Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żabińska Dominika | Ocypel | START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) | |||
2 | Serkowski Piotr | Stężyca | START Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
3 | Gronek Janusz | Grudziądz | START Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
4 | Gronek Anna | Grudziądz | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | ||
5 | Jabłoński Bartosz | Gdańsk | START Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
6 | Prabucki Robert | Owidz | START Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
7 | Jabłońska Patrycja | Gdańsk | START Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
8 | Brzoskowski Rafał | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
9 | Szewczyk Karol | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
10 | Kozłowska Karolina | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
11 | Mierzwa Marcin | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
12 | Trzaskowski Tomasz | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
13 | KUJAWA EWA | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
14 | Jabłońska Agata | Tymawa | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
15 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
16 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
17 | Szutowicz Marek | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
18 | Szutowicz Sylwia | Gdańsk | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
19 | Lamkowska Kamilla | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
20 | Lamkowski Ariel | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
21 | Laskowska Daria | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
22 | Szeffs Alina | Tuchola | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
23 | Czerwińska Katarzyna Czerwińska | Piastoszyn | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
24 | Dittmer Barbara | Ocypel | Polska | START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla) | ||
25 | Dittmer Kazimierz | Ocypel | Polska | START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla) | ||
26 | Glanert Barbara | Ocypel | Polska | START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla) | ||
27 | Mystkowski Grzegorz | Lubichowo | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
28 | Daniluk Natalia | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
29 | Ochnik Witold | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
30 | Ochnik Jakub | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
31 | Gracz Katarzyna | Osowo Leśne | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
32 | Dzienniak Natalia | Lubichowo | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
33 | Żygowski Filip | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
34 | Jasnoch Robert | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
35 | Grzybowski Jakub | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
36 | Michna Michał | Borkowo Łostowickie | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
37 | Szarmach Grzegorz | Ocypel | Polska | START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) | ||
38 | Staniszewska Edyta | Skórcz | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
39 | Rumiantsev Maria | Skórcz | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
40 | Brodnicka-Gort Monika | Lubichowo | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
41 | Gort Michał | Lubichowo | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
42 | Jodko Magda | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
43 | Ignaszewski Przemysław | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
44 | Dorotin Wioleta | Gniew | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
45 | Słomska Barbara | Gniew | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
46 | Wesołowska Martyna | Owidz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
47 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
48 | Jaskólski Rafał | Gniew | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
49 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
50 | Peplinski Tomasz | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
51 | Gaszkowski Łukasz | Ocypel | Polska | START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) | ||
52 | Mączkowski Maciej | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
53 | Mogielnicka Beata | Lubichowo | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
54 | Lis Janusz | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
55 | Majorowski Krzysztof | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
56 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
57 | Bunk Daria | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | 1979 | opłacono on-line |
58 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | opłacono on-line |
59 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | START Bieg 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
60 | Majkowski Tomasz | Skórcz | START Bieg 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | |
61 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Polska | START Bieg 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
62 | Wesołowski Zbigniew | Skórcz | Polska | START Bieg 10 km | Aktywni Kociewiacy Skórcz | opłacono on-line |
63 | Majkowski Ireneusz | Skórcz | Polska | START Bieg 10 km | Aktywni Kociewiacy Skórcz | opłacono on-line |
64 | sprega aurelia | starogard gdański | Polska | START Bieg 10 km | bbl starogard gdański | opłacono on-line |
65 | Mechliński Mateusz | starogard gdański | Polska | START Bieg 10 km | Beniaminek Polmet Starogard | opłacono on-line |
66 | Chilewski Nikodem | starogard gdański | Polska | START Bieg 10 km | Beniaminek Polmet Starogard | opłacono on-line |
67 | Rusiewicz Łukasz | starogard gdański | Polska | START Bieg 10 km | Beniaminek Polmet Starogard | opłacono on-line |
68 | Zaborowski Tomasz | starogard gdański | Polska | START Bieg 10 km | Beniaminek Polmet Starogard | opłacono on-line |
69 | Patanowski Mariusz | starogard gdański | Polska | START Bieg 10 km | Beniaminek Polmet Starogard | opłacono on-line |
70 | Orłowski Miłosz | starogard gdański | Polska | START Bieg 10 km | Beniaminek Polmet Starogard | opłacono |
71 | Pałubicki Mateusz | starogard gdański | Polska | START Bieg 10 km | Beniaminek Polmet Starogard | opłacono |
72 | Stawowy Bartosz | starogard gdański | Polska | START Bieg 10 km | Beniaminek Polmet Starogard | opłacono on-line |
73 | Dunajski Błażej | Ocypel | Polska | START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) | Beniaminek Polmet Starogard | |
74 | Mechliński Maciej | Starogard Gd. | Polska | START Bieg 10 km | Beniaminek Polmet Starogard | opłacono |
75 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | START Bieg 10 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
76 | Blas Krzysztof | Lińsk | Polska | START Bieg 10 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
77 | Tobiański Tomasz | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
78 | Tobiańska Hanna | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
79 | Sobolewski Antoni | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono |
80 | SCHALKOWSKI DAWID | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | START Bieg 10 km | CITY SECURITY | opłacono on-line |
81 | Kosowicz Małgorzata | Grudziądz | START Bieg 10 km | Czopki Kolczaste | opłacono on-line | |
82 | Kosowicz Sylwia | Grudziądz | START Bieg 10 km | Czopki Kolczaste | opłacono on-line | |
83 | Kosowicz Michał | Grudziądz | START Bieg 10 km | Czopki Kolczaste | opłacono on-line | |
84 | Gniot Joanna | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | Diabełkowa Aś | opłacono on-line |
85 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Eaton Running Team Tczew | opłacono |
86 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | EbroGym | opłacono on-line |
87 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | EbroGym | opłacono on-line |
88 | Miszke Kazimierz | Czersk | Polska | START Bieg 10 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
89 | Karnowski Paweł | Ocypel | Polska | START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) | Klub Aktywnego Człowieka Ocypel | |
90 | Reimus Szymon | Ocypel | Polska | START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) | Klub Aktywnego Człowieka w Ocyplu | |
91 | Reimus Leszek | Ocypel | Polska | START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) | Klub Aktywnego Człowieka w Ocyplu | |
92 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | START Bieg 10 km | KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA | opłacono on-line |
93 | KOLINSKI MATEUSZ | KALISKA | Polska | START Bieg 10 km | KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA | opłacono on-line |
94 | Grzybowski Maksym | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | LKS Zorza Gdynia | opłacono on-line |
95 | Siekierzyński Rafał | Skarszewy | Polska | START Bieg 10 km | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
96 | Siekierzyńska Dorota | Skarszewy | Polska | START Bieg 10 km | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
97 | Albrecht Piotr | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | Polpharma Run Team | opłacono on-line |
98 | Michna Oskar | Radunica | START Bieg 10 km | RadunicaRun | opłacono on-line | |
99 | Dorotin Mirosław | Gniew | Polska | START Bieg 10 km | Rolls Royce Runing Team | opłacono on-line |
100 | Redzimski Adam | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | Saturn Gdynia | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16587