Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŚLEDZ KACPER | Elbląg | Bieg dla młodzieży 1,5km | Szkoła podstawowa Nr 16 | ||
2 | Kucharski Patryk | Elbląg | Bieg dla młodzieży 1,5km | Sp 19 | ||
3 | Miecznikowska Anna | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
4 | Prokop Anna | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
5 | Iwanowski Piotr | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
6 | Kurlenda Joanna | Elblag | Bieg Główny 4,5 km | |||
7 | Żbikowska Weronika | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | TRUSO ELBLĄG | ||
8 | Klimowski Przemysław | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
9 | Klimowska Anetta | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
10 | Żbikowski Jacek | Elblag | Bieg Główny 4,5 km | |||
11 | Żbikowska Zuzanna | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | MKS TRUSO ELBLĄG | ||
12 | zdun tomasz | ELBLĄG | Bieg Główny 4,5 km | |||
13 | Gruchalski Rafał | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
14 | Kowitz Katarzyna | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
15 | Nienadowska Beata | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | ELAKTYWNI | ||
16 | ELMINOWSKI WOJCIECH | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | ELAKTYWNI | ||
17 | Olesińska Agnieszka | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
18 | Chrząstkowski Lucjan | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | 1950 | ||
19 | Jurewicz Sylwia | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | GE POWER TEAM | ||
20 | Jurewicz Adam | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | GE POWER TEAM | ||
21 | Orzeł Dariusz | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | GE POWER | ||
22 | Bartnikowski Stanisław | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | GE Power Team | ||
23 | Baranowski olaf | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
24 | Sadowski Damian | Gronowo Elbląskie | Bieg Główny 4,5 km | II LO Elbląg | ||
25 | Szulc Maciej | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | El-Aktywni | ||
26 | Filipiak Beata | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
27 | Górska Katarzyna | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
28 | Minda Ewelina Minda | Elblag | Bieg Główny 4,5 km | |||
29 | Gleb Tomasz | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | Elaktywni/Truso | ||
30 | Prokop Mariusz | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
31 | Pogorzelski Wojciech | Nowinka | Bieg Główny 4,5 km | Team Nowinka | ||
32 | Gładki Zdzisław | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | ESK Nestora w Elblagu | ||
33 | Banaś Sebastian | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
34 | Banaś Magdalena | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
35 | Paluszek-Ufnalewska Eugenia | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
36 | Wasielewski Mirosław | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | El - Aktywni | ||
37 | Prokop Aleksandra | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
38 | Dratwa Kacper | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
39 | Sadowski Bartłomiej | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
40 | Hadziewicz Patryk | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
41 | Wiśniewski Michał | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | ELBLĄG BIEGA | ||
42 | Zajdel Jarek | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
43 | Pękalska Monika | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | SILVER | ||
44 | Grocki Artur | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | El-Aktywni | ||
45 | Koch Marcin | Elblag | Bieg Główny 4,5 km | |||
46 | Gajewska Marta | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | Gimnazjum nr 9 w ELblągu | ||
47 | Gajewski Sebastian | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | BLVK Hole MTB Team Elbląg | ||
48 | Kurek Wojciech | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
49 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
50 | ZALEWSKI JAROSŁAW | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | EL-AKTYWNY GIT TEAM | ||
51 | Błażewicz Agnieszka | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
52 | KRAKOWSKI TOMASZ | ELBLĄG | Bieg Główny 4,5 km | |||
53 | Jurago Tomasz | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
54 | Jurago Karolina | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
55 | Gromadzki Adam | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | 100+ | ||
56 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
57 | Marczuk Magdalena | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | El-Aktywni | ||
58 | Nisztuk Zbigniew | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | Sekcja Biegowa. Areszt śledczy w Elblągu | ||
59 | Miłaszewski Adam | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
60 | Sowa Renata | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | IKS ATAK ELBLĄG | ||
61 | Sowa Sylwester | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | IKS ATAK ELBLĄG | ||
62 | Lompert Andrzej | Elblag | Bieg Główny 4,5 km | |||
63 | Rymkiewicz Aleksandra | Elblag | Bieg Główny 4,5 km | |||
64 | Majewski Dawid | Elblag | Bieg Główny 4,5 km | Gimnazjum nr 5 | ||
65 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
66 | Sobierajski Krzysztof | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
67 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | ECM EL-HURT | ||
68 | Krause Iwona | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | EL-Aktywni ELBLAG | ||
69 | Głowacka Anna | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | IKS ATAK ELBLĄG | ||
70 | Jernat Jarosław | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | Zjedz kotleta | ||
71 | Waś Dominika | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
72 | Boris Aneta | Elbląg | Bieg Główny 4,5 km | |||
73 | Barcikowska Wioletta | Elblag | Bieg Główny 4,5 km | |||
74 | KISIELEWSKA TERESA | ELBLĄG | Bieg Główny 4,5 km | El - Aktywni | ||
75 | Pogorzelska Zosia | Nowinka | Marszobieg dzieci i rodziców 0,3 km | |||
76 | Pogorzelski Kuba | Nowinka | Marszobieg dzieci i rodziców 0,3 km | |||
77 | ZALEWSKI KACPER | ELBLĄG | Marszobieg dzieci i rodziców 0,3 km | |||
78 | MIKA LEON | ELBLAG | Marszobieg dzieci i rodziców 0,3 km | |||
79 | Mika POLA | Elbląg | Marszobieg dzieci i rodziców 0,3 km | |||
80 | Kucharski Alex | Elbląg | Marszobieg dzieci i rodziców 0,3 km | Sp 19 | ||
81 | Sielicki Hubert | Elbląg | Marszobieg dzieci i rodziców 0,3 km | SP 11 |
Wyświetleń: 7510