Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Bielecki Antoni Choroszcz Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole darmowy udział
2 Rojszyk Kinga Skindzierz Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole darmowy udział
3 Samojło Stanisław Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m darmowy udział
4 Samojło Tadeusz Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m darmowy udział
5 Chmielewski Jan Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m darmowy udział
6 Perkowska Antonina Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m darmowy udział
7 Perkowska Krystyna Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m darmowy udział
8 Perkowski Kazimierz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m darmowy udział
9 Andruszkiewicz Marcel Juryzdyka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m darmowy udział
10 Wyszkowski Kamil Kleosin Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m darmowy udział
11 Dziardziel Amelia Kleosin Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m darmowy udział
12 Tałałaj Mikołaj Rudka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole darmowy udział
13 Tałałaj Lidka Rudka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole darmowy udział
14 Lulewicz Mateusz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m darmowy udział
15 Łojniewski Jan Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m darmowy udział
16 Łojniewska Zuzanna Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m darmowy udział
17 Nogal Ines Kolno Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Kolno Biega darmowy udział
18 Iwanczewski Mateusz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m darmowy udział
19 Kalinowski Aleksander Korycin Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole darmowy udział
20 Kaczyński Artur Szuszalewo Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m darmowy udział
21 KACZYŃSKA Julia Szuszalewo Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m darmowy udział
22 Kaczyński Tomasz Szuszalewo Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m darmowy udział
23 Kozlowska Amelia Goldap Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m OSiR Gołdap darmowy udział
24 Strzeliński Jan Wasilków Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m darmowy udział
25 Strzeliński Antoni Wasilków Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m darmowy udział
26 Voitsik Mark Grodno Białoruś Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m Belarus Triathlon Federation darmowy udział
27 Sulik Stanisław Dąbrowa Białostocka Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m LKS Dąb Dąbrowa Białostocka darmowy udział
28 Sulik Franciszek Dąbrowa Białostocka Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m LKS Dąb Dąbrowa Białostocka darmowy udział
29 Bielecki Dawid Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Domowe Przedszkole darmowy udział
30 Piekutowska Laura Kleosin Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole darmowy udział
31 Piekutowska Izabela Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m darmowy udział
32 Piekutowski Dominik Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m darmowy udział
33 Piekutowski Paweł Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m darmowy udział
34 Greś Lena Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m darmowy udział
35 Dakowicz Nadia Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m darmowy udział
36 Guziejko Michał Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m darmowy udział
37 Guziejko Katarzyna Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m darmowy udział


Wyświetleń: 557

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ