Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Belarus Triathlon Federation
1 Voitsik Mark Grodno Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m Belarus Triathlon Federation
Biegamy dla Zdrowia
2 Godlewski Michał Borawskie Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Biegamy dla Zdrowia
3 Godlewski Daniel Borawskie Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Biegamy dla Zdrowia
Córeczki Barteczki
4 Barteczka Julia Kuriany Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Córeczki Barteczki
5 Barteczka Lena Kuriany Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Córeczki Barteczki
Domowe Przedszkole
6 Bielecki Dawid Białystok Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Domowe Przedszkole
KS Podlasie Białystok
7 Siemieniuk Oliwia Białystok Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m KS Podlasie Białystok
Kolno Biega
8 Nogal Ines Kolno Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Kolno Biega
Kora Korycin
9 Jackiewicz Aleksander Suchowola Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m Kora Korycin
Kora korycin
10 Jackiewicz Gabriel Suchowola Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Kora korycin
LITTLE LEGEND
11 Aniołek Magdalena Białystok Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m LITTLE LEGEND
LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
12 Sulik Stanisław Dąbrowa Białostocka Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
13 Sulik Franciszek Dąbrowa Białostocka Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
OSiR Gołdap
14 Kozlowska Amelia Goldap Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m OSiR Gołdap
Przedszkole
15 Bykuć Kornelia Jatwieź Duża Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
16 Sienkiewicz Rozalia Białystok Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
17 Kmiecik Blanka Białystok Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
18 Bielecki Antoni Choroszcz Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
19 Rojszyk Kinga Skindzierz Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
20 Tałałaj Mikołaj Rudka Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
21 Tałałaj Lidka Rudka Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
22 Kalinowski Aleksander Korycin Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
23 Piekutowska Laura Kleosin Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole
Przedszkole Samorządowe nr 83
24 Koper Jakub Białystok Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole Samorządowe nr 83
Przedszkole Samorządowe w Suchowoli
25 Makarewicz Liliana Suchowola Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkole Samorządowe w Suchowoli
Przedszkolny
26 Michalski Milan Skidelska 14E Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m Przedszkolny
SP12 Białystok
27 Kmiecik Bartosz Białystok Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m SP12 Białystok
SP Janów
28 Pietuszyńska Maja Janów Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m SP Janów
SP Suchowola
29 Bykuć Oliwia Jatwieź Duża Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m SP Suchowola
30 Makarewicz Barbara Olszanka Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m SP Suchowola
31 Makarewicz Julia Olszanka Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m SP Suchowola
Szkoła Podstawowa nr 16
32 Koper Wiktoria Białystok Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Szkoła Podstawowa nr 16
Szkoła Podstawowa w Korycinie
33 Brylewicz Klaudia KORYCIN Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m Szkoła Podstawowa w Korycinie
34 Brylewicz Bartłomiej KORYCIN Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m Szkoła Podstawowa w Korycinie
_BRAK NAZWY_
35 Zalewski Julian Białystok Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
36 Zalewski Adam Białystok Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
37 Kucharczyk Henryk Korycin Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
38 Skarżyński Oskarek DOBRZYNIEWO DUŻE Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
39 Udzielak Nikodem DOBRZYNIEWO DUŻE Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
40 Skarżyński Wiktorek DOBRZYNIEWO DUŻE Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
41 Bardo Mateusz Chicago Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m
42 Łozowski Dawid Janów Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
43 Łozowski Igor Janów Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
44 Łozowski Leon Janów Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
45 Piec Oliwier Białystok Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
46 Wyrzykowska Wiktoria Lipsk Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
47 Paźniewska Sandra Lipsk Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
48 ROSZKO Tobiasz Choroszcz Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
49 ROSZKO Wojciech Choroszcz Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
50 ROSZKO Mikołaj Choroszcz Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
51 Kluczko Zofia Nowinka Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
52 CHWIEDŹKO JAN Nowa Rozedranka Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
53 Chmielewski Jan Białystok Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
54 Perkowska Antonina Białystok Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
55 Perkowska Krystyna Białystok Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
56 Perkowski Kazimierz Białystok Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m
57 Andruszkiewicz Marcel Juryzdyka Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
58 Wyszkowski Kamil Kleosin Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
59 Dziardziel Amelia Kleosin Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
60 Lulewicz Mateusz Białystok Bieg dla dzieci - klasy V-VI - 800 m
61 Łojniewski Jan Białystok Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
62 Łojniewska Zuzanna Białystok Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
63 Iwanczewski Mateusz Białystok Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
64 Kaczyński Artur Szuszalewo Bieg dla dzieci - klasy III-IV - 600 m
65 KACZYŃSKA Julia Szuszalewo Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
66 Kaczyński Tomasz Szuszalewo Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
67 Strzeliński Jan Wasilków Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
68 Strzeliński Antoni Wasilków Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
69 Piekutowska Izabela Białystok Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
70 Piekutowski Dominik Białystok Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
71 Piekutowski Paweł Białystok Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
72 Greś Lena Białystok Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
73 Dakowicz Nadia Białystok Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym - 200 m
74 Guziejko Michał Białystok Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m
75 Guziejko Katarzyna Białystok Bieg dla dzieci - klasy I-II - 400 m


Wyświetleń: 1547

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ