Leśne Wandry IV - Biegaj w Ocyplu
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sobierajski Michał Gniew START Bieg 10 km Trunsformacja Gniew opłacono
2 Sobierajski Marcin Gniew START Bieg 10 km Trunsformacja Gniew opłacono
3 Gabryel Maciej Żabno START Bieg 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
4 Lenz Magdalena Starogard Gdańki START Bieg 10 km Tri Starogard Gdański opłacono
5 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański START Bieg 10 km EbroGym opłacono on-line
6 Siekierzyńska Dorota Skarszewy START Bieg 10 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
7 Siekierzyński Rafał Skarszewy START Bieg 10 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
8 KOWALSKI JAROSŁAW STAROGARD GDAŃSKI START Bieg 10 km Tri Starogard Gdański opłacono on-line
9 Gostomski Mariusz Starogard Gdański START Bieg 10 km Tri Starogard Gdański
10 Szmyt Dawid Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono on-line
11 Majorowski Krzysztof Tczew START Bieg 10 km opłacono on-line
12 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska START Bieg 10 km TKKF Chełmno opłacono on-line
13 Lis Janusz Grudziądz START Bieg 10 km opłacono on-line
14 Reimus Leszek Ocypel START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) Klub Aktywnego Człowieka w Ocyplu
15 Sobolewski Antoni Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono
16 Jaworski Adrian Statrogard Gdański START Bieg 10 km TRI STG opłacono on-line
17 Kaczyński Daniel Starogard Gdański START Bieg 10 km EbroGym opłacono on-line
18 Reimus Szymon Ocypel START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) Klub Aktywnego Człowieka w Ocyplu
19 Mechliński Maciej Starogard Gd. START Bieg 10 km Beniaminek Polmet Starogard opłacono
20 Mączkowski Maciej Grudziądz START Bieg 10 km opłacono on-line
21 Miszke Kazimierz Czersk START Bieg 10 km Florian Chojnice opłacono on-line
22 Rekowski Kazimierz Tczew START Bieg 10 km Eaton Running Team Tczew opłacono
23 Gaszkowski Łukasz Ocypel START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla)
24 Dunajski Błażej Ocypel START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) Beniaminek Polmet Starogard
25 Stawowy Bartosz starogard gdański START Bieg 10 km Beniaminek Polmet Starogard opłacono on-line
26 Pałubicki Mateusz starogard gdański START Bieg 10 km Beniaminek Polmet Starogard opłacono
27 Orłowski Miłosz starogard gdański START Bieg 10 km Beniaminek Polmet Starogard opłacono
28 Patanowski Mariusz starogard gdański START Bieg 10 km Beniaminek Polmet Starogard opłacono on-line
29 Zaborowski Tomasz starogard gdański START Bieg 10 km Beniaminek Polmet Starogard opłacono on-line
30 Rusiewicz Łukasz starogard gdański START Bieg 10 km Beniaminek Polmet Starogard opłacono on-line
31 Chilewski Nikodem starogard gdański START Bieg 10 km Beniaminek Polmet Starogard opłacono on-line
32 Mechliński Mateusz starogard gdański START Bieg 10 km Beniaminek Polmet Starogard opłacono on-line
33 sprega aurelia starogard gdański START Bieg 10 km bbl starogard gdański opłacono on-line
34 Peplinski Tomasz Tczew START Bieg 10 km opłacono on-line
35 KOLINSKI MATEUSZ KALISKA START Bieg 10 km KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA opłacono on-line
36 Blas Krzysztof Lińsk START Bieg 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
37 Mamcarz Jarosław Tczew START Bieg 10 km WOPR Tczew opłacono on-line
38 Adamowicz Agnieszka Sopot START Bieg 10 km opłacono on-line
39 Jaskólski Rafał Gniew START Bieg 10 km opłacono on-line
40 Główczewski Grzegorz Tczew START Bieg 10 km Akademia Biegowa Amator Kiełpino opłacono on-line
41 Gwizdała Zbigniew Gołąbek START Nordic walking 10 km opłacono on-line
42 Wesołowska Martyna Owidz START Bieg 10 km opłacono on-line
43 Ignaszewski Przemysław Grudziądz START Bieg 10 km opłacono on-line
44 Jodko Magda Grudziądz START Bieg 10 km opłacono on-line
45 Gort Michał Lubichowo START Nordic walking 10 km opłacono on-line
46 Brodnicka-Gort Monika Lubichowo START Nordic walking 10 km opłacono on-line
47 Rumiantsev Maria Skórcz START Nordic walking 10 km opłacono on-line
48 Staniszewska Edyta Skórcz START Nordic walking 10 km opłacono on-line
49 Tobiańska Hanna Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
50 Tobiański Tomasz Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
51 Szarmach Grzegorz Ocypel START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla)
52 Krasnodębski Maciej Grudziądz START Bieg 10 km WILDBULL opłacono on-line
53 Michna Michał Borkowo Łostowickie START Bieg 10 km opłacono on-line
54 Kreft Maciej Puck START Bieg 10 km TRI SEA Władysławowo opłacono on-line
55 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Bieg 10 km TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
56 Dering Filip Gniew START Bieg 10 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
57 Bystram Aleksandra Władysławowo START Bieg 10 km TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
58 Albrecht Piotr Starogard Gdański START Bieg 10 km Polpharma Run Team opłacono on-line
59 Grzybowski Maksym Gdynia START Bieg 10 km LKS Zorza Gdynia opłacono on-line
60 Grzybowski Jakub Gdynia START Bieg 10 km opłacono on-line
61 Zieliński Łukasz Gdynia START Bieg 10 km Saturn Gdynia opłacono on-line
62 Redzimski Adam Gdynia START Bieg 10 km Saturn Gdynia opłacono on-line
63 Kłos Klaudiusz Skórcz START Bieg 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
64 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI START Bieg 10 km KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA opłacono on-line
65 Jasnoch Robert Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono on-line
66 Cyron Bogumił Śliwice START Bieg 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
67 Żygowski Filip Gdynia START Bieg 10 km opłacono on-line
68 Nierzwicka Agnieszka WIĘCKOWY START Bieg 10 km Tri Starogard Gdański opłacono on-line
69 Majkowski Ireneusz Skórcz START Bieg 10 km Aktywni Kociewiacy Skórcz opłacono on-line
70 Gracz Katarzyna Osowo Leśne START Bieg 10 km opłacono on-line
71 Ochnik Jakub Gdynia START Bieg 10 km opłacono on-line
72 Ochnik Witold Gdynia START Bieg 10 km opłacono on-line
73 Klin Anna Skórcz START Bieg 10 km Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu opłacono on-line
74 Daniluk Natalia Gdynia START Bieg 10 km opłacono on-line
75 Mystkowski Grzegorz Lubichowo START Bieg 10 km opłacono on-line
76 Glanert Barbara Ocypel START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla)
77 Dittmer Kazimierz Ocypel START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla)
78 Dittmer Barbara Ocypel START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla)
79 Czerwińska Katarzyna Czerwińska Piastoszyn START Bieg 10 km opłacono on-line
80 Szeffs Alina Tuchola START Bieg 10 km opłacono on-line
81 Laskowska Daria Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono on-line
82 Wirwicki Łukasz Starogard Gdański START Bieg 10 km TRI STG / Boks Polmet Starogard opłacono on-line
83 Lamkowski Ariel Grudziądz START Bieg 10 km opłacono on-line
84 Lamkowska Kamilla Grudziądz START Bieg 10 km opłacono on-line
85 Szutowicz Sylwia Gdańsk START Nordic walking 10 km opłacono on-line
86 Szutowicz Marek Gdańsk START Bieg 10 km opłacono on-line
87 Tocha Zbigniew Skórcz START Bieg 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
88 Narloch Adam Łąg START Bieg 10 km Zieloni Łąg opłacono on-line
89 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski START Bieg 10 km opłacono on-line
90 Packi Łukasz Wieluń START Bieg 10 km Wieluń Biega opłacono on-line
91 Stosik Artur Pączewo START Bieg 10 km opłacono on-line
92 Wesołowski Zbigniew Skórcz START Bieg 10 km Aktywni Kociewiacy Skórcz opłacono on-line
93 Gniot Joanna Grudziądz START Bieg 10 km Diabełkowa Aś opłacono on-line
94 Gniot Jacek Grudziądz START Bieg 10 km Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. opłacono on-line
95 Trzaskowski Tomasz Grudziądz START Bieg 10 km opłacono on-line
96 Szewczyk Karol Grudziądz START Bieg 10 km opłacono on-line
97 Brzoskowski Rafał Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono on-line
98 Kalinowski Juliusz Lubichowo START Bieg 10 km Tri Starogard Gdański opłacono on-line
99 Jabłońska Patrycja Gdańsk START Bieg 10 km opłacono on-line
100 Prabucki Robert Owidz START Bieg 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 12668

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ