Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Gołembiewski Andrzej Tczew Polska start Toruń Multisport Team (TMT) opłacono on-line
2 Paszke Łukasz Przetoczyno Polska start w piance opłacono on-line
3 Paszke Nikodem Przetoczyno Polska start Tri Talent Team opłacono on-line
4 PORUBA TOMASZ SOPOT Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką opłacono on-line
5 Adamczyk Michał Gdańsk Polska start opłacono on-line
6 Frąckiewicz-Heidrich Anna Gdynia Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką opłacono on-line
7 Janik Piotr Lodz Polska start opłacono on-line
8 Baranowski Maciej Gdańsk Polska start w piance TKtri opłacono on-line
9 Ciepluch Mariusz Reda Polska start Tata Rocha opłacono on-line
10 Tomczak Tadeusz Gdańsk Polska start UKS DWÓJKA MORENA opłacono on-line
11 Stawska Klaudia Pruszcz Gdański Polska start opłacono on-line
12 Cybowski Bartosz Gdańsk Polska start Niezrzeszony opłacono on-line
13 Lautenbach Magda Gdańsk Polska start opłacono on-line
14 Piotrowska Marta Gdynia Polska start Gdynia opłacono on-line
15 Gondek Krystian Rumia Polska start opłacono on-line
16 Gondek Izabela Rumia Polska start opłacono on-line
17 Więcławska Magdalena Gdańsk Polska start Biegun OCR Team opłacono on-line
18 Bołtuć Małgorzata Wrocław Polska start opłacono on-line
19 Schliewe Adrian Sopot Polska start Lakers LBJ opłacono on-line
20 KRAJEWSKI MATEUSZ GDYNIA Polska start NIE DO ZDARCIA
21 Frąckowiak Mateusz Frąckowiak Rumia Polska start opłacono on-line
22 BORKOWSKI KRZYSZTOF SUCHY DWÓR Polska start opłacono on-line
23 Hinz Tomasz Gdynia Polska start opłacono on-line
24 JAROTA KACPER Przecław Polska start Waterpolo Szczecin
25 Kwapisz Przemysław Sopot Polska Start w piance - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką opłacono on-line
26 Makowski Michał Warszawa Polska start opłacono on-line
27 Bohdziewicz Barbara Gdańsk Polska start Niezrzeszony opłacono on-line
28 Cimoszko Piotr Gdańsk Polska start Niezrzeszony opłacono on-line
29 Czerep Cezary skowarcz Polska start DOMO TEAM opłacono on-line
30 Różalski Radosław Gdynia Polska start opłacono on-line
31 Strączek Grzegorz Szczecin Polska start Waterpolo Szczecin opłacono on-line
32 Tomczak Tymon Gdańsk Polska start Trójmiejska Akademia Triathlonu opłacono on-line
33 Nowaczyk Weronika Gdańsk Polska start opłacono on-line
34 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA SOPOT Polska start w piance TSUNAMI opłacono on-line
35 Zeszutek Natalia Gdynia Polska start w piance opłacono on-line
36 Kowalska Agata GDYNIA Polska start w piance Strefa Pływania Gdynia opłacono on-line
37 Kuptz Daniel Sopieszyno Polska Start - osoby powyżej 65 roku życia Kaszuby biegają
38 Stecki Jędrzej Gdynia Polska start Goryle Gumed opłacono on-line
39 Jesionowski Jakub Banino Polska start opłacono on-line
40 Sobczak Ignacy Szczecin Polska start Goryle Gumed opłacono on-line
41 Strukowski Adam Sopot Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką Goryle Gumed opłacono on-line
42 Grabarczyk Magdalena Gdańsk Polska start Smaruj na Trening opłacono on-line
43 Brzostowski Piotr Straszyn Polska start opłacono on-line
44 Mukhin Ivan Gdynia Polska start opłacono on-line
45 Podolak Konrad Gdynia Polska start w piance opłacono on-line
46 Dzioba Michał Sopot Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką TriDzioba opłacono on-line
47 Schmidt Beata Gdynia Polska start Open Water Team Sopot opłacono on-line
48 Schmidt Beata Gdynia Polska start Open Water Team Sopot
49 Drapella Dariusz Gdańsk Polska Start w piance - osoby powyżej 65 roku życia CTS
50 Drapella Anna Gdańsk Polska Start - osoby powyżej 65 roku życia
51 Drapella Dariusz Gdańsk Polska Start - osoby powyżej 65 roku życia CTS
52 Mazerant Maciej Mazerant 90-413 Polska start Pcontent opłacono on-line
53 Dankowski Tomasz Gdansk Polska start
54 MIKOŁAJCZYK Gabriela GDYNIA Polska start w piance StoneMan Team opłacono on-line
55 Wiśniewski Dominik Warszawa Polska start opłacono on-line
56 Olszewska Gabriela Warszawa Polska start Warsaw Masters Team opłacono on-line
57 Szymanowska-Pancer Agnieszka Gdańsk (80-298) Polska start Góral Swim opłacono on-line
58 Cieśnik Karolina Grudziądz Polska start opłacono on-line
59 Sikora Mariola Gdynia Polska start GWSC opłacono on-line
60 Tański Adam Straszyn Polska start GÓRAL SWIM opłacono on-line
61 Polinceusz Małgorzata Gdańsk Polska Start - osoby powyżej 65 roku życia
62 Miziarski Paweł Rumia Polska start w piance StoneMan Team opłacono on-line
63 Zygmunciak Krzysztof Gdańsk Polska start opłacono on-line
64 Rapacki Piotr Legionowo Polska start UKS Delfin Legionowo opłacono on-line
65 Mamcarz Jarosław Tczew Polska start Tri Max opłacono on-line
66 Mois Remus Gdynia Polska start opłacono on-line
67 Mois Aleksandra Gdynia Polska start Adtran opłacono on-line
68 Kania Jola Gdynia Polska start w piance opłacono on-line
69 Kania Jarek Gdynia Polska start opłacono on-line
70 Szota Janina Olsztyn Polska start opłacono on-line
71 Skibiński Michał Gdańsk Polska start opłacono on-line
72 morawska renata sopot Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką opłacono on-line
73 Małkowski Tomasz Gdańsk Polska start Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
74 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska Start - osoby powyżej 65 roku życia KS Sokół Zblewo
75 Frączyk Jakub Gdynia Polska start KS Delfin Gdynia opłacono on-line
76 Sobina Kornelia Gdańsk Polska start GÓRAL SWIM opłacono on-line
77 MILANCEJ ELŻBIETA WARSZAWA Polska start UKP POLONIA Warszawa opłacono on-line
78 Kormilkina Olha Gdynia Polska start opłacono on-line
79 Koczorowska Klaudia Gdansk Polska start Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego opłacono on-line
80 sztandar jack gdynia Polska start
81 Kraśkiewicz Adam Gdańsk Polska start Niezrzeszony opłacono on-line
82 Dołęga Tytus Rumia Polska start opłacono on-line
83 Dołęga Hanna Rumia Polska start opłacono on-line
84 Pakuła Oskar Gdynia Polska start w piance opłacono on-line
85 Kowalska Maja Gdańsk Polska start GÓRAL SWIM opłacono on-line
86 Wilczewski Arkadiusz Gdańsk start opłacono on-line
87 Wilkowski Leszek gdańsk Polska start Gdynia Masters opłacono on-line
88 szwarc jagoda Gdynia Polska start ti3miasto opłacono on-line
89 Sawicki Sergiej GDYNIA Polska start Sava Ria opłacono on-line
90 Stukan Łukasz Morąg Polska start w piance opłacono on-line
91 Uba Sylwester Gdańsk Polska start opłacono on-line
92 suwara konrad gdansk Polska start ONE MAN TEAM opłacono on-line
93 suwara piotr gdansk Polska start w piance ONE MAN TEAM opłacono on-line
94 Sobieski Nikodem Gdynia Polska start opłacono on-line
95 Sobieski Jan Gdynia Polska start opłacono on-line
96 Jakubowski Marek Pogórze Polska start w piance Strefa Pływania Gdynia opłacono on-line
97 Kryzel Patryk Gdynia Polska start Open Water Team Sopot opłacono on-line
98 Szulc-Kryzel Aleksandra Gdynia Polska start Open Water Team Sopot opłacono on-line
99 Martewicz Marta Gdańsk Polska start GÓRAL SWIM opłacono on-line
100 Spirewski Rafał Gdynia Polska start opłacono on-line


Wyświetleń: 3133

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ