Leśny Bieg i Leśny Marsz
10 km nordic walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Prasek Bohdan Gdynia 10 km nordic walking opłacono on-line
2 KAŁUŻNA ANNA GDAŃSK 10 km nordic walking opłacono on-line
3 WASINIEWSKA-KRUPA KATARZYNA GDAŃSK 10 km nordic walking opłacono on-line
4 LIPIŃSKA IWONA GDAŃSK 10 km nordic walking Elite Team opłacono on-line
5 Skrzydlo Szymon Gdańsk 10 km nordic walking opłacono on-line
6 Pilecka Prądzyńska Anna Gdynia 10 km nordic walking pendolino opłacono on-line
7 Kochan Joanna Człuchów 10 km nordic walking opłacono on-line
8 Sikorra Janina Lędziechowo 10 km nordic walking opłacono on-line
9 Szymanowski Eugeniusz Lębork 10 km nordic walking Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono on-line
10 Szymanowska Hanna Lębork 10 km nordic walking Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono on-line
11 Błaszczyk Karolina Gdańsk 10 km nordic walking Elite Team opłacono on-line
12 Witkowski Piotr Rumia 10 km nordic walking OPEC Gdynia opłacono on-line
13 ROSA BOGUMIŁA GDYNIA 10 km nordic walking OPEC opłacono on-line
14 Kowalczuk Robert Gdańsk 10 km nordic walking face nordic walking team opłacono on-line
15 Panek Elwira Lębork 10 km nordic walking opłacono on-line
16 Telszewska Monika Mała Piaśnica 10 km nordic walking Wagabunda Mała Piaśnica opłacono on-line
17 Łutek Magdalena Gdynia 10 km nordic walking opłacono on-line
18 Kutniewska Maria Żukowo 10 km nordic walking opłacono on-line
19 Skarżyńska Joanna Borkowo 10 km nordic walking opłacono on-line
20 Wysocka Monika Piórkowo 10 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
21 Szarszunowicz Anna Pasłęk 10 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
22 Pawłowski Krzysztof Pruszcz Gdański 10 km nordic walking Pruszcz Gdański opłacono on-line
23 Narloch Kamil Łąg 10 km nordic walking Zieloni Łąg opłacono on-line
24 Dylewska Ewa Gdynia 10 km nordic walking opłacono on-line
25 Hatłas Anita Gdynia 10 km nordic walking opłacono on-line
26 Czajka Urszula Rumia 10 km nordic walking opłacono on-line
27 Bury Liliana Reda 10 km nordic walking opłacono on-line
28 Mielewczyk Justyna Reda 10 km nordic walking opłacono on-line
29 Jankowska Małgorzata Kwidzyn 10 km nordic walking opłacono on-line
30 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 10 km nordic walking opłacono on-line
31 Hirsch Krystyna Gdynia 10 km nordic walking OPEC Gdynia opłacono on-line
32 Popowicz-Prena Sylwia Rumia 10 km nordic walking PRENCY na trasie opłacono on-line
33 Prena Piotr Rumia 10 km nordic walking PRENCY na trasie opłacono on-line
34 Nietrzebka Paweł Międzyborów 10 km nordic walking opłacono on-line
35 Nietrzebka Aleksandra Międzyborów 10 km nordic walking opłacono on-line
36 STANISZEWSKA ALEKSANDRA GDYNIA 10 km nordic walking opłacono on-line
37 STANISZEWSKI JACEK GDYNIA 10 km nordic walking opłacono on-line
38 Gibas Basia Dębogórze Wybudowanie 10 km nordic walking Gibi Team opłacono on-line
39 Nawrot Justyna Grudziądz 10 km nordic walking opłacono on-line
40 Drabik Angelika Grudziądz 10 km nordic walking opłacono on-line
41 Skonka Marcin Gdańsk 10 km nordic walking Turbodoładowani opłacono on-line
42 Popiel Marek Gdańsk 10 km nordic walking Turbodoładowani opłacono on-line
43 MARDZIŃSKA SYLWIA Bolszewo 10 km nordic walking opłacono on-line
44 Kołaczyńska Monika Pogórze 10 km nordic walking opłacono on-line
45 Kulczycki Jan GDAŃSK 10 km nordic walking opłacono on-line
46 Blumkowska Karolina Gdynia 10 km nordic walking opłacono on-line
47 Miłkowska Jolanta Gdynia 10 km nordic walking Team Deaf opłacono on-line
48 Walczak Krzysztof Gdynia 10 km nordic walking Chodzezkijami.pl Elite Team minął termin płatności
49 Kosianowska Monika Malbork 10 km nordic walking Grupa Malbork minął termin płatności
50 Rozbicka Iwona Gdynia 10 km nordic walking Team Deaf minął termin płatności


Wyświetleń: 33879

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ