Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoppe Leszek | Bytów | Bieg | Ferox Energy Systems | ||
2 | Cieszyński Andrzej Cieszyński | Lębork | Bieg | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | ||
3 | Szymerowski Łukasz | Wejherowo | Bieg | |||
4 | SZOT MAGDALENA | RADAWNICA | Nordic Walking | |||
5 | Cieszyński Mariusz | Lębork | Bieg | BEAUTY-STUDIO LĘBORK | ||
6 | Janta-Lipińska Justyna | Bytów | Bieg | Ścigał Team | ||
7 | Aftańska Iwona | Włocławek | Nordic Walking | APEX-ELZAR Sp. z o.o. | ||
8 | Aftański Przemysław | Włocławek | Nordic Walking | INFORMATYKA SERWIS | ||
9 | Kobierowski Edward | Bytów | Bieg | K.B. "Goch" Bytów | ||
10 | Mańczak Stefan | Bytów | Bieg | K.B. "Goch" Bytów | ||
11 | Feszler Grażyna | Ustka | Nordic Walking | Laski z Nebraski | ||
12 | Feszler Magdalena | Rumia | Nordic Walking | Laski z Nebraski | ||
13 | Muerau-Nowicka Hanna | Bytów | Bieg | KB GOCH BYTÓW | ||
14 | LEWICZ JAN | Redzikowo | Bieg | |||
15 | Grabiński Waldemar | Rogoźno | Bieg | Rogoziński Klub Biegacza | ||
16 | Rogoza Mateusz | Zielin 22 | Bieg | niezrzeszony | ||
17 | Marcinkowski Piotr | Toruń | Bieg | |||
18 | Frączek Rafał | Gdańsk | Bieg | KB Goch | ||
19 | Brzozowski Piotr | Sławno | Nordic Walking | |||
20 | Kobierowski Sławomir | Słupsk | Bieg | K.B. GOCH BYTÓW | ||
21 | Czajka Urszula | Rumia | Nordic Walking | |||
22 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | Nordic Walking | |||
23 | SMENTOCH Mariusz | LIPUSZ | Bieg | |||
24 | kuczkowski michal | Bytów | Bieg | |||
25 | CZYŻ IZABELLA | slupsk | Nordic Walking | stopa slupsk dwa kije | ||
26 | Sadowski Paweł | Słupsk | Bieg | STOPA Słupsk | ||
27 | matuszyński mirosław | bytów | Bieg | kb goch bytów | ||
28 | wójtowicz adriana | bukowina | Bieg | |||
29 | Marzec Leszek | Dudyńce | Bieg | GNM Gdynia | ||
30 | Pacan Mira | Bytów | Bieg | Świat Płytek u Kryspina | ||
31 | Antoniewicz-Bartczak Łukasz | GDAŃSK | Nordic Walking | |||
32 | Gliszczyński Michał | Soszyca | Bieg | |||
33 | Niewińska Beata | Gdańsk | Nordic Walking | |||
34 | Błaszkowski Łukasz | Bytów | Bieg | |||
35 | Pacholczyk Krzysztof | Słupsk | Bieg | |||
36 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Bieg | |||
37 | Pastwa Daniel | Nowa Wieś Kościerska | Bieg | Forest Gump Kościerzyna | ||
38 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Bieg | |||
39 | barganska justyna | bytów | Bieg | |||
40 | Lipiec-Bortkiewicz Renata | Legbąd | Bieg | Florian Chojnice | ||
41 | himmel grażyna | gdynia | Nordic Walking | 88° TEAM | ||
42 | himmel mirek | gdynia | Nordic Walking | 88° TEAM | ||
43 | Wakszyński Bogdan | Piękna Góra | Nordic Walking | |||
44 | Chałupa Daniel | Bytów | Bieg | Klub Biegacza GOCH | ||
45 | Dolna Ewelina | Kołczygłowy | Bieg | KS GKS KOŁCZYGŁOWY | ||
46 | Panek Elwira | Lębork | Nordic Walking | |||
47 | Napiontek Elżbieta | Bytów | Nordic Walking | Świat Płytek u Kryspina | ||
48 | Solak Halina | Bytów | Nordic Walking | Świat Płytek u Kryspina | ||
49 | Wolska Anna | Nożyno | Nordic Walking | Świat Płytek u Kryspina | ||
50 | Grabowski Andrzej | Cewice | Bieg | Świat Płytek u Kryspina | ||
51 | Cyra Grażyna | Skoszewo | Nordic Walking | |||
52 | Bereżecka Gabriela | Słupsk | Nordic Walking | |||
53 | CYRSON ANNA | BYTÓW | Bieg | bytów | ||
54 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Bieg | Maratończyk Wielki Klincz | ||
55 | Kloska Kazimierz | Rzepnica gm.Bytów | Nordic Walking | |||
56 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Nordic Walking | |||
57 | Słomski Zenon | Korzybie | Bieg | |||
58 | Mańska Bogusława | Lębork | Nordic Walking | |||
59 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Bieg | Florian Chojnice | ||
60 | Czajka Urszula | Rumia | Nordic Walking | |||
61 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | Nordic Walking | |||
62 | Muszyński Jacek | Bytów | Bieg | KB "Goch" | ||
63 | Klebba Artur | Gostkowo | Bieg | |||
64 | Lech Krzysztof | Tczew | Bieg | |||
65 | Brovchenko Jurii | Bytów | Bieg | Świat Płytek u Kryspina | ||
66 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Bieg | Świat Płytek u Kryspina | ||
67 | Zientarska Joanna | Bytów | Bieg | Świat Płytek u Kryspina | ||
68 | Garski Kryspin | Bytów | Bieg | Świat Płytek/SexyRunners | ||
69 | Jaworek Tomasz | Gdynia | Bieg | |||
70 | Feszler Adam | Gdynia | Bieg | Strong Unit | ||
71 | Kik Andrzej | Gdańsk | Bieg | NIE MARNUJ TLENU | ||
72 | SZCZEPANIAK JACEK | KĘPICE | Bieg | KORZYBSKIE REKINY | ||
73 | Domaszk Zbigniew | Bytöw | Bieg | |||
74 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | Bieg | |||
75 | Cała Bartosz | Bytów | Bieg | Karate Klub Bytów | ||
76 | Gawin Rafał | kościerzyna | Bieg | |||
77 | Wierzejski Sławomir | Bytów | Bieg | Klub Biegacza "Goch" Bytów | ||
78 | Glazik Dariusz | Bytów | Bieg | Przedszkole "Słoneczne Stacyjkowo" | ||
79 | Zwolski Andrzej | Bytów | Bieg | Bytów | ||
80 | Zaborowski Eugeniusz | Borzytuchom | Nordic Walking | K.B.GOCH BYTÓW | ||
81 | ZABOROWSKA URSZULA | Borzytuchom | Bieg | K.B. GOCH BYTÓW | ||
82 | Radtke Rafał | Bytów | Bieg | Klub Biegacza GOCH Bytów | ||
83 | Reca Elżbieta | Mądrzechowo | Bieg | Baszta Bytów Masters | ||
84 | Głowala Marek | Kwidzyn | Bieg | TRAKTOR TEAM | ||
85 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Bieg | Kolarz-Pol | ||
86 | Dwulit Dominik | KĘPICE | Bieg | KORZYBSKIE REKINY | ||
87 | Burnicki Rafał | Bytów | Bieg | |||
88 | Kubiński Rafał | SŁUPSK | Bieg | ALLIANZ RUNNING TEAM | ||
89 | Gostkowski Łukasz | Bytów | Bieg | Goch Bytów | ||
90 | WALIŃSKA AGNIESZKA | SŁUPSK | Bieg | WOLNA JAK PTAK | ||
91 | Kluczewska Emilia | Bytów | Bieg | |||
92 | STRZELECKI ZBIGNIEW | KĘPICE | Bieg | KORZYBSKIE REKINY | ||
93 | CZEPIEL IWONA | KĘPICE | Bieg | KORZYBSKIE REKINY | ||
94 | CZEPIEL ŁUKASZ | KĘPICE | Bieg | KORZYBSKIE REKINY | ||
95 | GAJEK ARTUR | KĘPICE | Bieg | KORZYBSKIE REKINY | ||
96 | Nowodworska Justyna | Bytów | Bieg | ŚCIGAŁ TEAM | ||
97 | Andryskowski Marek | Lębork | Bieg | |||
98 | Białk Roman | Gdańsk | Nordic Walking | |||
99 | Sławski Krzysztof | Bytów | Bieg | |||
100 | Gontarz Rafał | Kościerzyna | Bieg | Pozytywna Endorfina |
Wyświetleń: 25094