Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trochimczuk Jeremi | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | ||
2 | Trochimczuk Jakub | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | ||
3 | Lebowska Luiza | Wólka Poduchowna | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | ||
4 | Mączka Klaudia | Goniądz | Polska | Bieg 5 km do 18 roku życia | opłacono on-line | |
5 | Łapińska Anna | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
6 | Czerwiński Andrzej | Studzianki | Polska | Bieg 5 km | KS STUDZIANKI | opłacono on-line |
7 | Paszko Przemysław | Polanki 15 | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | ||
8 | Nowakowski Kajetan | Polanki 15 | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | ||
9 | Nowakowski Filip | Polanki 15 | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | ||
10 | Nowakowska Sylwia | Polanki 15 | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
11 | Parchowska Magda | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | biegostok | opłacono on-line |
12 | Bąbczyński Michał | Wasilków | Polska | Bieg 5 km do 18 roku życia | opłacono on-line | |
13 | Bąbczyński Marcin | Wasilków | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
14 | Bąbczyńska Małgorzata | Wasilków | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
15 | Łotowska Katarzyna | Dzikie | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
16 | Motoczyński Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking 5 km | Gosir Osielsko | |
17 | Madeja Adam | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
18 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
19 | GRECZAN PATRYCJA | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | TEAM BIAŁYSTOK | |
20 | ŚWIĘCICKI KACPER | WASILKÓW | Polska | Bieg 5 km do 18 roku życia | TEAM BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
21 | SAWICKA MARTA | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | TEAM BIAŁYSTOK | |
22 | ŚWIĘCICKA VIKTORIA | WASILKÓW | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | TEAM BIAŁYSTOK | |
23 | Liman Dorota | Białystok | Polska | Bieg 5 km | Białystok Biega | opłacono on-line |
24 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
25 | KIERSNOWSKA MAGDALENA | BIELSK PODLASKI | Polska | Bieg 5 km | BIELSKA INICJATYWA ROWEROWA | opłacono on-line |
26 | Matys Aleksandra | Wasilków | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | SP Wasilków | |
27 | Matys Marek | Wasilków | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
28 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
29 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
30 | Czeczko Pawel | Grodno | Polska | Bieg 5 km | Sokol | |
31 | Tobiasz Joanna | Goniądz | Polska | Bieg 5 km do 18 roku życia | opłacono on-line | |
32 | Sidor Justyna | Goniądz | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
33 | Głodkowska Edyta | Goniądz | Polska | Bieg 5 km do 18 roku życia | opłacono on-line | |
34 | Tarasiuk Adam | Wasilków | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
35 | Zbroja-Hamanowicz Magdalena | Niewodnica Kościelna | Polska | Bieg 5 km | BBL | opłacono on-line |
36 | Gawrylik Joanna | Białystok | Polska | Bieg 5 km | BBL | opłacono on-line |
37 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | Bieg 5 km | Palę Wrotki | opłacono on-line |
38 | Jarmołowicz Małgorzata | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
39 | Sadowski Wojciech | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
40 | Sańczyk Zuzanna | Dąbrówki | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | Szkoła podstawowa w Wasilkowie | |
41 | Zawistowska Alicja | Białystok | Polska | Bieg 5 km | Nadaktywni | opłacono on-line |
42 | Smolska Justyna | Białystok | Polska | Bieg 5 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
43 | Kotik Mirosława | Białystok | Polska | Bieg 5 km | Outdoor training | opłacono on-line |
44 | Myszkowski Paweł | Białystok | Polska | Bieg 5 km | ŻYWCEM NAS NIE WEZMĄ | opłacono on-line |
45 | Guzowski Franek | Wasilków | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | Przedszkole | |
46 | Dąbrowski Rafał Dąbrowski | Wasilków | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
47 | Amonowicz Anna | Dąbrówki | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | Szkola Podstawowa | |
48 | Kurel Edyta Kurel | Czarna Białostocka | Polska | Nordic Walking 5 km | grupa biegowa czarna białostocka | opłacono on-line |
49 | Turczyński Paweł | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
50 | Gromada Marcin | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
51 | Matys Edyta | Oleszkowo | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
52 | Raubo Justyna | Białystok | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
53 | Raubo Emilia | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | ||
54 | Raubo Sebastian | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | SP32 | |
55 | Raubo Paulina | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | SP32 | |
56 | KOROLCZUK JULIA | WASILKÓW | Polska | Bieg 5 km do 18 roku życia | TEAM BIAŁYSTOK | |
57 | Haponik Patrycja | Wasilków | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | Przedszkole Słoneczne w Wasilkowie | |
58 | sobieszek marek | sulbiny | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
59 | Świderski Cezary | Wasilków | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
60 | Zapolska Natalia | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | ||
61 | Jelska Anna | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | MPS BIKE TEAM | |
62 | Jelski Dariusz | Wasilków | Polska | Bieg 5 km | MPS BIKE TEAM | opłacono on-line |
63 | Zapolska Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
64 | Wiszowaty Filip | Wasilków | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | Sp Wasilków | |
65 | WISZOWATY KACPER | WASILKÓW | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | SP WASILKÓW | |
66 | Nowicka Izabela | Studzianki | Polska | Bieg 5 km | UKS SET WASILKÓW | opłacono on-line |
67 | Kierzkowski Gabryś | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | SP 11 w Białymstoku | |
68 | Mikitiuk Beata | Koszalin | Polska | Nordic Walking 5 km | Kijowa Para | opłacono on-line |
69 | Mikitiuk Tomasz | Koszalin | Polska | Nordic Walking 5 km | Kijowa Para | opłacono on-line |
70 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Bieg 5 km | Mzungu Ugali | opłacono on-line |
71 | Tryznowska Sylwia | Wasilków | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
72 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
73 | Hryszko Paweł | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
74 | Sobecki Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
75 | Lubowska Wiktoria | Sokółka | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | Sp nr 1 Sokółka | |
76 | Wiśniewska Joanna | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
77 | Kochański Krystian | Białystok | Polska | Bieg 5 km | Taekwondo Białystok | opłacono on-line |
78 | turczyński aleksander | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
79 | Sawicka Anna | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
80 | SAWICKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | ||
81 | SAWICKI KRYSTIAN | BIAŁYSTOK | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | ||
82 | Bajda Marcin | Białystok | Polska | Bieg 5 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
83 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg 5 km | MZUNGU UGALI | |
84 | Szubzda Alina | Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże | Polska | Bieg 5 km | Białystok Biega | |
85 | Szubzda Piotr | Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże | Polska | Bieg 5 km | Białystok Biega | |
86 | Motyka Krzysztof | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | Tyczki Motyczki Team | |
87 | Motyka Milena | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | Tyczki Motyczki Team | |
88 | Motyka Martyna | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | Tyczki Motyczki Team | |
89 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
90 | WRZESIŃSKI ZDZISŁAW | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg 5 km | osk SzAŁ | opłacono on-line |
91 | Szawluk Mateusz | Wasilków | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
92 | Rogowska Marysia | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | Przedszkole Samorządowe nr 83 | |
93 | Rogowski Mateusz | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | Sp nr 16 Białystok | |
94 | Rogowska Marta | Białystok | Polska | Bieg 5 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
95 | Sienkiewicz Justyna | Sokółka | Polska | Bieg 5 km | ||
96 | Kierzkowska Aniela | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
97 | Mróz Ola | Białystok | Polska | Marsz malucha (do 9 roku życia) | ||
98 | Mróz Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
99 | Kierzkowski Marcin | Białystok | Polska | Bieg 5 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
100 | Borkowski Krzysztof | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg 5 km | Vege Runners |
Wyświetleń: 15366