Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kmiecik Blanka Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
2 Iwanczewski Mateusz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
3 Łojniewska Zuzanna Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
4 Łojniewski Jan Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
5 Lulewicz Mateusz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m
6 Perkowski Kazimierz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m
7 Perkowska Krystyna Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
8 Perkowska Antonina Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
9 Chmielewski Jan Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
10 Kmiecik Bartosz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m SP12 Białystok
11 Guziejko Michał Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
12 Sienkiewicz Rozalia Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
13 Siemieniuk Oliwia Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m KS Podlasie Białystok
14 Aniołek Magdalena Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m LITTLE LEGEND
15 Piec Oliwier Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
16 Koper Wiktoria Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Szkoła Podstawowa nr 16
17 Koper Jakub Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole Samorządowe nr 83
18 Zalewski Adam Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
19 Zalewski Julian Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
20 Guziejko Katarzyna Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
21 Piekutowski Dominik Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
22 Piekutowska Izabela Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
23 Bielecki Dawid Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Domowe Przedszkole
24 Piekutowski Paweł Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
25 Greś Lena Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
26 Dakowicz Nadia Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
27 Godlewski Michał Borawskie Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Biegamy dla Zdrowia
28 Godlewski Daniel Borawskie Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Biegamy dla Zdrowia
29 Bardo Mateusz Chicago Stany Zjednoczone Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m
30 ROSZKO Tobiasz Choroszcz Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
31 ROSZKO Wojciech Choroszcz Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
32 ROSZKO Mikołaj Choroszcz Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
33 Bielecki Antoni Choroszcz Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
34 Sulik Stanisław Dąbrowa Białostocka Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
35 Sulik Franciszek Dąbrowa Białostocka Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
36 Udzielak Nikodem DOBRZYNIEWO DUŻE Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
37 Skarżyński Wiktorek DOBRZYNIEWO DUŻE Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
38 Skarżyński Oskarek DOBRZYNIEWO DUŻE Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
39 Kozlowska Amelia Goldap Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m OSiR Gołdap
40 Voitsik Mark Grodno Białoruś Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m Belarus Triathlon Federation
41 Łozowski Leon Janów Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
42 Łozowski Igor Janów Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
43 Łozowski Dawid Janów Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
44 Pietuszyńska Maja Janów Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m SP Janów
45 Bykuć Oliwia Jatwieź Duża Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m SP Suchowola
46 Bykuć Kornelia Jatwieź Duża Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
47 Andruszkiewicz Marcel Juryzdyka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
48 Dziardziel Amelia Kleosin Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
49 Piekutowska Laura Kleosin Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
50 Wyszkowski Kamil Kleosin Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
51 Nogal Ines Kolno Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Kolno Biega
52 Brylewicz Klaudia KORYCIN Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Szkoła Podstawowa w Korycinie
53 Brylewicz Bartłomiej KORYCIN Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m Szkoła Podstawowa w Korycinie
54 Kalinowski Aleksander Korycin Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
55 Kucharczyk Henryk Korycin Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
56 Barteczka Julia Kuriany Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Córeczki Barteczki
57 Barteczka Lena Kuriany Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Córeczki Barteczki
58 Wyrzykowska Wiktoria Lipsk Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
59 Paźniewska Sandra Lipsk Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
60 CHWIEDŹKO JAN Nowa Rozedranka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
61 Kluczko Zofia Nowinka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
62 Makarewicz Julia Olszanka Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m SP Suchowola
63 Makarewicz Barbara Olszanka Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m SP Suchowola
64 Tałałaj Mikołaj Rudka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
65 Tałałaj Lidka Rudka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
66 Michalski Milan Skidelska 14E Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkolny
67 Rojszyk Kinga Skindzierz Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
68 Jackiewicz Aleksander Suchowola Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m Kora Korycin
69 Jackiewicz Gabriel Suchowola Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Kora korycin
70 Makarewicz Liliana Suchowola Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole Samorządowe w Suchowoli
71 Kaczyński Tomasz Szuszalewo Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
72 KACZYŃSKA Julia Szuszalewo Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
73 Kaczyński Artur Szuszalewo Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
74 Strzeliński Jan Wasilków Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
75 Strzeliński Antoni Wasilków Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m


Wyświetleń: 1550

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ