Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lipiński Genek | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Pendolino | opłacono on-line | |
2 | Knitter Piotr | Kosakowo | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | WYMIATACZE | opłacono on-line | |
3 | Knitter Daria | Kosakowo | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | WYMIATACZE | opłacono on-line | |
4 | Antoniewicz-Bartczak Łukasz | GDAŃSK | rajd Nordic Walking / Bieg | Elite Team | opłacono on-line | |
5 | Gibas Basia | Dębogórze Wybudowanie | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | ||
6 | bieszke jakub | mosty | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | Wymiatacze | opłacono on-line | |
7 | Bieszke Izabela | Mosty | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | WYMIATACZE | opłacono on-line | |
8 | Niewińska Beata | Gdańsk | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
9 | Kleina Dorota | Bojano | rajd Nordic Walking / Bieg | Bojano Biega | opłacono on-line | |
10 | Bury Liliana | Reda | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
11 | Bieszke Tadeusz | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | |
12 | Hrynaszkiewicz Małgorzata | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | |
13 | GOLEC Beata | GDYNIA | rajd Nordic Walking / Bieg | Bojano Biega | opłacono on-line | |
14 | Urban Paweł | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | WYMIATACZE | opłacono on-line | |
15 | Grzesik-Urban Agnieszka | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | WYMIATACZE | opłacono on-line | |
16 | Paszkowska-Lenczowska Emila | Wejherowo | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
17 | Antosz Alicja | Lębork | rajd Nordic Walking / Bieg | |||
18 | Cieluch Seweryna | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
19 | Bergmann Igor | Łężyce | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | Stowarzyszenie "Szansa dla Nas" | opłacono on-line | |
20 | Bulczak Aleksandra | Rumia | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Rewa 12:15 | opłacono on-line | |
21 | Czmelik Rywalska Beata | Rumia | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Rewa 12:15 | opłacono on-line | |
22 | Kyć Jacek | Rumia | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Rewa 12:15 | opłacono on-line | |
23 | Kyć Dorota | Rumia | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Rewa 12:15 | opłacono on-line | |
24 | Statuch Joanna | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | NORDIC WALKING TEAM GDYNIA | opłacono on-line | |
25 | Hemlich Alicja | Hel | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
26 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
27 | Boza Beata | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
28 | Jamróz Renata | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
29 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
30 | Bergmann Arkadiusz | Łężyce | rajd Nordic Walking / Bieg | Stowarzyszenie "Szansa dla Nas" | opłacono on-line | |
31 | Bergmann Ewa | Łężyce | rajd Nordic Walking / Bieg | Stowarzyszenie "Szansa dla Nas" | opłacono on-line | |
32 | Kowalska Iwona | Mosty | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | WYMIATACZE | opłacono on-line | |
33 | ROST ROBERT | REDA | rajd Nordic Walking / Bieg | Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | |
34 | Kosmowska Barbara | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
35 | Padias Paweł | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | MORSKI KLUB SENIORÓW LOTNICTWA | opłacono on-line | |
36 | Zubek Ania | Gdańsk | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
37 | Koncewicz Aneta | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
38 | ROSA BOGUMIŁA | GDYNIA | rajd Nordic Walking / Bieg | 1956 | opłacono on-line | |
39 | Piaskowski Zbyszek | Suchy Dwór | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | ||
40 | Piaskowski Michał | Suchy Dwór | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | opłacono on-line | ||
41 | Piaskowska Małgorzata | Suchy Dwór | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | ||
42 | Koncewicz Marek | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
43 | Wojciechowska-Brzezińska Barbara | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | |
44 | Błażejewska Marta | Puck | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
45 | Bereżecka Gabrysia | Słupsk | rajd Nordic Walking / Bieg | Klub DWA KIJE SŁUPSK | opłacono on-line | |
46 | Hemlich Krzysztof | Hel | rajd Nordic Walking / Bieg | Taki Kris - Mors z Helu | opłacono on-line | |
47 | Szczepińska Ola | Wejherowo | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
48 | Namsołek Feliks | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
49 | Skowrońska Grażyna | Gdańsk | rajd Nordic Walking / Bieg | Gdański Klub Morsów | opłacono on-line | |
50 | skowronski piotr | gdansk | rajd Nordic Walking / Bieg | Gdański Klub Morsów | opłacono on-line | |
51 | Hebanowski Łukasz | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | |||
52 | Błaszczyk Katarzyna | Poznań | rajd Nordic Walking / Bieg | KIJANKI POZNAŃ | opłacono on-line | |
53 | Błaszczyk Łukasz | Poznań | rajd Nordic Walking / Bieg | KIJANKI POZNAŃ | opłacono on-line | |
54 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
55 | Zając Maja | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Crazy Team | ||
56 | naczk wiktoria | lębork | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | chodzezkijami Lębork team lęborskie kije | opłacono on-line | |
57 | naczk leonard | lębork | rajd Nordic Walking / Bieg | chodzezkijami Lębork team lęborskie kije | opłacono on-line | |
58 | Burchart Monika | Wejherowo | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
59 | Faron Monika | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Elite Team | opłacono on-line | |
60 | Nowotna Urszula | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | |
61 | KASZUBOWSKA MONIKA | GDYNIA | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
62 | Kropidłowska Renata | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
63 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | rajd Nordic Walking / Bieg | Elite Team | ||
64 | Mikitiuk Beata | Koszalin | rajd Nordic Walking / Bieg | Kijowa Para | opłacono on-line | |
65 | Mikitiuk Tomasz | Koszalin | rajd Nordic Walking / Bieg | Kijowa Para | opłacono on-line | |
66 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
67 | BURZYNSKA HALINA | GDAŃSK | rajd Nordic Walking / Bieg | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | opłacono on-line | |
68 | Mania Ireneusz | Łeba | rajd Nordic Walking / Bieg | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono on-line | |
69 | Piórkowski Stanisław | Sierpc | rajd Nordic Walking / Bieg | TKKF KUBUŚ SIERPC | opłacono on-line | |
70 | Piórkowska Bogumiła | Sierpc | rajd Nordic Walking / Bieg | TKKF KUBUŚ SIERPC | opłacono on-line | |
71 | Bartoszewicz Tomasz | Toruń | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
72 | Bartoszewicz Danuta | Toruń | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
73 | Kurgan Julia | Gdynia | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | opłacono on-line | ||
74 | Kurgan Wiktoria | Gdynia | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | opłacono on-line | ||
75 | Kurgan Paweł | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
76 | Kurgan Anna | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
77 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy | opłacono on-line | |
78 | Krzyżanowski Stanisław | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
79 | KRZYZANOWSKA Krystyna | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
80 | Dydymska Monika | Rumia | rajd Nordic Walking / Bieg | team deaf | opłacono on-line | |
81 | Szczypek Ela | Slupsk | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
82 | Karczewski Grzegorz | Hel | rajd Nordic Walking / Bieg | LKS Błękitni Żeglce | ||
83 | Kandzora Łukasz | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Crazy Team | opłacono on-line | |
84 | himmel Grażyna | gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | 88°TEAM | opłacono on-line | |
85 | himmel mirek | gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
86 | Sikorra Janina | Lędziechowo | rajd Nordic Walking / Bieg | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono on-line | |
87 | Sorn Łukasz | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
88 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | rajd Nordic Walking / Bieg | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | opłacono on-line | |
89 | Szymanowska Hanna | Lębork | rajd Nordic Walking / Bieg | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | opłacono on-line | |
90 | Hinc Hubert | Żukowo-Borkowo | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | 1975 | opłacono on-line | |
91 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | rajd Nordic Walking / Bieg | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
92 | Pluta Bożena | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
93 | Toporek Paulina | Przodkowo | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | opłacono on-line | ||
94 | Toporek Aleksanrda | Przodkowo | rajd Nordic Walking / Bieg | Team Deaf | opłacono on-line | |
95 | Hirsch Krystyna | gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | OPEC Gdynia | opłacono on-line | |
96 | Szudarski Marek | Słupsk | rajd Nordic Walking / Bieg | Dwa Kije Słupsk | ||
97 | Szudarski Edward | Słupsk | rajd Nordic Walking / Bieg | Dwa Kije Słupsk | ||
98 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | rajd Nordic Walking / Bieg | Dwa Kije Słupsk | ||
99 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | ||
100 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | rajd Nordic Walking / Bieg | Team Deaf | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10853