Puchar Bałtyku w Nordic Walking #7
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tofil Adrian Gdynia dystans profesjonalny 10 km Chodzezkijami.pl Elite Team
2 Nehring Zbigniew Rotmanka dystans 5 km Zdrowy Klub Rotmanka
3 Złota Ewa Juszkowo dystans 5 km
4 MANKIEWICZ ANNA Gdańsk dystans 5 km
5 PACYNKO MAGDALENA PRUSZCZ GDAŃSKI dystans 5 km
6 Orlikowski Kamil Dziemiany dystans 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
7 Kabacińska Anna Koszalin dystans 5 km Face Nordic Walking Team
8 Dobrowolska-Weprzędz Katarzyna Gdańsk dystans 5 km
9 Rakoczy Paweł Gdynia dystans 5 km Jola & Paweł Biegiem Przez Życie
10 filipska renata gdansk dystans 5 km
11 Młyńska Jolanta Dobre Miasto dystans 5 km Grupa Nordic Walking Dobre Miasto
12 Młyński Ktzysztof Dobre Miasto dystans profesjonalny 10 km Grupa Nordic Walking Dobre Miasto
13 Borowik Bożena Dobre Miasto dystans profesjonalny 10 km Grupa Nordic Walking Dobre Miasto
14 Jasiukiewicz Jacek Dobre Miasto dystans profesjonalny 10 km Grupa Nordic Walking Dobre Miasto
15 Bem Małgorzata Bem Olsztyn dystans profesjonalny 10 km Grupa Nordic Walking Dobre Miasto
16 Kloska KAZIMIERZ Rzepnica gm.Bytów dystans 5 km
17 KUSIAK MARIA GDAŃSK dystans 5 km
18 Gojtowska Ewa Gdańsk dystans profesjonalny 10 km
19 Namsołek Feliks Gdynia dystans profesjonalny 10 km
20 Parafiniuk Krzysia Sztum dystans profesjonalny 10 km RunWithYou
21 Grykałowska Monika Gdańsk dystans 5 km Elite Team
22 Domańska Beata Gdańsk dystans 5 km Elite Team
23 Tarnówka Szymon Gdańsk dystans 5 km
24 Koszlaga Tomasz Gdańsk dystans profesjonalny 10 km
25 Kosianowska Monika Malbork dystans profesjonalny 10 km Grupa Malbork
26 Kowalczuk Robert Gdańsk dystans profesjonalny 10 km elite team
27 filipska anna gdansk dystans 5 km
28 Bielski Bogdan Gdańsk dystans 5 km
29 Bryl Michał Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
30 Bryl Zdzisław Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
31 Bryl Jolanta Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
32 Handze Danuta Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
33 Gierszewski Arkadiusz Angowice dystans 5 km
34 Świerczyńska Joanna Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
35 Korpal Anna Gdańsk dystans profesjonalny 10 km
36 Szczodrowski Krzysztof Gdańsk dystans profesjonalny 10 km Face Nordic Walking Team
37 Mackiewicz Beata Dawidy dystans 5 km Nordic Walking Pasłęk
38 Nowaczyk Izabela Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
39 Piłat Anna Banino dystans 5 km Drużyna Słonecznego Poranka
40 Majkowska Adriana Bolszewo dystans 5 km
41 Majkowski Antoni Bolszewo dystans 5 km
42 Skabara-Pis Tamara Gdańsk dystans 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team
43 Kulesza-Brunka Dorota Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
44 Szczepańska Maria Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
45 Chudzińska Grażyna Elbląg dystans 5 km
46 Chudziński Andrzej Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
47 STAŃCZAK Grażyna GDAŃSK dystans 5 km
48 Borzyszkowska-Chlebosz Felicja Czersk dystans 5 km
49 Klarkowski Bogdan Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
50 Kieszek Karolina Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
51 Pachwicewicz-Kiełb Dorota Gdańsk dystans 5 km
52 Szymankiewicz Maciej Gdańsk dystans profesjonalny 10 km
53 Kępa ANDRZEJ Koszalin dystans 5 km SKI FAMILY TEAM
54 Kątnik Leszek Gdańsk dystans 5 km Dziadkowy Klub Sportowy
55 Kozyra Janina Żukowo dystans 5 km
56 Kutniewska Maria Żukowo dystans 5 km Face Nordic Walking Team
57 Utrata Halina Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
58 Wiśniewska Teresa Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
59 Glińska Katarzyna Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
60 Chmielewski Romuald Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
61 Kulig Bożena Elblag dystans 5 km K S Elblaskie Wlóczy-Kije
62 Kulig Henryk Elblag dystans profesjonalny 10 km K S Elblaskie Wlóczy-Kije
63 Chmielewska Jadwiga Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
64 Dubaj Adriana Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
65 Chlewińska Iwona Elbląg dystans 5 km KS "Elbląskie Włóczy-Kije"
66 Dubaj Grzegorz Elbląg dystans 5 km KS Elbląskie Włóczy-Kije
67 Więcek Hanna Gdańsk dystans 5 km Lejdis
68 Więcek Piotr Gdańsk dystans 5 km
69 Krzyżanowska Krystyna Gdynia dystans 5 km
70 Kozłowska Ewa Dobre Miasto dystans profesjonalny 10 km Grupa Nordic Walking Dobre Miasto
71 Bertel Alicja Olsztyn dystans profesjonalny 10 km Grupa Nordic Walking Dobre Miasto
72 Knitter Anna Dziemiany dystans profesjonalny 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
73 Polis Marzena Gdańsk dystans 5 km
74 Łącki Dominik Brzeźno Wielkie dystans 5 km
75 Nowak Beata Gdańsk dystans 5 km
76 Bolewicz Urszula Drawsko Pomorskie dystans 5 km
77 Lipińska Grażyna Skorzewo dystans 5 km Lipiński Team
78 Kędzia Patrycja Gdynia dystans 5 km chodzę dla siebie
79 Kędzia MAREK Gdynia dystans 5 km - osoby niepełnosprawne chodzę dla siebie
80 KĘDZIA ELŻBIETA Gdynia dystans 5 km chodzę dla siebie
81 Zubek Ania Gdańsk dystans 5 km
82 Gomółka-Bigus Monika Gdynia dystans 5 km
83 Śledziewski Bogdan Gdańsk dystans 5 km WP
84 kwidzinska karolina gdynia dystans 5 km
85 Knitter Zofia Dziemiany dystans 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
86 Knitter Michał Dziemiany dystans 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
87 Karpińska Katarzyna Gdynia dystans 5 km
88 Stencel Wanda Żukowo dystans profesjonalny 10 km
89 Szudarski Marek Słupsk dystans 5 km Dwa Kije Słupsk
90 Hirsch Krystyna gdynia dystans 5 km OPEC Gdynia
91 Czernichowska Teresa Reblino dystans 5 km - osoby niepełnosprawne Dwa Kije Słupsk
92 Cyra Zbigniew Skoszewo dystans 5 km
93 Cyra Grażyna Skoszewo dystans 5 km
94 Góral -Brygała Monika Gdańsk dystans 5 km Elite Team
95 Pelczar Barbara Gdansk dystans 5 km - osoby niepełnosprawne
96 Ciesielski Maciej Toruń dystans 5 km
97 Ciesielski Jan Toruń dystans profesjonalny 10 km
98 Hoczyk Anna Gdańsk dystans 5 km Lejdis
99 Reseman Sylwia Żukowo dystans profesjonalny 10 km Face Nordic Walking Team
100 Raszewska Monika Gdańsk dystans 5 km Lejdis


Wyświetleń: 16440

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ