Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krzaczkowska Izabela | Stężyca | 4 km | |||
2 | Irzyłowski Jacek | Kobysewo | 4 km | |||
3 | Kankowski Kordian | Luzino | 2 km | GOSRiT Luzino 2007 | ||
4 | Kankowska Dominika | Luzino | 4 km | |||
5 | Kankowski Paweł | Luzino | 4 km | |||
6 | Kankowska Justyna | Luzino | 4 km | |||
7 | Hirsz Wiesława | Kiełpino | 4 km | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | ||
8 | Damps Jacek | Skrzeszewo | 4 km | |||
9 | klawikowskI jacek | GDYNIA | 4 km | |||
10 | Krueger Wiesław | Somonino | 4 km | Akademia Biegowa Kartuzy | ||
11 | Napiontek Elżbieta | Bytów | 4 km | Świat Płytek u Kryspina | ||
12 | Zientarska Martyna | Bytów | 2 km | Świat Płytek u Kryspina | ||
13 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | 4 km | |||
14 | Wnuk Błażej | Wielki Klincz | 4 km | Maratończyk Wielki Klincz | ||
15 | Teska Martyna | Gdynia | 2 km | |||
16 | Singer Wiesław | Połęczyno | 4 km | |||
17 | Szadach Dominik | Pępowo | 4 km | |||
18 | Kosmowska Barbara | Gdynia | 4 km | |||
19 | Padias Paweł | Gdynia | 4 km | |||
20 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | 2 km | Maratończyk Wielki Klincz | ||
21 | Miłejko Arkadiusz | Grzybno | 4 km | Akademia Biegowa Kartuzy | ||
22 | Kubacki Jacek | Starogard Gdański | 2 km | |||
23 | Stefaniak Damian | Pruszcz Gdański | 2 km | 49 Baza Lotnicza | ||
24 | Cała Małgorzata | Bytów | 4 km | |||
25 | Chyła Agnieszka | Gdynia | 4 km | |||
26 | Miotk Klaudia | Kartuzy | 2 km | Akademia Biegowa Kartuzy | ||
27 | Półczyński Szymon | Przyjaźń | 2 km | GKS Żukowo | ||
28 | Półczyński Mikołaj | Przyjaźń | 2 km | GKS Żukowo | ||
29 | waldowski roman | Gdańsk | 2 km | |||
30 | Towarnicka Izabela | Gdynia | 4 km | |||
31 | Bucholc Mateusz | Skarszewy | 4 km | |||
32 | Serkowski Wojciech | Dzierżążno | 2 km | GKS Żukowo | ||
33 | Behnka Alicja | Gdańsk | 2 km | IX LO GDAŃSK | ||
34 | Bruderek Daniel | Gdańsk | 4 km | |||
35 | Bluj-Bruderek Monika | Gdańsk | 4 km | Active Team OSNiP WP Gdynia | ||
36 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | 4 km | Team Deaf | ||
37 | Student Beata | Bojano | 4 km | Bojano biega | ||
38 | Student Tomasz | Bojano | 4 km | Bojano biega | ||
39 | Teska Michał | Gdynia | 4 km | Te Rowery | ||
40 | Teska Patrycja | Gdynia | 2 km | Te Rowery | ||
41 | Teska Izabela | Gdynia | 2 km | Te Rowery | ||
42 | Rekowski Kazimierz | 83-110 Tczew | 4 km | Biegający Tczew/Eaton Running Team | ||
43 | Kazyaka Katarzyna | Gdynia | 4 km | |||
44 | Paga Marcin | Gdynia | 4 km | PAGA | ||
45 | Benka Jakub | Goręczyno | 2 km | Akademia Biegowa Kiełpino | ||
46 | Czaja Krzysztof | Łączyno | 2 km | |||
47 | Lewańczyk Marcin | Skorzewo | 4 km | Biegnę dla WOŚP | ||
48 | Tomys Ryszard | Przetoczyno | 4 km | |||
49 | Klawikowski Tomasz | Goręczyno | 4 km | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | ||
50 | Klawikowska Paulina | Goręczyno | 4 km | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | ||
51 | Jaworski Mateusz | Wielki Klincz | 4 km | Maratończyk Wielki Klincz | ||
52 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | 2 km | Maratończyk Wielki Klincz | ||
53 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | 4 km | |||
54 | Werra Wiktoria | Gdańsk | 2 km | |||
55 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | 4 km | Maratończyk Wielki Klincz | ||
56 | Jakubek Patryk | Bytow | 4 km | Talex | ||
57 | Kula Szymon | Gdynia Obłuże | 4 km | |||
58 | Pacan Bartosz | Bytów | 4 km | |||
59 | Madej Krzysztof | Kuleszewo | 4 km | |||
60 | Jankowski Karol | Słupsk | 2 km | |||
61 | Jankowska Justyna | Słupsk | 4 km | |||
62 | Formela Natalia | Kartuzy | 2 km | |||
63 | Olszowy Paweł | Starogard Gdański | 4 km | |||
64 | Pacan Mirosława | Bytów | 2 km | Świat płytek u Kryspina | ||
65 | Grabowski Andrzej | Nożyno | 4 km | Świat Płytek u Kryspina | ||
66 | Wolska Anna | Nożyno | 4 km | Świat Płytek u Kryspina | ||
67 | Trzeciakowska Amelia | Bytów | 2 km | Świat Płytek u Kryspina | ||
68 | Jankowski Grzegorz | Bytów | 4 km | Świat Płytek u Kryspina | ||
69 | Solak Halina | Bytów | 4 km | Świat Płytek u Kryspina | ||
70 | Garski Kryspin | Bytów | 4 km | Świat Płytek u Kryspina | ||
71 | Garski Kryspin | Bytów | 2 km | Świat Płytek u Kryspina | ||
72 | Garska Joanna | Bytów | 4 km | Świat Płytek u Kryspina | ||
73 | Nikel Martyna | Rumia | 4 km | KONTENER FORMY | ||
74 | Brzeska Jagoda | Kartuzy | 4 km | |||
75 | Brzeski Piotr | Kiełpino | 4 km | |||
76 | Labuda Rafał | Prokowo | 4 km | Powersystem | ||
77 | Labuda Anna | Prokowo | 4 km | Powersystem | ||
78 | Kwiatkowska Anna | Leszno | 2 km | |||
79 | Szmidt Marta | Kaliska | 2 km | |||
80 | Szwichtenberg Magdalena | Goręczyno | 4 km | |||
81 | Stenka Karolina | Grzybno | 4 km | |||
82 | Przytarska Edyta | Kartuzy | 4 km | |||
83 | Żytkiewicz Katarzyna | Gdańsk | 2 km | |||
84 | Lukaszewicz Sylwia | Gdańsk | 4 km | Osowa | ||
85 | Łukaszewicz Sylwia | Gdańsk | 2 km | Osowa-Biega | ||
86 | Hinca Dorota | Banino | 4 km | :) | ||
87 | Hinca Małgorzata | Banino | 2 km | ZPGiSP Banino | ||
88 | Hinca Franciszek | Banino | 2 km | SP Banino | ||
89 | Orlikowska Marlena | Bytów | 4 km | Świat Płytek u Kryspina | ||
90 | Kleina Dorota | Bojano | 4 km | Bojano Biega | ||
91 | Kowalak Katarzyna | Kartuzy | 4 km | |||
92 | Okrój Patrycja | Miszewo | 2 km | |||
93 | Gruchała Julia | Goręczyno | 2 km | |||
94 | Gruchała Przemysław | Goręczyno | 4 km | |||
95 | Gruchała Agnieszka | Goręczyno | 4 km | |||
96 | SKURTYS DAGMARA | REDA | 4 km | |||
97 | Skurtys Kornelia | REDA | 2 km | |||
98 | Skurtys Amelia | REDA | 2 km | Run Pro Sport | ||
99 | Skurtys Cezary | REDA | 4 km | Run Pro Sport | ||
100 | Skonka Marcin | Gdańsk | 4 km | Turbodoładowani |
Wyświetleń: 10840