Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thrun Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
2 | Kożyczkowski Krzysztof | Banino | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | NO EXCUSES | opłacono on-line |
3 | Krzemińska Justyna | Banino | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | opłacono on-line | |
4 | Wawerko Katarzyna | Banino | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
5 | Cirocka Bogumiła | Banino | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Cządnik Pomerania | opłacono on-line |
6 | Półrola Robert | Banino | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | STUDIO S7 BANINO | opłacono on-line |
7 | Prauzińska Joanna | Banino | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
8 | Hinca Dorota | Banino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
9 | Sobkowiak Andrzej | Banino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | STUDIO S7 BANINO | opłacono on-line |
10 | Bieroń Marcin | Banino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
11 | Grodzki Krzysztof | Banino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Studio S7 Banino | opłacono on-line |
12 | Krzyśko Krzysztof | Banino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | STUDIO S7 BANINO | opłacono on-line |
13 | Budzińska-Kożyczkowska Karolina | Banino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Studio S7 Banino | opłacono on-line |
14 | Liana Jolanta | Banino | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Studio S7 Banino | opłacono on-line |
15 | Barejko Mirosław | Bąkowo | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Studio S7 Banino | opłacono on-line |
16 | Kryske Mariusz | Białe Błota | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | opłacono |
17 | KRYSKE BARTOSZ | BIAŁE BŁOTA | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | opłacono |
18 | Niewęgłowski Marcin | Bojano | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
19 | Niewęgłowski Paweł | Bojano | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | OSP BOJANO | opłacono on-line |
20 | Malinowski Stanislaw | Bojano | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Bojano Biega | opłacono on-line |
21 | Kwarta Maciej | Bolszewo | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Batalion Dowodzenia MW | opłacono on-line |
22 | Roszkowski Zdzisław | Borkowo | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono | |
23 | Chronowski Waldemar | Borkowo | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Dudycz Team | opłacono |
24 | Malinowska - Bizon Aleksandra | Borkowo | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
25 | Lelek Paulina | Borzestowo | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | opłacono on-line | |
26 | Manikowski Przemysław | Borzytuchom | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Drutex Bytów | opłacono on-line |
27 | Rybacki Dawid | Bożepole Wielkie | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | PKP SKM w TRÓJMIEŚCIE | opłacono on-line |
28 | TARASIEWICZ RYSZARD | BRANIEWO | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
29 | Klimaszewska Lucyna | Braniewo | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Pani | opłacono on-line |
30 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
31 | Puzdrowska Joanna | Bukowina | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | MKS Fighter | opłacono on-line |
32 | Hubrich Danka | Buszkowo | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
33 | Motoczyński Wojciech | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
34 | Piórkowska Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
35 | Moczyński Leszek | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
36 | Jakubek Patryk | Bytow | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
37 | Domaszk Zbigniew | Bytöw | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat płytek u Kryspina | opłacono on-line |
38 | Krefta Agnieszka | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
39 | Garska Joanna | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
40 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
41 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
42 | Matysiak Rembalska Anna | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
43 | Szyca Renata | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
44 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat Płytek u Kryspina | |
45 | Brovchenko Jurii | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
46 | Napiontek Elżbieta | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat płytek u Kryspina | opłacono on-line |
47 | Stoltman Marcin | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Ścigał Team Bytów | opłacono on-line |
48 | barganska justyna | bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | opłacono on-line | |
49 | Reglińska Joanna | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Klub Biegacza GOCH Bytów | opłacono on-line |
50 | Zwolski Andrzej | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | opłacono on-line | |
51 | Glazik Dariusz | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Ścigał Team Bytów | opłacono on-line |
52 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Ścigał Team | opłacono on-line |
53 | Cała Bartosz | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
54 | Cała Małgorzata | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Cała Team | opłacono on-line |
55 | Metel Izabela | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
56 | Gawron Piotr | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | KB GOCH Bytów | opłacono on-line |
57 | Pacan Mira | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Świat płytek u Kryspina | opłacono on-line |
58 | Jankowski Grzegorz | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
59 | CYRSON ANNA | BYTÓW | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
60 | Cichosz - Mielewczyk Monika | Bytów Rzepnica | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
61 | Rembalski Piotr | Bytów Rzepnica | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | opłacono on-line |
62 | Angelonomi Luca | Ceriano Laghetto | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | niezrzeszony | opłacono on-line |
63 | Paczuła Stanisław | Cewice | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
64 | Grabowski Andrzej | Cewice | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat płytek u Kryspina | opłacono on-line |
65 | Hinca Andrzej | Chmielno | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
66 | Templin Tomasz | Chojnice | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
67 | Radomski Emil | Chwaszczyno | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | O.S.P.CHWASZCZYNO | opłacono on-line |
68 | Kotrych Jarosław | Ciechocinek | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
69 | Moczyńska Malwina | Ciechocinek | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
70 | Stencel Maciej | Czarna Dąbrówka | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | DRUTEX BYTÓW | opłacono on-line |
71 | Pyżewska Beata | Czersk | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
72 | JANIKOWSKA MARIOLA | CZERSK | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | 1975 | opłacono on-line |
73 | NIEŻURAWSKA EWA | CZERSK | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | 1975 | opłacono on-line |
74 | Glowienke Anita | Darzlubie | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
75 | Serkowski Wojciech | Dzierżążno | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | GKS Żukowo | opłacono |
76 | Serkowska Laura | Dzierżążno | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | opłacono | |
77 | Klein Kamil | Egiertowo | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | opłacono on-line | |
78 | Klein Radosław | Egiertowo | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | opłacono on-line | |
79 | Van Ieperen Arco | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | opłacono on-line | |
80 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
81 | Ossowska-Bańka Justyna | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Ojcowa Wola Running | opłacono on-line |
82 | Olesińska Agnieszka | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | El-Aktywni | opłacono on-line |
83 | KISIELEWSKI MAREK | ELBLĄG | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | opłacono on-line | |
84 | KISIELEWSKA TERESA | ELBLĄG | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | El-Aktywni | opłacono on-line |
85 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
86 | Mamczyński Mariusz | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
87 | Marczyński Kacper | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
88 | SOWA RENIA | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
89 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | GE power Team | opłacono on-line |
90 | SOWA SYLWEK | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | IKS ATAK | opłacono on-line |
91 | Jurewicz Sylwia | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | GE Power Team | opłacono on-line |
92 | Kosgei Komen Joel | Eldoret | Kenia | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono | |
93 | Naczke Beata | Garcz | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line |
94 | Wilkus Norbert | Gdansk | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
95 | szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | START Bieg 5 km (kolejnych 200 zawodników) | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | opłacono |
96 | Choinski Michal | Gdansk | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
97 | Drazkiewicz Ela | Gdansk | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | opłacono on-line | |
98 | kilarski mateusz | GDANSK | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
99 | Pachucki Adam | Gdansk | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Wkurw_Team | opłacono on-line |
100 | Michalik Tomasz | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | 4plusMops | opłacono on-line |
Wyświetleń: 43355