Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Knitter Zofia | Dziemiany | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
2 | Woźniak Klaudia | Toszek | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | Toszanka Nordic Team | opłacono on-line |
3 | Kuśmierek Mateusz | Dziemiany | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
4 | Knitter Michał | Dziemiany | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
5 | Knitter Agata | Dziemiany | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
6 | Grudnowski Norbert | Dziemiany | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
7 | Grudnowska Wiktoria | Dziemiany | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
8 | Grudnowska Dominika | Dziemiany | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
9 | Dziemiński Jan | Dziemiany | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
10 | Dargas Marta | Dziemiany | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
11 | Dargas Sandra | Dziemiany | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
12 | Kiss Evelin | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
13 | Gotze Vivien | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
14 | Munzel Stella | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
15 | Hieke Eva | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
16 | Rothenburg Clara | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
17 | Michalak Tamina | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
18 | Drews Lisa | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
19 | Fischer Zoe | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
20 | Zillat Lucie | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
21 | Gutzmann Lilly | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
22 | Stupmann Maarten | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
23 | Koch Silas | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
24 | Krohn Luca | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
25 | Mielke Luca | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
26 | Turner Johannes | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
27 | Turner Bruno | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
28 | Butow Florian | Prenzlau | Niemcy | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
29 | Drzewiecka Alicja | Pasłęk | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
30 | Drzewiecka Weronika | Pasłęk | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
31 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
32 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
33 | Szczytkowska Małgorzata | Swidwin | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | SP 1 Swidwin | opłacono on-line |
34 | Lewandowska Iga | Myślibórz | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | Szkoła Podstawowa nr 3 w Myśliborzu | opłacono on-line |
35 | Owczarek Aleksandra | Poznań | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
36 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
37 | Iwańczuk Łukasz | Sędzinko | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | SZYBCIORY W DECHĘ | opłacono on-line |
38 | Kozłowska Julia | Poznań | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | ||
39 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | Elite Team | opłacono on-line |
40 | Bandah Wiktoria | Gubin | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | Gubińska Grupa Nordick Walking | opłacono on-line |
41 | Łagiewka Alicja | Stargard | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | Atomówki Stargard | opłacono on-line |
42 | Harasimowicz Weronika | Stargard | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | Atomówki Stargard | opłacono on-line |
43 | Orywał Mateusz | Poznań | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | MarszPoZdrowie Poznań | opłacono on-line |
44 | Miksza Szymon | Stargard | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | opłacono on-line | |
45 | Miksza Maja | Stargard | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | opłacono on-line | |
46 | Berger Katarzyna | Gubin | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | Gubińska Grupa Nordick Walking | opłacono on-line |
47 | Mituła Aleksandra | Szczecin | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. NW | opłacono on-line |
Wyświetleń: 32077