Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Matejczyk Artur Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) Podlaskie kOCuRy opłacono BM
2 Matejczyk Mateusz Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) Podlaskie kOCuRy opłacono BM
3 Kozłowska Katarzyna Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono BM
4 Zaniewski Jakub Wasilków Polska Bieg malucha: 200 m (do 5 lat) opłacono BM
5 Zaniewski Jan Wasilków Polska Bieg młodzika: 400 m (6-10 lat) opłacono BM
6 Zaniewska Monika Wasilków Polska Bieg młodzika: 400 m (6-10 lat) opłacono BM
7 Zaniewska Anna Wasilków Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono BM
8 Szlachta Maria Studzianki Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Bialostocka Sekta Biegaczy
9 Jaroma Marcin Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono BM
10 Chmielewski Jacek Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono BM
11 Kochanowska Katarzyna Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) opłacono BM
12 Ciunczyk Karol Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) 3T Białystok opłacono BM
13 Matys Marek Wasilków Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono BM
14 Dabrowska Katarzyna Ipswich Wielka Brytania Szóstka: 6 320 m (1x pętla) Capel Cheetahs opłacono BM
15 Weber Andrzej Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) Uniwersytet Medyczny w Białymstoku opłacono BM
16 Lenkiewicz Robert Białystok Polska Bieg młodzika: 400 m (6-10 lat) Sp5 opłacono BM
17 Lenkiewicz Paweł Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) MD Run Training opłacono BM
18 Kempisty Piotr Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) Rowerowy Białystok opłacono BM
19 Popławski Jakub Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono BM
20 Dzikowski Wojciech Turośń Kościelna Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Wioska Biegaczy opłacono BM
21 Popławski Rafał Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono BM
22 Shyrchanka Antanina Bialystok Polska Bieg młodzika: 400 m (6-10 lat) TEA.M RUN opłacono BM
23 Shyrchanka Agata Bialystok Polska Bieg starszaka: 800 m (11-12 lat) TEA.M RUN opłacono BM
24 Maroz Tatsiana Bialystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) TEA.M RUN opłacono BM
25 Dwiliński Wojciech Nowodworce Polska Bieg malucha: 200 m (do 5 lat) opłacono BM
26 Dwilińska Izabela Nowodworce Polska Bieg malucha: 200 m (do 5 lat) opłacono BM
27 Zajkowski Robert Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) WINLAND opłacono BM
28 Korbut Marek Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) WINLAND opłacono BM
29 Kavalchuk Alena Bialystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) TEA.M RUN opłacono BM
30 Szymański Michał Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono BM
31 Kotowski Jarosław Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Pędziwiatr Białystok opłacono BM
32 Vintsevich Dina Bialystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) TEA.M RUN opłacono BM
33 Czajkowski Krzysztof Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) opłacono BM
34 Koushar Vasili Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) TEA.M RUN opłacono BM
35 Korpan Valery Bialystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) TEA.M RUN opłacono BM
36 Jóźwicki Franciszek Chraboły Polska Bieg starszaka: 800 m (11-12 lat) Podlaskie kOCuRy opłacono BM
37 Jóźwicki Karol Chraboły Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Podlaskie kOCuRy opłacono BM
38 Walicki Sebastian Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono BM
39 Grądman Maria Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) opłacono BM
40 Markiewicz Grzegorz Czeremcha Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Kalinowski Team opłacono BM
41 Kochański Krystian Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla)
42 Andrejczuk Józek Porosły Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Starszaki Białystok opłacono BM
43 Wierzba Elżbieta Osowicze Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono BM
44 Wiński Adam Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono BM
45 Surowiec Gabriel Białystok Polska Bieg malucha: 200 m (do 5 lat) opłacono BM
46 Surowiec Patryk Białystok Polska Bieg malucha: 200 m (do 5 lat) opłacono BM
47 Milewska-Surowiec Anna Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono BM
48 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Białystok Biega Team opłacono BM
49 Kropiwnicki Marcin Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Zielenkiewicz Team opłacono BM
50 Chmielewski Krzysztof Wasilków Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Podlaskie kOCuRy opłacono BM
51 Korol Dariusz Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) opłacono BM
52 Chmielewski Jan Białystok Polska Bieg młodzika: 400 m (6-10 lat) opłacono BM
53 Charytoniuk Nina Białystok Polska Bieg malucha: 200 m (do 5 lat) opłacono BM
54 Charytoniuk Piotr Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono BM
55 Mądry Bożena Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) 3T opłacono BM
56 Krasicki Daniel Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Podlaskie kOCuRy opłacono BM
57 Siemieniuk Oliwia Białystok Polska Bieg młodzika: 400 m (6-10 lat)
58 Gawryluk Jakub Białystok Polska Bieg młodzika: 400 m (6-10 lat) Podlaskie kOCuRy opłacono BM
59 Gawryluk Nadia Białystok Polska Bieg starszaka: 800 m (11-12 lat) Podlaskie kOCuRy opłacono BM
60 Gawryluk Marcin Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Podlaskie kOCuRy opłacono BM
61 Rogalski Piotr Olmonty Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Podlaskie kOCuRy opłacono BM
62 Siemieniuk Krzysztof Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) Kalinowski Team
63 Łubińska Ewelina Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono BM
64 Nieroda Ilona Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) opłacono BM
65 Dwilińska Magdalena Nowodworce Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) opłacono BM
66 Horaczy Krzysztof Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Starszaki Bialystok opłacono BM
67 Kulevich Ruslan Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) TEA.M RUN opłacono BM
68 Kulevich Tatsiana Bialystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) TEA.M RUN opłacono BM
69 Wacewicz Olga Białystok Polska Bieg młodzika: 400 m (6-10 lat) opłacono
70 Cywoniuk Grzegorz Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Gregor Meble opłacono
71 Olszewski Wojciech Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Grupa Elektro opłacono
72 Ciulwik Zoja Gnieciuki Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) RC Gnieciuki opłacono
73 Ciulwik Lena Gnieciuki Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) RC Gnieciuki opłacono
74 Ciulwik Andrzej Gnieciuki Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) RC Gnieciuki opłacono
75 Ciulwik Ewa Gnieciuki Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) RC Gnieciuki opłacono
76 Iwanow Aleksander Bialystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono
77 Iwanowa Helena Bialystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono
78 Dąbrowski Damian Sowlany Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) opłacono
79 Wacewicz Rafał Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) opłacono
80 Korol Kinga Białystok Polska Bieg starszaka: 800 m (11-12 lat) opłacono
81 Korol Aleksandra Białystok Polska Bieg starszaka: 800 m (11-12 lat) opłacono
82 Pieczur Piotr Białystok Polska Dwunastka: 12 640 m (2x pętle) Pędziwiatr Białystok opłacono
83 Skowera Rozalia Białystok Polska Bieg młodzika: 400 m (6-10 lat) Pędziwiatr Białystok opłacono
84 Kondraciuk Mariusz Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) Kondraciuk Team opłacono
85 Skowera Krzysztof Białystok Polska Szóstka: 6 320 m (1x pętla) Pędziwiatr Białystok opłacono


Wyświetleń: 1501

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ