Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zieliński Przemysław | Chojnice | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
2 | Koper Mateusz | Tczew | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | GK Gryf Tczew / Eaton Triathlon Team / SNT | opłacono on-line |
3 | Kołc Paweł | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | www.3wdb.pl | opłacono on-line |
4 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
5 | Czaus Adam | Sopot | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | ||
6 | Chirk Robert | Pomysk Mały | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | ||
7 | Majkowski Karol | Kębłowo | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | GKS Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
8 | Orzech Wojciech | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
9 | Albin Andrzej Biszewski | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Albin Team | |
10 | Łagownik Marta | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Smaruj Na Trening Team/ UKS Dwójka Morena Gdańsk | opłacono |
11 | Skrzynski Patryk | Malbork | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | waniewski coaching | |
12 | Michałowski Radosław | ELBLĄG | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
13 | Mickiewicz Konrad | Gdansk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Bałtyk Fabryka Czekolady / Tridea | |
14 | Ołdziejewski Marcin | Nowy Staw | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | ||
15 | Formella Mirosław | Wejherowo | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
16 | Formela Daniel | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
17 | Grzejszczak Julita | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
18 | Kistowski Kacper | Poznań | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | WUEF Tri Team- Tarnowo Podgórne | opłacono on-line |
19 | KOŁTONOWSKI Krzysztof | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Kolti Team | |
20 | Herzog Dorota | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
21 | Spaleniak Tomasz | Dobrzewino | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Endure Team | opłacono on-line |
22 | Kłos Marcin | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
23 | Lewandowski Marcin | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | TRIDEA TEAM | opłacono on-line |
24 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
25 | Klang Sylwia | Sopot | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Dream Tri Team | opłacono |
26 | Koszewski Sławomir | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Dream Tri Team / Saltus Sport Team | opłacono on-line |
27 | MIENTKA JOANNA | GDAŃSK | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
28 | Skutkiewicz Joanna | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
29 | Cłapa Joanna | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | wkurw_team | opłacono on-line |
30 | Rogowski Leszek | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Oprychy Team | opłacono on-line |
31 | Zakrzewski Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | DAMA | opłacono on-line |
32 | Gacek Jarosław | Skarszewy | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
33 | Lewandowski Maciej | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | TRIDEA TEAM | opłacono on-line |
34 | Kosmala Maciej | Elblag | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
35 | Kalinowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Dream Tri Team | opłacono on-line |
36 | Martyka Jolanta | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
37 | Nowak Roman | Człuchów | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Tridea Team | opłacono on-line |
38 | PAKULA MARCIN | GDYNIA ORLOWO | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | PAKULA Team | opłacono on-line |
39 | Kulesza Mariusz | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | CTS | opłacono on-line |
40 | Łyskanowski Marcin | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | CTS | opłacono on-line |
41 | Załucka Paulina | Elbląg | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Czaja Training System | opłacono |
42 | Dybuk Agnieszka | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono | |
43 | OLIWIA KRASNODĘBSKA | GRUDZIĄDZ | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono | |
44 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | NEXUS Team | opłacono |
45 | Bunk Daria | Grudziądz | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono | |
46 | KUJAWA EWA | Grudziądz | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono | |
47 | Stankiewicz katarzyna | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Wydziałowy Team Biegowy ZIE PG | opłacono |
48 | Gołębiowska Wielgus Agnieszka | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Complexsports/Tri Ladies/ATC Cargo Team | opłacono |
49 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
50 | Szot Dawid | Sztum | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Tri NEGU / NeON Team | opłacono on-line |
51 | Leszczyński Cezary | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
52 | Cupryś Aleksandra Cupryś-Smolak | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
53 | Czapiński Michał | Reda | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | EUROPELL-BIKE U UP | opłacono on-line |
54 | Bączkiewicz Zbigniew | TORUŃ | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | TTC Toruń | opłacono on-line |
55 | Broniszewski Maciej | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
56 | Ziniewicz Łukasz | Malbork | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
57 | szpunar maciej | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Gdyńskie Morsy | opłacono on-line |
58 | Siekierzyński Rafał | Skarszewy | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
59 | Kobaka Weronika | Gdansk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
60 | Miszewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Complexsports | opłacono on-line |
61 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line |
62 | Trzebiatowski Tomasz | Lubawa | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Wierzę na Rowerze | opłacono on-line |
63 | Goike Piotr | Skowarcz | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
64 | Igielski Armin | GRUDZIĄDZ | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono | |
65 | dembina andrzej | suchy las | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | uks gimnazjon suchy las | opłacono on-line |
66 | szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |
67 | Ozorowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Go Simply Made! | opłacono on-line |
68 | Kospał Pawłowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
69 | Sypniewska-Lewandowska Aleksandra | SOPOT | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Tridea team | opłacono on-line |
70 | Nikodemczyk Patrycja | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | BigYellowFoot Adventure Team | |
71 | Kuraś Beata | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Wild Team | opłacono on-line |
72 | Karwowski Paweł | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Wild Team | opłacono on-line |
73 | Kukliński Paweł | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Dream Tri Team | opłacono |
74 | Krasnodębski Sebastian | Grudziądz | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
75 | Gazarkiewicz Michał | Rumia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAM | opłacono on-line |
76 | Jarmołowicz Beata | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Dream Tri Team | opłacono |
77 | Drapella Dariusz | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Smaruj Na Trening | opłacono |
78 | Szlas Radosław | tuchom | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Studio S7 Banino (GŁUCHY) | opłacono on-line |
79 | Peplinski Tomasz | Tczew | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
80 | Ługiewicz Przemysław | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Smaruj na trening | opłacono on-line |
81 | Skwarczak Mariusz | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | VeloGD | opłacono on-line |
82 | Arent Alan | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
83 | Bednarczyk Arkadiusz | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | TRIDEA | opłacono on-line |
84 | Derkowska Weronika | Wejherowo | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
85 | Kowalski Michał | Kościerzyna | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | KSR Team | opłacono on-line |
86 | Punpur Marcin | Ostróda | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
87 | Goździewicz Paweł | Gdynia | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | biegamyrazem.pl | |
88 | Janczak Sławomir | Pszczółki | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Dream Tri Team/Gdańskie Ratownictwo Wodne | opłacono |
89 | Trzaska Przemysław | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Dream Tri Team | opłacono |
90 | Chmielewski Michał | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Dream Tri Team | opłacono |
91 | Ślipy Adam | Gdynia / Poland | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
92 | Swinarski Maciej | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | MotoSyberia.com Bike U Up | opłacono on-line |
93 | Stefaniak Leszek | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Dream Tri Team/Gdańskie Ratownictwo Wodne | opłacono |
94 | Domagała Marek | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Smaruj na trening | opłacono on-line |
95 | Gniot Jacek | Grudziądz | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. | opłacono on-line |
96 | Kepka Marcin | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Dream Tri Team | opłacono |
97 | Zając Maciej | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Dream Tri Team | opłacono |
98 | Kozłowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
99 | Plicht Piotr | Gdańsk | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | opłacono on-line | |
100 | Radczuk Marcin | Tuchom | Polska | Duathlon: 8,5 bieg - 25,5 rower - 3 bieg | Dream Tri Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18968