Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Guziejko Katarzyna Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
2 Kucharczyk Henryk Korycin Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
3 Skarżyński Oskarek DOBRZYNIEWO DUŻE Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
4 Dziardziel Amelia Kleosin Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
5 Wyszkowski Kamil Kleosin Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
6 Perkowski Kazimierz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m
7 Perkowska Krystyna Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
8 Perkowska Antonina Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
9 Chmielewski Jan Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
10 Udzielak Nikodem DOBRZYNIEWO DUŻE Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
11 Skarżyński Wiktorek DOBRZYNIEWO DUŻE Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
12 CHWIEDŹKO JAN Nowa Rozedranka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
13 Andruszkiewicz Marcel Juryzdyka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
14 Kluczko Zofia Nowinka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
15 ROSZKO Mikołaj Choroszcz Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
16 ROSZKO Wojciech Choroszcz Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
17 ROSZKO Tobiasz Choroszcz Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
18 Paźniewska Sandra Lipsk Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
19 Wyrzykowska Wiktoria Lipsk Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
20 Piec Oliwier Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
21 Łozowski Leon Janów Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
22 Łozowski Igor Janów Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
23 Łozowski Dawid Janów Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
24 Bardo Mateusz Chicago Stany Zjednoczone Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m
25 Łojniewski Jan Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
26 Guziejko Michał Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
27 Dakowicz Nadia Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
28 Greś Lena Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
29 Piekutowski Paweł Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
30 Piekutowski Dominik Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
31 Piekutowska Izabela Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
32 Zalewski Julian Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
33 Strzeliński Antoni Wasilków Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
34 Strzeliński Jan Wasilków Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
35 Kaczyński Tomasz Szuszalewo Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
36 Lulewicz Mateusz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m
37 Łojniewska Zuzanna Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
38 Iwanczewski Mateusz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
39 Zalewski Adam Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
40 Kaczyński Artur Szuszalewo Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
41 KACZYŃSKA Julia Szuszalewo Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
42 Voitsik Mark Grodno Białoruś Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m Belarus Triathlon Federation
43 Godlewski Michał Borawskie Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Biegamy dla Zdrowia
44 Godlewski Daniel Borawskie Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Biegamy dla Zdrowia
45 Barteczka Julia Kuriany Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Córeczki Barteczki
46 Barteczka Lena Kuriany Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Córeczki Barteczki
47 Bielecki Dawid Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Domowe Przedszkole
48 Nogal Ines Kolno Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Kolno Biega
49 Jackiewicz Gabriel Suchowola Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Kora korycin
50 Jackiewicz Aleksander Suchowola Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m Kora Korycin
51 Siemieniuk Oliwia Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m KS Podlasie Białystok
52 Aniołek Magdalena Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m LITTLE LEGEND
53 Sulik Stanisław Dąbrowa Białostocka Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
54 Sulik Franciszek Dąbrowa Białostocka Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
55 Kozlowska Amelia Goldap Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m OSiR Gołdap
56 Kmiecik Blanka Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
57 Piekutowska Laura Kleosin Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
58 Kalinowski Aleksander Korycin Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
59 Bykuć Kornelia Jatwieź Duża Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
60 Tałałaj Lidka Rudka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
61 Tałałaj Mikołaj Rudka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
62 Rojszyk Kinga Skindzierz Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
63 Sienkiewicz Rozalia Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
64 Bielecki Antoni Choroszcz Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
65 Koper Jakub Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole Samorządowe nr 83
66 Makarewicz Liliana Suchowola Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole Samorządowe w Suchowoli
67 Michalski Milan Skidelska 14E Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkolny
68 Pietuszyńska Maja Janów Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m SP Janów
69 Makarewicz Julia Olszanka Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m SP Suchowola
70 Makarewicz Barbara Olszanka Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m SP Suchowola
71 Bykuć Oliwia Jatwieź Duża Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m SP Suchowola
72 Kmiecik Bartosz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m SP12 Białystok
73 Koper Wiktoria Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Szkoła Podstawowa nr 16
74 Brylewicz Bartłomiej KORYCIN Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m Szkoła Podstawowa w Korycinie
75 Brylewicz Klaudia KORYCIN Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Szkoła Podstawowa w Korycinie


Wyświetleń: 1553

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ