Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Team Deaf | opłacono on-line | |
2 | Piaskowska Małgorzata | Suchy Dwór | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | ||
3 | Piaskowski Zbyszek | Suchy Dwór | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | ||
4 | Kowalska Iwona | Mosty | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | WYMIATACZE | opłacono on-line | |
5 | Kyć Dorota | Rumia | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Rewa 12:15 | opłacono on-line | |
6 | Kyć Jacek | Rumia | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Rewa 12:15 | opłacono on-line | |
7 | Czmelik Rywalska Beata | Rumia | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Rewa 12:15 | opłacono on-line | |
8 | Bulczak Aleksandra | Rumia | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Rewa 12:15 | opłacono on-line | |
9 | Bieszke Izabela | Mosty | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | WYMIATACZE | opłacono on-line | |
10 | Gibas Basia | Dębogórze Wybudowanie | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | ||
11 | Knitter Daria | Kosakowo | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | WYMIATACZE | opłacono on-line | |
12 | Knitter Piotr | Kosakowo | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | WYMIATACZE | opłacono on-line | |
13 | Toporek Paulina | Przodkowo | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | opłacono on-line | ||
14 | Hinc Hubert | Żukowo-Borkowo | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | 1975 | opłacono on-line | |
15 | Kurgan Wiktoria | Gdynia | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | opłacono on-line | ||
16 | Kurgan Julia | Gdynia | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | opłacono on-line | ||
17 | naczk wiktoria | lębork | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | chodzezkijami Lębork team lęborskie kije | opłacono on-line | |
18 | Piaskowski Michał | Suchy Dwór | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | opłacono on-line | ||
19 | Bergmann Igor | Łężyce | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | Stowarzyszenie "Szansa dla Nas" | opłacono on-line | |
20 | bieszke jakub | mosty | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | Wymiatacze | opłacono on-line | |
21 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Bolszewo | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
22 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
23 | Szpilman Janusz | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
24 | Witkowski Piotr | Rumia | rajd Nordic Walking / Bieg | OPEC Gdynia | opłacono on-line | |
25 | Wojewska Natalia | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Elite Team | opłacono on-line | |
26 | Kutniewska Maria | Żukowo | rajd Nordic Walking / Bieg | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
27 | Walczak Krzysztof | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Elite Team | opłacono | |
28 | Sosnowski Adrian | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Elite Team | ||
29 | Towarnicka Izabela | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Team Deaf | opłacono on-line | |
30 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | rajd Nordic Walking / Bieg | sympatyk Team Elite | opłacono on-line | |
31 | Rozbicka Iwona | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Team Deaf | ||
32 | Walkowicz Karolina | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
33 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Team Deaf | opłacono on-line | |
34 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
35 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | rajd Nordic Walking / Bieg | Dwa Kije Słupsk | ||
36 | Szudarski Edward | Słupsk | rajd Nordic Walking / Bieg | Dwa Kije Słupsk | ||
37 | Szudarski Marek | Słupsk | rajd Nordic Walking / Bieg | Dwa Kije Słupsk | ||
38 | Hirsch Krystyna | gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | OPEC Gdynia | opłacono on-line | |
39 | Toporek Aleksanrda | Przodkowo | rajd Nordic Walking / Bieg | Team Deaf | opłacono on-line | |
40 | Pluta Bożena | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
41 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | rajd Nordic Walking / Bieg | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
42 | Szymanowska Hanna | Lębork | rajd Nordic Walking / Bieg | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | opłacono on-line | |
43 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | rajd Nordic Walking / Bieg | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | opłacono on-line | |
44 | Sorn Łukasz | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
45 | Sikorra Janina | Lędziechowo | rajd Nordic Walking / Bieg | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono on-line | |
46 | himmel mirek | gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
47 | himmel Grażyna | gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | 88°TEAM | opłacono on-line | |
48 | Kandzora Łukasz | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Crazy Team | opłacono on-line | |
49 | Karczewski Grzegorz | Hel | rajd Nordic Walking / Bieg | LKS Błękitni Żeglce | ||
50 | Szczypek Ela | Slupsk | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
51 | Dydymska Monika | Rumia | rajd Nordic Walking / Bieg | team deaf | opłacono on-line | |
52 | KRZYZANOWSKA Krystyna | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
53 | Krzyżanowski Stanisław | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
54 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy | opłacono on-line | |
55 | Kurgan Anna | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
56 | Kurgan Paweł | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
57 | Bartoszewicz Danuta | Toruń | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
58 | Bartoszewicz Tomasz | Toruń | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
59 | Piórkowska Bogumiła | Sierpc | rajd Nordic Walking / Bieg | TKKF KUBUŚ SIERPC | opłacono on-line | |
60 | Piórkowski Stanisław | Sierpc | rajd Nordic Walking / Bieg | TKKF KUBUŚ SIERPC | opłacono on-line | |
61 | Mania Ireneusz | Łeba | rajd Nordic Walking / Bieg | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono on-line | |
62 | BURZYNSKA HALINA | GDAŃSK | rajd Nordic Walking / Bieg | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | opłacono on-line | |
63 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
64 | Mikitiuk Tomasz | Koszalin | rajd Nordic Walking / Bieg | Kijowa Para | opłacono on-line | |
65 | Mikitiuk Beata | Koszalin | rajd Nordic Walking / Bieg | Kijowa Para | opłacono on-line | |
66 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | rajd Nordic Walking / Bieg | Elite Team | ||
67 | Kropidłowska Renata | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
68 | KASZUBOWSKA MONIKA | GDYNIA | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
69 | Nowotna Urszula | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | |
70 | Faron Monika | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Elite Team | opłacono on-line | |
71 | Burchart Monika | Wejherowo | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
72 | naczk leonard | lębork | rajd Nordic Walking / Bieg | chodzezkijami Lębork team lęborskie kije | opłacono on-line | |
73 | Zając Maja | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Crazy Team | ||
74 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
75 | Błaszczyk Łukasz | Poznań | rajd Nordic Walking / Bieg | KIJANKI POZNAŃ | opłacono on-line | |
76 | Błaszczyk Katarzyna | Poznań | rajd Nordic Walking / Bieg | KIJANKI POZNAŃ | opłacono on-line | |
77 | Hebanowski Łukasz | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | |||
78 | skowronski piotr | gdansk | rajd Nordic Walking / Bieg | Gdański Klub Morsów | opłacono on-line | |
79 | Skowrońska Grażyna | Gdańsk | rajd Nordic Walking / Bieg | Gdański Klub Morsów | opłacono on-line | |
80 | Namsołek Feliks | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
81 | Szczepińska Ola | Wejherowo | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
82 | Hemlich Krzysztof | Hel | rajd Nordic Walking / Bieg | Taki Kris - Mors z Helu | opłacono on-line | |
83 | Bereżecka Gabrysia | Słupsk | rajd Nordic Walking / Bieg | Klub DWA KIJE SŁUPSK | opłacono on-line | |
84 | Błażejewska Marta | Puck | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
85 | Wojciechowska-Brzezińska Barbara | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | |
86 | Koncewicz Marek | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
87 | ROSA BOGUMIŁA | GDYNIA | rajd Nordic Walking / Bieg | 1956 | opłacono on-line | |
88 | Koncewicz Aneta | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
89 | Zubek Ania | Gdańsk | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
90 | Padias Paweł | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | MORSKI KLUB SENIORÓW LOTNICTWA | opłacono on-line | |
91 | Kosmowska Barbara | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
92 | ROST ROBERT | REDA | rajd Nordic Walking / Bieg | Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | |
93 | Bergmann Ewa | Łężyce | rajd Nordic Walking / Bieg | Stowarzyszenie "Szansa dla Nas" | opłacono on-line | |
94 | Bergmann Arkadiusz | Łężyce | rajd Nordic Walking / Bieg | Stowarzyszenie "Szansa dla Nas" | opłacono on-line | |
95 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
96 | Jamróz Renata | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
97 | Boza Beata | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
98 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
99 | Hemlich Alicja | Hel | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
100 | Statuch Joanna | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | NORDIC WALKING TEAM GDYNIA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10855