | Wilkowo Stare | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Uks olimp łapy | |
36 | Wójcik Damian | Darłowo | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Runnerswalde Darłowo | |
37 | Żeglarska Joanna | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
38 | Zwolak Leszek | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Mogę Biegać | limit osiągnięty |
39 | Szulc Kamila | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
40 | wojdan miroslaw | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Boot Camp Polska Gdynia | limit osiągnięty |
41 | Glazik Dariusz | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Ścigał Team Bytów | limit osiągnięty |
42 | Zwolski Andrzej | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Scigał Team Bytów | limit osiągnięty |
43 | Spurgiasz Patryk | Mrzezino | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
44 | Puzdrowska Dominika | Żuromino | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
45 | Hubert Jakub | Pogórze | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
46 | Kolk Dominika | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
47 | Kujawski Łukasz | Żukowo | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | STUDIO S7 BANINO | limit osiągnięty |
48 | mielcarek Izabela mielcarek | Reda | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
49 | Krause Iwona | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | EL-Aktywni ELBLAG | limit osiągnięty |
50 | ZYSKOWSKA EWA | GDAŃSK | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
51 | Kuciński Tomasz | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Elaktywni Elbląg | limit osiągnięty |
52 | Śliwiński Rafał | Kielce | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | AQUA-MED KIELCE | limit osiągnięty |
53 | Stencel Joanna | Żukowo | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
54 | Mielewska Brygida | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
55 | Zawaluk Marcin | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | (RT) Runholik Team | limit osiągnięty |
56 | Van Ieperen Arco | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
57 | Ruczko Sławomir | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | USAA Ruczko | limit osiągnięty |
58 | mielcarek Izabela mielcarek | Reda | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
59 | Bogulski Piotr | Zblewo | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
60 | Labuda Marek | Lębork | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
61 | Zalewski Grzesiek | Ustka | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | GRZESŁAW IGMAR TEAM USTKA | limit osiągnięty |
62 | Rejter Dawid | Glinno | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Akademia Biegowa Kartuzy | limit osiągnięty |
63 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | KKB Starogard Gdański | limit osiągnięty |
64 | Ruczko Sławomir | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
65 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Pozytywna Endorfina | limit osiągnięty |
66 | Spurgiasz Patryk | Mrzezino | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | limit osiągnięty | |
67 | Jurczyszyn Rafał | Łysomiczki | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | A&R | limit osiągnięty |
68 | Zięba Joanna | Kościerzyna | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | A&R | limit osiągnięty |
69 | Nikodemczyk Patrycja | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | BigYellowFoot Adventure Team | limit osiągnięty |
70 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Maratończyk Wielki Klincz | limit osiągnięty |
71 | Kwiatkowska Agnieszka | Rumia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | WieWiór Team | limit osiągnięty |
72 | Kozłowska Olimpia | Władysławowo | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Biegamy Razem Władysławowo | limit osiągnięty |
73 | Łojko Michał Esteban | Drzonków | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Rajtarowianka Drzonków | limit osiągnięty |
74 | Kleba Mieczysław | Lębork | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | limit osiągnięty | |
75 | Pacholec Paweł | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Endure Team | limit osiągnięty |
76 | Zalewski Grzesiek | Ustka | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | GRZESŁAW USTKA IGMAR TEAM | limit osiągnięty |
77 | Rejter Bartlomiej | Glinno | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Akademia Biegowa Kartuzy | limit osiągnięty |
78 | Rejter Dawid | Glinno | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Akademia Biegowa Kartuzy | limit osiągnięty |
79 | barganska justyna | bytów | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | limit osiągnięty | |
80 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Aktywni Kociewiacy | limit osiągnięty |
81 | Dorocińska Kinga | Somonino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | limit osiągnięty | |
82 | Jezierska Anna | Gdansk | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 43352