Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prasek Bohdan | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
2 | KAŁUŻNA ANNA | GDAŃSK | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
3 | WASINIEWSKA-KRUPA KATARZYNA | GDAŃSK | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
4 | LIPIŃSKA IWONA | GDAŃSK | Polska | 10 km nordic walking | Elite Team | opłacono on-line |
5 | Skrzydlo Szymon | Gdańsk | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
6 | Pilecka Prądzyńska Anna | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | pendolino | opłacono on-line |
7 | Kochan Joanna | Człuchów | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
8 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
9 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | 10 km nordic walking | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | opłacono on-line |
10 | Szymanowska Hanna | Lębork | Polska | 10 km nordic walking | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | opłacono on-line |
11 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | Polska | 10 km nordic walking | Elite Team | opłacono on-line |
12 | Witkowski Piotr | Rumia | Polska | 10 km nordic walking | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
13 | ROSA BOGUMIŁA | GDYNIA | Polska | 10 km nordic walking | OPEC | opłacono on-line |
14 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Polska | 10 km nordic walking | face nordic walking team | opłacono on-line |
15 | Panek Elwira | Lębork | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
16 | Telszewska Monika | Mała Piaśnica | Polska | 10 km nordic walking | Wagabunda Mała Piaśnica | opłacono on-line |
17 | Łutek Magdalena | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
18 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
19 | Skarżyńska Joanna | Borkowo | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
20 | Wysocka Monika | Piórkowo | Polska | 10 km nordic walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
21 | Szarszunowicz Anna | Pasłęk | Polska | 10 km nordic walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
22 | Pawłowski Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km nordic walking | Pruszcz Gdański | opłacono on-line |
23 | Narloch Kamil | Łąg | Polska | 10 km nordic walking | Zieloni Łąg | opłacono on-line |
24 | Dylewska Ewa | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
25 | Łaga Beata | Donimierz | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
26 | Chustak Janina | Łebno | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
27 | Hatłas Anita | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
28 | Czajka Urszula | Rumia | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
29 | Bury Liliana | Reda | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
30 | Mielewczyk Justyna | Reda | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
31 | Jankowska Małgorzata | Kwidzyn | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
32 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
33 | Hirsch Krystyna | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
34 | Popowicz-Prena Sylwia | Rumia | Polska | 10 km nordic walking | PRENCY na trasie | opłacono on-line |
35 | Prena Piotr | Rumia | Polska | 10 km nordic walking | PRENCY na trasie | opłacono on-line |
36 | Nietrzebka Paweł | Międzyborów | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
37 | Nietrzebka Aleksandra | Międzyborów | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
38 | STANISZEWSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
39 | STANISZEWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
40 | Gibas Basia | Dębogórze Wybudowanie | Polska | 10 km nordic walking | Gibi Team | opłacono on-line |
41 | Nawrot Justyna | Grudziądz | 10 km nordic walking | opłacono on-line | ||
42 | Drabik Angelika | Grudziądz | 10 km nordic walking | opłacono on-line | ||
43 | Skonka Marcin | Gdańsk | 10 km nordic walking | Turbodoładowani | opłacono on-line | |
44 | Popiel Marek | Gdańsk | 10 km nordic walking | Turbodoładowani | opłacono on-line | |
45 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Bolszewo | 10 km nordic walking | opłacono on-line | ||
46 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | 10 km nordic walking | opłacono on-line | ||
47 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | 10 km nordic walking | opłacono on-line | ||
48 | Blumkowska Karolina | Gdynia | 10 km nordic walking | opłacono on-line | ||
49 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | Team Deaf | opłacono on-line |
50 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | Chodzezkijami.pl Elite Team | limit osiągnięty |
51 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | 10 km nordic walking | Grupa Malbork | limit osiągnięty |
52 | Rozbicka Iwona | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | Team Deaf | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 40991