Leśny Bieg i Leśny Marsz
21 km bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KONATOWSKI Tadeusz Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
2 Moderhak Mateusz Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
3 Pniewski Maciek Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
4 Prasek Lucyna Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
5 Renachowski Mirosław Reda 21 km bieg OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL opłacono on-line
6 Grzybowski Jakub Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
7 Azarewicz Grzegorz Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
8 Słomkowski Mateusz Włocławek 21 km bieg opłacono on-line
9 Saczuk Magda Gdańsk 21 km bieg Wild Team opłacono on-line
10 Worzała Aleksandra Gdańsk 21 km bieg OIRP Gdańsk opłacono on-line
11 Nowakowski Łukasz Gdynia 21 km bieg Endure Team/LOTOS Team opłacono on-line
12 Pallach Lech Gdynia 21 km bieg biegamyrazem.pl opłacono on-line
13 Słowik Damian Gdynia 21 km bieg BOB Runner opłacono on-line
14 Kaliszkowski Ireneusz Chełm 21 km bieg Pro Art Gdańsk opłacono on-line
15 Kochan Robert Człuchów 21 km bieg opłacono on-line
16 Walencik Grzegorz Elbląg 21 km bieg KeepMoving.pl opłacono on-line
17 Plata Arkadiusz Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
18 Lewiński Jakub Wejherowo 21 km bieg opłacono on-line
19 Pankiewicz Mariola Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
20 Krojec Urszula Banino 21 km bieg opłacono on-line
21 Rożyk Magdalena Gdynia 21 km bieg biegamyrazem/oknobur opłacono on-line
22 Czapiewski Andrzej GDYNIA 21 km bieg opłacono on-line
23 Miłosz Rafał Pogórze 21 km bieg CKZiU nr1 Gdynia opłacono on-line
24 Dużyńska Agata Gdańsk 21 km bieg Biegaj z Głową opłacono on-line
25 Madej Krzysztof Kuleszewo 21 km bieg Mróweczki opłacono on-line
26 Zielecki Adam Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
27 Godlewski Paweł Gdynia 21 km bieg opłacono
28 kubiak karolina WEJHEROWO 21 km bieg excalibur opłacono on-line
29 Jankowska Justyna Słupsk 21 km bieg Mróweczki opłacono on-line
30 Raczyńska Ewa Gdynia 21 km bieg biegamyrazem.pl opłacono on-line
31 Albecki Tomasz Wejherowo 21 km bieg opłacono on-line
32 Plewiński Rafał Gdynia 21 km bieg MAMY TO! opłacono
33 Keslinke Łukasz Gdynia 21 km bieg biegamyrazem.pl opłacono on-line
34 Wąsik Katarzyna Reda 21 km bieg opłacono on-line
35 Kubera Paweł Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
36 Neufeld Marcin Gdynia 21 km bieg Intel Runners opłacono on-line
37 Cichończuk Antoni Gdynia 21 km bieg Akademia Marynarki Wojennej opłacono
38 Wiśniewski Michał Gdańsk 21 km bieg Invicta Power Team opłacono
39 Engelberg Łukasz Gdańsk 21 km bieg Invicta Power Team opłacono
40 Sajenko Adam Gdańsk 21 km bieg SajFly / Invicta Power Team opłacono
41 Wierzba Krzysztof Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
42 Zatorska-Radlińska Katarzyna Gdańsk 21 km bieg RPD opłacono on-line
43 Postupalski Michał Gdynia 21 km bieg IHS Markit opłacono on-line
44 Goździewicz Paweł Gdynia 21 km bieg Szatan Frasobliwy opłacono on-line
45 Łubkowska Grażyna Gdańsk 21 km bieg Biegaj z głową opłacono
46 Cichocki Tomasz Gdynia 21 km bieg CETE.com.pl opłacono on-line
47 Zwoliński Tomasz Mosty 21 km bieg KM PSP Gdynia opłacono on-line
48 Krawczuk Monika Gdansk 21 km bieg El-Aktywni opłacono on-line
49 Krawczuk Andrzej Gdańsk 21 km bieg El-Aktywni opłacono on-line
50 dudziak piotr Koszalin 21 km bieg ROZBIEGANY KOSZALIN opłacono on-line
51 Podolski Marek Gdynia 21 km bieg biegamyrazem.pl opłacono on-line
52 Grzesiak Zdzisław Gdynia 21 km bieg BIEGAM BO LUBIE opłacono on-line
53 Karlikowski Maciej Gdańsk 21 km bieg GB Good Luck Club opłacono on-line
54 Pryśko Małgorzata Gdańsk 21 km bieg Przytulna Sport Team / Labosport Polska opłacono
55 LANG Marcin Gdynia 21 km bieg LANG TEAM ZABIANKA opłacono on-line
56 Jasnoch Robert Starogard Gdański 21 km bieg opłacono on-line
57 milkowski mariusz gdynia 21 km bieg opłacono on-line
58 Klas Bartłomiej luzino 21 km bieg opłacono on-line
59 Sikora Iwona Gdynia 21 km bieg SP31 Gdynia opłacono on-line
60 Sikora Roger gdynia 21 km bieg MEWA Gdynia opłacono on-line
61 Witkowski Jakub Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
62 Korchut Joanna Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
63 Tatrocki Daniel Orłowo 21 km bieg RuNforFuN opłacono on-line
64 Tomeczkowski Paweł Rumia 21 km bieg opłacono on-line
65 Polański Marcin Sztutowo 21 km bieg opłacono on-line
66 Nowak Sebastian Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
67 Wytrwał Tomasz Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
68 Melzer Arkadiusz Rumia 21 km bieg UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
69 Wrzesiński Paweł Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
70 Gawrylczyk Paweł Wejherowo 21 km bieg opłacono on-line
71 Karczewski Grzegorz Hel 21 km bieg LKS Błękitni Żeglce opłacono on-line
72 Tuwalska Elżbieta Gdańsk 21 km bieg LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
73 Drewa Tomasz Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
74 Dobosz Michal Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
75 Pisarek Rafał Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
76 Ostrowski Józef Tczew 21 km bieg PAZURTUPAKA opłacono on-line
77 Barański Grzegorz Brodnica 21 km bieg opłacono on-line
78 Świder Janusz Kwidzyn 21 km bieg Run-Bike Travel Team opłacono on-line
79 Wojcieszek Andrzej Sopot 21 km bieg Apteka Gemini Team opłacono on-line
80 Mindziukiewicz Szymon Gdynia 21 km bieg Witomino Leśniczówka opłacono on-line
81 Zygry-Wiśniewska Karolina Gdańsk 21 km bieg Apteka Gemini Team opłacono on-line
82 Jakubowski Marek Pszczółki 21 km bieg opłacono on-line
83 CIUNEL Łukasz Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
84 Kwiatek Michał Gdańsk 21 km bieg Pomorski Klub Sportowy opłacono on-line
85 Lidzbarski Janusz Chwaszczyno 21 km bieg opłacono on-line
86 Serzysko Wojciech Malbork 21 km bieg opłacono on-line
87 Szczupakowska Izabela Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
88 Żurawski Łukasz Gdynia 21 km bieg SGGW opłacono on-line
89 Salwin Michał Gdynia 21 km bieg ATENA SA. opłacono on-line
90 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia 21 km bieg El Contragolpe opłacono on-line
91 Grzeszczak Adam Gdynia 21 km bieg biegamyrazem.pl opłacono on-line
92 Szymański Artur Gdańsk 21 km bieg LOTOS Running Team opłacono on-line
93 Kopeć Igor Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
94 Przypek Marcin Sztum 21 km bieg opłacono on-line
95 Grajda Arkadiusz Gdynia 21 km bieg wracamdozdrowia.pl opłacono on-line
96 Śliwak-Błońska Anna Rumia 21 km bieg opłacono on-line
97 Brauer Magdalena Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
98 Pohl Sebastian Gdynia 21 km bieg opłacono on-line
99 Stolarczyk Maciek Gdańsk 21 km bieg opłacono on-line
100 Radzieński Maciej Gdynia 21 km bieg opłacono on-line


Wyświetleń: 32920

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ