Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Myszk Natalia | Sierakowice | Polska | 10 km bieg | opłacono on-line | |
102 | Pisarek Alicja | Gdynia | Polska | 10 km bieg | opłacono on-line | |
103 | Stupak Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km bieg | opłacono | |
104 | Sull Kacper | Wodnica | Polska | 10 km bieg | Night Runners Słupsk | opłacono on-line |
105 | Sull Agnieszka | Wodnica | Polska | 10 km bieg | Night Runners Słupsk | opłacono on-line |
106 | Damps Julita | Słupsk | Polska | 10 km bieg | Night Runners Słupsk | opłacono on-line |
107 | Sienkiewicz Patryk | Gdynia | Polska | 10 km bieg | Dream Tri Team | opłacono on-line |
108 | KREFT Sebastian | Rumia | Polska | 10 km bieg | opłacono on-line | |
109 | Koronowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km bieg | opłacono on-line | |
110 | Kamiński Adam | Piaseczno | Polska | 10 km bieg | MANY TEAM | opłacono on-line |
111 | Frączak Radosław | Gdynia | Polska | 10 km bieg | RAGE | opłacono on-line |
112 | Kałek Monika | Gdynia | Polska | 10 km bieg | Kobiety Biegają | opłacono on-line |
113 | Gadomski Marcin | Gdańsk | Polska | 10 km bieg | opłacono on-line | |
114 | Gibas Jacek | Dębogórze Wybudowanie | Polska | 10 km bieg | Gibi Team | opłacono on-line |
115 | Dorsz Beata | Gdynia | Polska | 10 km bieg | MAMY TO ! | opłacono on-line |
116 | Rekieć Maciej | Suchy Dwór | Polska | 10 km bieg | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
117 | Przybyłowska Katarzyna | Szczytno | Polska | 10 km bieg | Tygrysy :P | opłacono on-line |
118 | Skóra Małgorzata | Rumia | Polska | 10 km bieg | opłacono on-line | |
119 | Sierocin Agata | Gdynia | Polska | 10 km bieg | opłacono on-line | |
120 | Wójcik Beata | Gdynia | Polska | 10 km bieg | opłacono on-line | |
121 | Niewola Łukasz | GDYNIA | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
122 | Jakusz Anna | Wejherowo | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
123 | Skwarło Paweł | Gdański | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
124 | Skóra Maciej | Rumia | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
125 | Meissner Marcin | Gdańsk | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
126 | Grigorian Monika | Gdańsk | Polska | 10 km bieg | opłacono on-line | |
127 | Strzelczyk Dorota | Gdańsk | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
128 | Gering Mariusz | Gdańsku | 10 km bieg | DCT drużyna biegowa | opłacono on-line | |
129 | Nawrot Piotr | Grudziądz | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
130 | GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA | CHOJNICE | 10 km bieg | MAMY TO ! | opłacono on-line | |
131 | Szafrański Marek | Mosty | 10 km bieg | Stary człowiek i może | opłacono on-line | |
132 | Smyk Sławomir | Gdynia | 10 km bieg | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
133 | waruszewska-krachulec ewa | gdynia | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
134 | Jastrzębowska Natalia | Gdynia | 10 km bieg | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
135 | Paryś Anna | Gdańsk | 10 km bieg | Wild Team | opłacono on-line | |
136 | Wirkus Piotr | Gdynia | 10 km bieg | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
137 | Świeżyńska Aleksandra | gdynia | 10 km bieg | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
138 | Mytych Katarzyna | Elbląg | Polska | 10 km bieg | opłacono on-line | |
139 | Sawirski Krzysztof | Gdynia | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
140 | Sandach Stefan | GDYNIA | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
141 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
142 | Boza Beata | Gdynia | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
143 | Jamróz Renata | Gdynia | 10 km bieg | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
144 | Zajączkowska Ania | Rumia | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
145 | Zajączkowski Robert | Rumia | Polska | 10 km bieg | opłacono on-line | |
146 | SZCZYPKA Arkadiusz | Gdynia | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
147 | Ruczko Sławomir | Gdynia | Polska | 10 km bieg | USAA Ruczko | opłacono on-line |
148 | Janusz iwona | hel | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
149 | Szulc Kamila | Gdynia | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
150 | Janczyk Marta | Gdynia | 10 km bieg | opłacono on-line | ||
151 | Zaszczyryńska Lidia | Gdańsk | Polska | 10 km bieg | opłacono on-line | |
152 | Nikodemczyk Patrycja | Gdynia | Polska | 10 km bieg | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
153 | Musiał Łukasz | Tczew | Polska | 10 km bieg | PazurTupaka | limit osiągnięty |
154 | Mioduszewska Malgosia | Grudziądz | Polska | 10 km bieg | limit osiągnięty | |
155 | Prokop Aleksandra | Elbląg | Polska | 10 km bieg | Biegam bo lubię | limit osiągnięty |
156 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Polska | 10 km bieg | limit osiągnięty | |
157 | Kwidziński Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km bieg | limit osiągnięty | |
158 | Majorowski Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km bieg | limit osiągnięty | |
159 | Hewelt Bartłomiej | Rozewie | Polska | 10 km bieg | limit osiągnięty | |
160 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | Polska | 10 km bieg | limit osiągnięty | |
161 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | 10 km bieg | limit osiągnięty | |
162 | CELEGRAT Andrzej | GRUPA | Polska | 10 km bieg | limit osiągnięty | |
163 | Jastrzębski Dariusz | Sopot | Polska | 10 km bieg | limit osiągnięty | |
164 | Prena Sławomir | Gościcino | Polska | 10 km bieg | Prency na trasie | limit osiągnięty |
165 | Konarski Łukasz | Rumia | Polska | 10 km bieg | KONTENER FORMY | limit osiągnięty |
166 | Pawełczyk Kacper | Łódź | Polska | 10 km bieg | limit osiągnięty | |
167 | Jezierska Anna | Gdańsk | Polska | 10 km bieg | limit osiągnięty | |
168 | Jankowski Dariusz | Gdynia | 10 km bieg | sokół wyczechy | limit osiągnięty | |
169 | Pelczar Barbara | Gdansk | 10 km bieg | Deaf woman :D | limit osiągnięty | |
170 | Jurczyszyn Rafał | Łysomiczki | 10 km bieg | A&R | limit osiągnięty | |
171 | Zięba Joanna | Kościerzyna | 10 km bieg | A&R | limit osiągnięty | |
172 | Baldyga Anna | Reda | 10 km bieg | Runeda | limit osiągnięty | |
173 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | 10 km bieg | Team Deaf | limit osiągnięty | |
174 | Michalski Przemysław | Gdańsk | 10 km bieg | GRH | limit osiągnięty | |
175 | Żołdowicz Radosław | Reda | 10 km bieg | AudioManufaktura.pl / StrefaTuningu.pl | limit osiągnięty | |
176 | Strażewicz Witold | Gdańsk | Polska | 10 km bieg | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 40894