Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Andruszkiewicz Marcel Juryzdyka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
2 Aniołek Magdalena Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m LITTLE LEGEND
3 Bardo Mateusz Chicago Stany Zjednoczone Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m
4 Barteczka Julia Kuriany Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Córeczki Barteczki
5 Barteczka Lena Kuriany Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Córeczki Barteczki
6 Bielecki Antoni Choroszcz Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
7 Bielecki Dawid Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Domowe Przedszkole
8 Brylewicz Bartłomiej KORYCIN Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m Szkoła Podstawowa w Korycinie
9 Brylewicz Klaudia KORYCIN Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Szkoła Podstawowa w Korycinie
10 Bykuć Kornelia Jatwieź Duża Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
11 Bykuć Oliwia Jatwieź Duża Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m SP Suchowola
12 Chmielewski Jan Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
13 CHWIEDŹKO JAN Nowa Rozedranka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
14 Dakowicz Nadia Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
15 Dziardziel Amelia Kleosin Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
16 Godlewski Daniel Borawskie Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Biegamy dla Zdrowia
17 Godlewski Michał Borawskie Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Biegamy dla Zdrowia
18 Greś Lena Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
19 Guziejko Katarzyna Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
20 Guziejko Michał Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
21 Iwanczewski Mateusz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
22 Jackiewicz Aleksander Suchowola Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m Kora Korycin
23 Jackiewicz Gabriel Suchowola Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Kora korycin
24 KACZYŃSKA Julia Szuszalewo Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
25 Kaczyński Artur Szuszalewo Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
26 Kaczyński Tomasz Szuszalewo Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
27 Kalinowski Aleksander Korycin Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
28 Kluczko Zofia Nowinka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
29 Kmiecik Bartosz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m SP12 Białystok
30 Kmiecik Blanka Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
31 Koper Jakub Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole Samorządowe nr 83
32 Koper Wiktoria Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Szkoła Podstawowa nr 16
33 Kozlowska Amelia Goldap Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m OSiR Gołdap
34 Kucharczyk Henryk Korycin Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
35 Lulewicz Mateusz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m
36 Makarewicz Barbara Olszanka Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m SP Suchowola
37 Makarewicz Julia Olszanka Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m SP Suchowola
38 Makarewicz Liliana Suchowola Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole Samorządowe w Suchowoli
39 Michalski Milan Skidelska 14E Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkolny
40 Nogal Ines Kolno Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Kolno Biega
41 Paźniewska Sandra Lipsk Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
42 Perkowska Antonina Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
43 Perkowska Krystyna Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
44 Perkowski Kazimierz Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m
45 Piec Oliwier Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
46 Piekutowska Izabela Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
47 Piekutowska Laura Kleosin Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
48 Piekutowski Dominik Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
49 Piekutowski Paweł Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
50 Pietuszyńska Maja Janów Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m SP Janów
51 Rojszyk Kinga Skindzierz Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
52 ROSZKO Mikołaj Choroszcz Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
53 ROSZKO Tobiasz Choroszcz Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
54 ROSZKO Wojciech Choroszcz Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
55 Siemieniuk Oliwia Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m KS Podlasie Białystok
56 Sienkiewicz Rozalia Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
57 Skarżyński Oskarek DOBRZYNIEWO DUŻE Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
58 Skarżyński Wiktorek DOBRZYNIEWO DUŻE Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
59 Strzeliński Antoni Wasilków Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
60 Strzeliński Jan Wasilków Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
61 Sulik Franciszek Dąbrowa Białostocka Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
62 Sulik Stanisław Dąbrowa Białostocka Polska Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
63 Tałałaj Lidka Rudka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
64 Tałałaj Mikołaj Rudka Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
65 Udzielak Nikodem DOBRZYNIEWO DUŻE Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
66 Voitsik Mark Grodno Białoruś Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m Belarus Triathlon Federation
67 Wyrzykowska Wiktoria Lipsk Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
68 Wyszkowski Kamil Kleosin Polska Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
69 Zalewski Adam Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
70 Zalewski Julian Białystok Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
71 Łojniewska Zuzanna Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
72 Łojniewski Jan Białystok Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
73 Łozowski Dawid Janów Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
74 Łozowski Igor Janów Polska Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
75 Łozowski Leon Janów Polska Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m


Wyświetleń: 1552

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ