Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
501 | Pacan Mira | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Świat płytek u Kryspina | opłacono on-line |
502 | Hinca Dorota | Banino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
503 | Drewa Filip | Kartuzy | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
504 | Prena Sławomir | Gościcino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | KM PSP w Gdyni | opłacono on-line |
505 | Kurowska Halina | Żukowo | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | opłacono on-line |
506 | Ropela Andrzej | Kiełpino | Polska | START Bieg 5 km (mieszkańcy Kiełpina) | OSNIP ACTIV TEAM | opłacono on-line |
507 | Michalska Natalia | Jeziorki | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
508 | Mika Magdalena | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
509 | Mika Adam | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
510 | Kuczkowski Krzysztof | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
511 | Kuczkowska Anna | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
512 | Serkowski Wojciech | Dzierżążno | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | GKS Żukowo | opłacono |
513 | Koseda Robert | KARTUZY | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
514 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
515 | Beger Dagmara | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Padł na Ryj TEAM | opłacono on-line |
516 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
517 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
518 | WOELKE SYLWIA | SOMONINO | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | opłacono on-line |
519 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
520 | Bergmann Arkadiusz | Łężyce | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
521 | Bergmann Ewa | Łężyce | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
522 | GOLEC Beata | GDYNIA | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Biegacze Północy | opłacono on-line |
523 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono on-line |
524 | Komorowski Kamil | Lębork | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
525 | Richert Danuta | Tuchom | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Kobieta w Biegu | opłacono on-line |
526 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Team Deaf | opłacono on-line |
527 | Kowalczyk Anna | Lębork | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
528 | Żuchowski Dariusz | Kiełpino | Polska | START Bieg 5 km (mieszkańcy Kiełpina) | ||
529 | Szreder Barbara | Kartuzy | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
530 | Piepke Monika | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
531 | Wargowski Robert | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
532 | Peek Marcin | Kościerzyna | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Szkoła pływania AQUATIC | opłacono on-line |
533 | Zdziarski Adam | Grudziądz | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
534 | Krosnowska Ewa | Puck | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Cel Dobra Forma | opłacono on-line |
535 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
536 | Gurzęda Renata | Rumia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
537 | Krosnowski Grzegorz | Puck | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Cel Dobra Forma | opłacono on-line |
538 | Bejrowska Małgorzata | Kamela | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | opłacono on-line |
539 | Jazdzewska Anna | Kielpino | Polska | START Bieg 5 km (mieszkańcy Kiełpina) | rowerowe kaszuby | |
540 | Ostapczuk Monika | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Nałogowi Pożeracze Kilometrów | opłacono on-line |
541 | Brzeska Jagoda | Kartuzy | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Forma Fitness Club | opłacono on-line |
542 | Sertel Ula | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | LOTOS Team | opłacono on-line |
543 | Krzaczkowska Izabela | Stężyca | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
544 | Brzeski Piotr | Kiełpino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Forma Fitness Club | opłacono on-line |
545 | Radosław Szlas | TUCHOM | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Studio S7 Banino (GŁUCHY) | opłacono on-line |
546 | kilarski mateusz | GDANSK | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
547 | Ostapczuk Kamil | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Nałogowi Pożeracze Kilometrów | opłacono on-line |
548 | Wojewska Natalia | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
549 | Kramer Krzysztof | Rumia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
550 | Woźniak Mariusz | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | T-MOBILE RUNNING TEAM | opłacono on-line |
551 | Podlewski Marcin Stanisław | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
552 | Zaremba Marcin | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | BLUE MEDIA TEAM | opłacono on-line |
553 | Westfal Sławomir | Kiełpino | Polska | START Bieg 5 km (mieszkańcy Kiełpina) | opłacono on-line | |
554 | Bujarska Ada | Somonino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | FORMA FITNESS CLUB | opłacono on-line |
555 | Kobielska Ewa | Kartuzy | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
556 | Jurewicz Sylwia | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | GE Power Team | opłacono on-line |
557 | Zielińska Iwona | Warzenko | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Biegaj z głową | opłacono on-line |
558 | JABŁOŃSKA AGNIESZKA | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
559 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Team Deaf | opłacono on-line |
560 | Tysarczyk Monika | Łapino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
561 | SOWA SYLWEK | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | IKS ATAK | opłacono on-line |
562 | Kurszewska Magdalena | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | BKR Cyklista | opłacono on-line |
563 | Kłudziak Kamila | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Biegacze Północy | opłacono on-line |
564 | Bujarska Justyna | Somonino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | FORMA FITNESS CLUB | opłacono on-line |
565 | Żołdowicz Radosław | Reda | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | AudioManufaktura.pl / StrefaTuningu.pl | opłacono on-line |
566 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Polska | START Bieg 5 km (mieszkańcy Kiełpina) | ||
567 | Kobielski Rafał | Kartuzy | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
568 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | GE power Team | opłacono on-line |
569 | Kolka Katarzyna | Kartuzy | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line |
570 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Team Deaf | opłacono on-line |
571 | Labuda Marek | Kartuzy | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Powersystem | opłacono on-line |
572 | Nieradka Iwona | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
573 | Mach Paulina | Pruszcz Gdański | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
574 | Andrzejczak Wojtek | Grudziądz | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
575 | Rekieć Maciej | Suchy Dwór | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
576 | Gawlik Jarosław | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
577 | SANDACH STEFAN | GDYNIA | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | ZIELONA LAGUNA | opłacono on-line |
578 | Sawirski Krzysztof | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | GROMbiega | opłacono on-line |
579 | Kłudziak Andrzej | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Biegacze Północy | opłacono on-line |
580 | Bujarski Marcin | Somonino | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | FORMA FITNESS CLUB | opłacono on-line |
581 | SOWA RENIA | Elbląg | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono on-line |
582 | Błoński Roman | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
583 | FILIPÓW TADEUSZ | LĘBORK | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | niezrzeszony | opłacono on-line |
584 | WOJTACKA Roksana | Grudziądz | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
585 | Stenka Karolina | Grzybno | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | BKR Cyklista | opłacono on-line |
586 | Bisko Karolina | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
587 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
588 | Pogorzelski Maciej | Straszyn | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Straszyn Biega | opłacono on-line |
589 | Wójcik Sebastian | Lębork | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Alakiernia | opłacono on-line |
590 | Stencel Maciej | Czarna Dąbrówka | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | DRUTEX BYTÓW | opłacono on-line |
591 | Serkowski Piotr | Stężyca | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | kp psp tczew | opłacono on-line |
592 | Piórkowska Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
593 | Niewińska Beata | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | opłacono on-line | |
594 | Michalik Tomasz | Gdańsk | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | 4plusMops | opłacono on-line |
595 | WOJTACKI Tomasz | Grudziądz | Polska | START Bieg 5 km (pierwszych 300 zawodników ) | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
596 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
597 | WALENDZIAK RYSZARD | Malbork | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | ||
598 | Walendziak Jan | Malbork | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Valdano | |
599 | Napiontek Elżbieta | Bytów | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) | Świat płytek u Kryspina | |
600 | Spurgiasz Patryk | Mrzezino | Polska | START Bieg 5 km (kolejni zawodnicy) |
Wyświetleń: 43354