Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Druga tura 25zł | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | |
2 | Wnuk Błażej | Wielki Klincz | Druga tura 25zł | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | |
3 | Oleszczuk Paweł | Gdańsk | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
4 | Lewański Andrzej | Gdańsk | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
5 | Czapiński Michał | Reda | Druga tura 25zł | HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK | opłacono on-line | |
6 | wasilewski grzegorz | sopot | START z Kartą Sopocką 15zł | opłacono on-line | ||
7 | Błaszczyk Czarek | Sopot | START z Kartą Sopocką 15zł | opłacono on-line | ||
8 | szczurowski bogusław szczurowski | gdansk | Druga tura 25zł | |||
9 | Reuter Tomasz | Sopot | START z Kartą Sopocką 15zł | Hotel Cztery Brzozy Gdansk | opłacono on-line | |
10 | Jabłoński Michał | Gdańsk | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
11 | Wieczorek Arkadiusz | Gdańsk | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
12 | Bagieńska Małgorzata | Gdańsk | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
13 | Kepka Grzegorz | Wejherowo | Druga tura 25zł | MajaTeam | opłacono on-line | |
14 | Świacka Diana | Słupsk | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
15 | Trojanowska Danuta | Słupsk | Druga tura 25zł | BBL-Słupsk | opłacono on-line | |
16 | Godeń Janusz | Słupsk | Druga tura 25zł | BBL-Słupsk | opłacono on-line | |
17 | Bieroń Marcin | Banino | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
18 | Godlewski Paweł | Gdynia | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
19 | Piechowiak Joanna | Sopot | START z Kartą Sopocką 15zł | opłacono on-line | ||
20 | RESKO Sergiusz | REDA | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
21 | Geppert Ola | Sopot | START z Kartą Sopocką 15zł | Body in Motion | opłacono on-line | |
22 | Geppert Elżbieta | Sopot | START z Kartą Sopocką 15zł | Body in Motion | opłacono on-line | |
23 | Geppert Stanisław | Sopot | START z Kartą Sopocką 15zł | Body in Motion | opłacono on-line | |
24 | Habaj Piotr | Gdynia | Druga tura 25zł | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | |
25 | Sokołowska Anna | Gdynia | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
26 | Zawadziński Łukasz | Pruszcz Gdański | Druga tura 25zł | 49 baza lotnicza | opłacono on-line | |
27 | Kudrewicz Mirek | Gdańsk | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
28 | Jastrzębowska Natalia | Gdynia | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
29 | Drapella Dariusz | Gdańsk | Druga tura 25zł | maratonypolskie.pl | opłacono on-line | |
30 | Stefaniak Damian | Pruszcz Gdański | Druga tura 25zł | 49 BLot | opłacono on-line | |
31 | Pobłocki Henryk | Sopot | START z Kartą Sopocką 15zł | opłacono on-line | ||
32 | Łakomiec Katarzyna | Jantar | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
33 | Grygorowicz Bartosz | Gdańsk | Druga tura 25zł | Kulik & Kurek | opłacono on-line | |
34 | Zackiewicz Paulina | Gdynia | Druga tura 25zł | BigYellowFootAdventureTeam | opłacono on-line | |
35 | Gawlik Danuta | Mosty | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
36 | Gawlik Mariusz | Mosty | Druga tura 25zł | WKB śledziowe wzgórze | opłacono on-line | |
37 | Sokalska Anna | Sopot | START z Kartą Sopocką 15zł | opłacono on-line | ||
38 | Kreja Łukasz | Tczew | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
39 | Wąsicki Sebastian | REDA | Druga tura 25zł | Ambitious Runners Team | opłacono on-line | |
40 | Zieliński Tomasz | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
41 | Wernerowska Monika | Wejherowo | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
42 | Barski Bartłomiej | Borkowo | Druga tura 25zł | |||
43 | Kalinowski Arkadiusz | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | Tygrysy Pomorskie | opłacono on-line | |
44 | Sowulewski Oliver | Sopot | START z Kartą Sopocką 15zł | Padł na Ryj Team | opłacono on-line | |
45 | Kaszynska Emilia | Sopot | START z Kartą Sopocką 15zł | Padł na Ryj Team | opłacono on-line | |
46 | Karpińśki Melchior | Gdańsk | Druga tura 25zł | LightBox.pl | opłacono on-line | |
47 | Czarnecka Anna | Gdynia | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
48 | Śliwka Wioletta | Gdańsk | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
49 | Kubacki Jacek | Starogard Gdański | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
50 | SOSNOWSKI BOLESŁAW | GDAŃSK | Druga tura 25zł | TKKF ROZSTAJE | opłacono on-line | |
51 | Kuchczyński Michał | Sopot | START z Kartą Sopocką 15zł | opłacono on-line | ||
52 | Kuchczyńska Joanna | Sopot | START z Kartą Sopocką 15zł | opłacono on-line | ||
53 | Marzec Leszek | Dudyńce | Druga tura 25zł | GNM Gdynia | opłacono on-line | |
54 | Brokos Tomasz | Gdańsk | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
55 | Kej Michella | Jelenia Gora | Druga tura 25zł | |||
56 | Janiak Marcin | Gdańsk | Druga tura 25zł | Luboński Klub Biegacza | opłacono on-line | |
57 | Olendrzyński Łukasz | Sierpc | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
58 | Żołdowicz Radosław | Reda | Druga tura 25zł | StrefaTuningu.pl | opłacono on-line | |
59 | Ciecierski Wojciech | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
60 | Łukaszewicz Sylwia | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
61 | Jarocki Tomasz | Gdynia | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
62 | Tomkowicz Dawid | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | Decathlon Przymorze Running Team | opłacono on-line | |
63 | Mordasiewicz Adrian | Rumia | Pierwsza tura 15zł | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
64 | Wirkus Piotr | Gdynia | Pierwsza tura 15zł | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
65 | wiktorowicz DARIUSZ | GDYNIA | Pierwsza tura 15zł | MAMY TO! | opłacono on-line | |
66 | Albecki Tomasz | Wejherowo | Druga tura 25zł | |||
67 | Szmyt Marek | Gdańsk | Druga tura 25zł | opłacono on-line | ||
68 | Targiel Damian | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | Invictus 3City | opłacono on-line | |
69 | JACIŃSKI RAFAŁ | GDYNIA | Pierwsza tura 15zł | MAMY TO ! | opłacono on-line | |
70 | Lulewicz Dariusz | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | Grupa Trójmiasto | opłacono on-line | |
71 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Pierwsza tura 15zł | Naturhouse Rumia | opłacono on-line | |
72 | Klinicka Julia | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | KOBIETYBIEGAJA.PL | opłacono on-line | |
73 | Rajski Paweł | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
74 | Socha Dorota | Gdynia | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
75 | Stolarczyk Laura | Gdynia | Pierwsza tura 15zł | SKLA Sopot | opłacono on-line | |
76 | Myszk Mateusz | Robakowo | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
77 | Bartuś Alan | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
78 | Bartuś Adriana | GDAŃSK | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
79 | Luterek Martyna | Sztum | Pierwsza tura 15zł | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | |
80 | Każmierczak Emilia | Żukowo | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
81 | Stradomski Roman | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
82 | Kamiński Arkadiusz | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | IREK i rak - Maraton o życie | opłacono on-line | |
83 | Tomys Ryszard | Przetoczyno | START 65lat i więcej 0zł | |||
84 | Bukowski Dariusz | Sopot | Pierwsza tura 15zł | |||
85 | Liban Zygfryd | tczew | START 65lat i więcej 0zł | |||
86 | Sokołowski Maciej | Gdynia | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
87 | Pytel Marcin | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | Full Road Team | opłacono on-line | |
88 | Kamiński Filip | Włocławek | Pierwsza tura 15zł | Politechnika Gdańska | opłacono on-line | |
89 | Lipińska Klaudia | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | opłacono | ||
90 | Kamińska Karina | Sopot | START z Kartą Sopocką 15zł | opłacono on-line | ||
91 | Grabias Aleksandra | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | |||
92 | Kozlowska Dorota | Gdynia | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
93 | Dawidowski Marek | Gościcino | Pierwsza tura 15zł | ARKA | opłacono on-line | |
94 | Wasilewski Miro | GDYNIA | Pierwsza tura 15zł | 1930 | ||
95 | Feszler Adam | Gdynia | Pierwsza tura 15zł | Strong Unit | opłacono on-line | |
96 | Kojro Aleksandra | Sopot | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
97 | Mikołajczyk Kasia | Gdynia | Pierwsza tura 15zł | Mamy To! | opłacono on-line | |
98 | ZIELKE JANUSZ | ROZEWIE | Pierwsza tura 15zł | 33 DROP | opłacono on-line | |
99 | Piłasiewicz Ireneusz | Gdynia | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line | ||
100 | Białek Adam | Gdańsk | Pierwsza tura 15zł | opłacono on-line |
Wyświetleń: 38327