Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JERZYK Paulina | WIŚLINY 15 b | START Bieg Główny 4,5 km | opłacono | ||
2 | JERZYK PAWEŁ | WIŚLINY 15 b | START Bieg Główny 4,5 km | opłacono | ||
3 | Wawrzyniak Krzysia | Prabuty | START Bieg Główny 4,5 km | opłacono | ||
4 | Wawrzyniak Zbigniew | Prabuty | START Bieg Główny 4,5 km | opłacono | ||
5 | kapszewicz przemysław | sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | biegam sobie | ||
6 | pyzik-kapszewicz angelika | sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | biegam sobie | ||
7 | Szewczyk Jarosław | Nowy Dwór Gdański | START Bieg Główny 4,5 km | |||
8 | Rychlewski Adrian | Czernin | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | zButa | ||
9 | Kanigowski Marcin | Górowychy | START Bieg Główny 4,5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | ||
10 | Dominik Jacek | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Lider Sztum | ||
11 | Kąkol Grzegorz | Gdynia | START Bieg Główny 4,5 km | Balls of Steel | opłacono | |
12 | Gąsior Wiesław | Susz | START Bieg Główny 4,5 km | Rozbiegany Susz | opłacono | |
13 | Gąsior Piotr Gąsior | Susz | START Bieg Główny 4,5 km | Rozbiegany Susz | opłacono | |
14 | Szulkowski Michał | Malbork | START Bieg Główny 4,5 km | |||
15 | LORENZ Rafał | MALBORK | START Bieg Główny 4,5 km | |||
16 | szczepański leszek | Kwidzyn | START Bieg Główny 4,5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn / Pszczółkowski Team | ||
17 | Mazur Michał | Demlin | START Bieg Główny 4,5 km | Starogard Gdański | opłacono | |
18 | Nowosielski Piotr | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS Zantyr Sztum | ||
19 | Cybulski Michał Cybulski | Malbork | START Bieg Główny 4,5 km | |||
20 | Zdziarski Adam | Grudziądz | START Bieg Główny 4,5 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono | |
21 | Duda Seweryn | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
22 | Beger Karolina | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
23 | Ranachowska Mariola | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
24 | Kopczyńska Ewa | Kwidzyn | START Bieg Główny 4,5 km | |||
25 | Rodacka Wiśniewska Martyna | Malbork | START Bieg Główny 4,5 km | |||
26 | Pydyn Cezary | Mikołajki Pomorskie | START Bieg Główny 4,5 km | |||
27 | Mamczyński Mariusz | Elbląg | START Bieg Główny 4,5 km | opłacono | ||
28 | Mamczyński Jola | Elbląg | START Bieg Główny 4,5 km | opłacono | ||
29 | Karwiński Michał | Malbork | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | ||
30 | Daszkiewicz Artur | Tczew | START Bieg Główny 4,5 km | opłacono | ||
31 | Kargól Marzena | Tczew | START Bieg Główny 4,5 km | PIECOBUDOWA- GDAŃSK | opłacono | |
32 | Kargól Łukasz | Tczew | START Bieg Główny 4,5 km | PIECOBUDOWA- GDAŃSK | opłacono | |
33 | Sławińska Monika | Kwidzyn | START Bieg Główny 4,5 km | |||
34 | Podolski Jerzy | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
35 | Podolski Andrzej | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
36 | Podolski Mirosław | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS Zantyr Sztum | ||
37 | Kondra Marcin | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | MALBORSKI KLUBU KYOKUSHIN | ||
38 | Suliński Darek Suliński | Susz | START Bieg Główny 4,5 km | Susz | opłacono | |
39 | Dobrzyński Marek | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Zajezierze | ||
40 | Wyszyński Marcin | Kwidzyn | START Bieg Główny 4,5 km | |||
41 | Szysler Andrzej | Susz | START Bieg Główny 4,5 km | Zespół Szkół Susz | opłacono | |
42 | Woroniuk Anna | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
43 | Kaźmierczak Katarzyna | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
44 | Nickel Janusz | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
45 | Nickel Krystyna | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
46 | Belzyt Andrzej | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS Zantyr Sztum | ||
47 | Szytniewski Grzegorz | Grudziądz | START Bieg Główny 4,5 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono | |
48 | Dobrowolski Kamil | Malbork | START Bieg Główny 4,5 km | Active Malbork | ||
49 | Spalk Krzysztof | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS Zantyr Sztum | ||
50 | Babieczko Andrzej | Gościszewo | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS Zantyr Sztum | ||
51 | Pachucy Grzegorz | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Active Malbork | ||
52 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | START Bieg Główny 4,5 km | ZSP Prabuty | ||
53 | Piotrowski Lech | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | ||
54 | Lińska Renata | sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | sztum | ||
55 | Tołkacz Wojciech | Malbork | START Bieg Główny 4,5 km | Malbork Biega | opłacono | |
56 | Kubiak Aleksandra | Kwidzyn | START Bieg Główny 4,5 km | |||
57 | Kubiak Rafał | Kwidzyn | START Bieg Główny 4,5 km | |||
58 | Burczyk Iwona | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
59 | Tyburska Aniela | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
60 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | ||
61 | Kopecki Marcin | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS Zantyr Sztum | ||
62 | Błaszak Roman | Malbork | START Bieg Główny 4,5 km | |||
63 | Błaszak Magdalena | Malbork | START Bieg Główny 4,5 km | |||
64 | Bucewka Magda | Sztumska Wieś | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS Zantyr Sztum | ||
65 | Mazerski Bartosz | sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS Zantyr Sztum | ||
66 | Koman Darek | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
67 | Dmitrzak Piotr | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | ||
68 | Markowski Kamil | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | ||
69 | Grzywiński Wojciech | Mikołajki Pomorskie | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | ||
70 | Zielinska Magda | Kwidzyn | START Bieg Główny 4,5 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | ||
71 | Jurewicz Mirosław | Gościszewo | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS Zantyr Sztum | ||
72 | Kusztal Dagmara | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Rusz się z Beti | ||
73 | Klonowski Marcin | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS Zantyr Sztum | ||
74 | Oliński Marcin | Malbork | START Bieg Główny 4,5 km | Active Malbork | opłacono | |
75 | WOJTACKA Roksana | Grudziądz | START Bieg Główny 4,5 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono | |
76 | WOJTACKI Tomasz | Grudziądz | START Bieg Główny 4,5 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono | |
77 | Rozenberg Sławomir | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
78 | PEPLIŃSKI Grzegorz | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS Zantyr Sztum | ||
79 | Krupa Tomasz | KWIDZYN | START Bieg Główny 4,5 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | ||
80 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | START Bieg Główny 4,5 km | PSZCZÓŁKOWSKI TEAM | ||
81 | Oliński Wojciech | Malbork | START Bieg Główny 4,5 km | Active Malbork | opłacono | |
82 | TARAS DANIEL | Malbork | START Bieg Główny 4,5 km | Active Malbork / 22 BLT | opłacono | |
83 | Bożykowska Joanna | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
84 | Bożykowski Jan | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS Zantyr | ||
85 | JERZYK ANETA | KANICZKI | START Bieg Główny 4,5 km | opłacono | ||
86 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | START Bieg Główny 4,5 km | opłacono | ||
87 | Folga Artur | Iława | START Bieg Główny 4,5 km | IŁAWA BIEGA | ||
88 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | START Bieg Główny 4,5 km | opłacono | ||
89 | Przypek Marcin | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
90 | PANKOWSKA KATARZYNA | IŁAWA | START Bieg Główny 4,5 km | OrkaMasters Iława | ||
91 | Najda Mateusz | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
92 | Luterek Martyna | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | LKS Zantyr Sztum | ||
93 | Paprocka Dorota Paprocka | Warszawa | START Bieg Główny 4,5 km | opłacono | ||
94 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | START Bieg Główny 4,5 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | ||
95 | Kordowska Aleksandra | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
96 | Rogaczewski Damian | Zajezierze | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
97 | Rutkowska Beata | Zajezierze | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | |||
98 | Szot Dawid | Sztum | START Bieg Główny 4,5 km (członkowie klubu, mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Tri NEGU | ||
99 | Nowakowska Marzena | Malbork | START Bieg Główny 4,5 km | Kuźnia Endorfin | ||
100 | Nowakowski Wojciech | Malbork | START Bieg Główny 4,5 km | Kuźnia Endorfin |
Wyświetleń: 9876