Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Pryszmant Krzysztof Olecko Polska 10 km opłacono on-line
2 Pryszmant Łukasz Olecko Polska 10 km opłacono on-line
3 Moscicka Magdalena Orzysz Polska 5 km Run TEAM Tygrysy z Orzysza opłacono on-line
4 Biegański Adrian Giżycko Polska 10 km BBL Giżycko opłacono on-line
5 Moroz Elżbieta Kętrzyn Polska 10 km opłacono on-line
6 Oborski Ryszard Mrągowo Polska 5 km opłacono on-line
7 Cięszczyk Monika Orzysz Polska 5 km Team DUCHNOWSKI
8 Kujda Arkadiusz Giżycko Polska 10 km BBL Giżycko opłacono on-line
9 Wysocka Hanna Kętrzyn Polska 5 km (młodzież do 18 lat oraz osoby powyżej 70 lat)
10 Wysocka Martyna Kętrzyn Polska 5 km opłacono on-line
11 Żyźniewska Hanna Kętrzyn Polska 10 km opłacono on-line
12 Stankiewicz Seweryn Monetki Polska 10 km Kupię udziały w nieruchomości opłacono on-line
13 Dylak Grzegorz Mrągowo Polska 10 km opłacono on-line
14 Kotowicz Grzegorz Budry Polska 5 km
15 Kruk Wojciech Burszewo Polska 10 km opłacono on-line
16 Syczew Rafał Mrągowo Polska 5 km opłacono on-line
17 Sieczkowska Agata Gołdap Polska 10 km opłacono on-line
18 Wojtowicz Łukasz Węgorzewo Polska 5 km Mamry OCR Team opłacono on-line
19 Duchnowski Łukasz Ełk Polska 10 km Team Parszczyńskich opłacono on-line
20 Bańkowski Maciej Łódź Polska 5 km opłacono on-line
21 Bańkowska Katarzyna Łódź Polska 5 km opłacono on-line
22 Gnatkowski Adrian Kleszczewo Polska 5 km opłacono on-line
23 Trukszyn Monika Lidzbark Warmiński Polska 5 km Life is brutal opłacono on-line
24 JABŁOŃSKA MAGDALENA WILKASY Polska 5 km Team Parszczyńskich opłacono on-line
25 Handrysiak Małgorzata Wilkasy Polska 5 km Team Parszczyńskich opłacono on-line
26 Liszka Karolina Warszawa Polska 5 km Kaziki opłacono on-line
27 Igras Łukasz Dojazdów Polska 10 km Maxmet opłacono on-line
28 Gilewicz Agnieszka Myki Polska 10 km BRBK -biegli w podatkach
29 Dobrzyński Henryk Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
30 Jagłowski Michał Grajewo Polska 5 km opłacono on-line
31 Świca Rozalia Giżycko Polska 5 km opłacono on-line
32 Dytko Marcin Giżycko/Sterławki Polska 10 km Giżycki Klub Morsów ZIMNY PTAK opłacono on-line
33 Liszka Krzysztof Warszawa Polska 5 km Kaziki opłacono on-line
34 Wasyleczko Dariusz Górowo Iławeckie Polska 10 km opłacono on-line
35 TUNKIEWICZ MONIKA Ryn Polska 10 km opłacono on-line
36 MUCHA Piotr Lidzbark Warmiński. Polska 10 km Biegam bo mnie ludzkość wkurza opłacono on-line
37 Hałun Łukasz Kętrzyn Polska 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
38 Bartczak Marcin Bisztynek Polska 10 km Drużyna ML opłacono on-line
39 Borowski Dariusz Przechlewo Polska 10 km opłacono on-line
40 Borucki Dariusz Łękuk Mały Polska 5 km Folwark Łękuk opłacono on-line
41 Szymczak Klaudia Łękuk Mały Polska 5 km Folwark Łękuk opłacono on-line
42 Wiśniewski Mirosław Olsztynek Polska 10 km BIEGAM SAM TU I TAM opłacono on-line
43 Sternicki Tomasz Mrągowo Polska 5 km
44 Paliszewski Krystian Adamowo Polska 10 km Nasielsk Baszta Team opłacono on-line
45 Murawska Małgorzata Bartoszyce Polska 5 km (młodzież do 18 lat oraz osoby powyżej 70 lat)
46 Murawski Zbigniew Bartoszyce Polska 10 km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
47 Skrzekut Jarosław Giżycko Polska 10 km BBL Giżycko opłacono on-line
48 Sawicki Łukasz Giżycko Polska 5 km Wioska Biegaczy opłacono on-line
49 Orzołek Maria Sterławki Wielkie Polska 5 km (młodzież do 18 lat oraz osoby powyżej 70 lat) Ulson team
50 Stępień Edyta Kętrzyn Polska 10 km Drużyna ML opłacono on-line
51 Skibiński Kamil Białystok Polska 5 km Kalinowski Team opłacono on-line
52 Tkacz Katarzyna Orzysz Polska 10 km Team DUCHNOWSKI opłacono on-line
53 Plaga Sebastian Orzysz Polska 10 km Run TEAM Tygrysy Orzysz opłacono on-line
54 Chojnowska Marta Orzysz Polska 10 km Run TEAM Tygrysy z Orzysza opłacono on-line
55 Rakowski Tomasz Lidzbark Warmiński. Polska 10 km Biegam bo mnie ludzkość wkurza opłacono on-line
56 Kinast Sylwia Działdowo Polska 5 km KINAST TEAM opłacono on-line
57 Olszewski Daniel Warszawa Polska 10 km Team Dwa Ognie opłacono on-line
58 Mroczko Agnieszka Orzysz Polska 10 km Team DUCHNOWSKI opłacono on-line
59 Daćko Mariusz Kętrzyn Polska 10 km
60 Kotomska Grażyna Łomża Polska 10 km opłacono on-line
61 Zimmer Łukasz Gołdap Polska 10 km 15 pplot opłacono on-line
62 Sieczkowska Ewa Gołdap Polska 10 km JW 4808 opłacono on-line
63 Łuckiewicz Paweł Kętrzyn Polska 10 km Mrozniaki z Kętaki opłacono on-line
64 Staśkiewicz Jakub Łęg Starościński Polska 10 km Dąbrowski Team opłacono on-line
65 Borządek Krzysztof Grodzisk Maz. Polska 10 km opłacono on-line
66 Borządek Aleksandra Grodzisk Maz. Polska 5 km Adidas Runners Warsaw opłacono on-line
67 Borządek Aleksandra Grodzisk Maz. Polska 10 km Adidas Runners Warsaw opłacono on-line
68 Jagiełło Jakub Elk Polska 5 km (młodzież do 18 lat oraz osoby powyżej 70 lat)
69 Kozak Monika Giżycko Polska 10 km opłacono on-line
70 Maciejewski Grzegorz GIŻYCKO Polska 10 km BBL Giżycko opłacono on-line
71 WISIŃSKI PIOTR SZABDA Polska 10 km RUN TO THANK JP II opłacono on-line
72 Podbielski Marcin Mrągowo Polska 10 km opłacono on-line
73 Gacioch Jarosław Orzysz Republika Południowej Afryki 10 km Team DUCHNOWSKI opłacono on-line
74 Siergiej Elzbieta Odoje Polska 10 km Team DUCHNOWSKI opłacono on-line
75 Polakowski Kamil Kętrzyn Polska 5 km Fundacja Drużyna ML opłacono on-line
76 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk Polska 10 km KB Legionowo opłacono on-line
77 KORSAKAS Emilis Vilnius, Litwa Litwa 10 km Na, pagauk!
78 Wróblewski Tomasz Ketrzyn Polska 5 km opłacono on-line
79 Marat Oktawia Giżycko Polska 5 km opłacono on-line
80 Jaksina Dariusz Ruciane-nida Polska 10 km Mazurski dzik
81 Parszczyńska Izabela Wilkasy Polska 10 km Team Parszczyńskich
82 Abolins Martins TALSI Łotwa 10 km (młodzież do 18 lat oraz osoby powyżej 70 lat) Maratona klubs
83 Abolins Markuss TALSI Łotwa 5 km (młodzież do 18 lat oraz osoby powyżej 70 lat) Maratona klubs
84 Abolina Tatjana TALSI Łotwa 10 km Maratona klubs opłacono on-line
85 Abolins Guntars Talsi Łotwa 5 km Maratona klubs opłacono on-line
86 Jurusz Michał Karczew Polska 5 km opłacono on-line
87 Żupiński Przemysław Gołdap Polska 5 km Husaria Gołdap
88 Jurgielewicz Anna Maria Gdańsk Polska 5 km opłacono on-line
89 Gagdzis Jan kętrzyn Polska 5 km Mroźniaki z Kętaki opłacono on-line
90 Szczepanik Beata Kętrzyn Polska 10 km Mroźniaki z Kętaki opłacono on-line
91 Lenkiewicz Weronika Ostrołęka Polska 10 km LKS-Kurpie opłacono on-line
92 Rzosiński Paweł Reszel Polska 5 km Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Warmińsko-Mazurski opłacono on-line
93 Wołosz Wiktor Szwendrowy most Polska 10 km (młodzież do 18 lat oraz osoby powyżej 70 lat) LKS-Kurpie
94 Kraśnicka Katarzyna Giżycko Polska 10 km Team Parszczyńskich opłacono on-line
95 Karwowski Krzysztof Marcinowa Wola Polska 10 km
96 Maczan Robert Kętrzyn Polska 10 km Robson EM opłacono on-line
97 Dorosz Marta Ługwałd Polska 10 km opłacono on-line
98 Poniatowski Marek Bełda Polska 10 km Maratonka Grajewo opłacono on-line
99 Poniatowski Adam Bełda Polska 10 km Maratonka Grajewo opłacono on-line
100 Korzeniecki Marcin Ostrołeka Polska 10 km Dąbrowski Team opłacono on-line


Wyświetleń: 4114

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ