Puchar Bałtyku w Nordic Walking #7
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tofil Adrian Gdynia dystans profesjonalny 10 km Chodzezkijami.pl Elite Team
2 Nehring Zbigniew Rotmanka dystans 5 km Zdrowy Klub Rotmanka
3 Złota Ewa Juszkowo dystans 5 km
4 MANKIEWICZ ANNA Gdańsk dystans 5 km
5 PACYNKO MAGDALENA PRUSZCZ GDAŃSKI dystans 5 km
6 Orlikowski Kamil Dziemiany dystans 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
7 Dobrowolska-Weprzędz Katarzyna Gdańsk dystans 5 km
8 Rakoczy Paweł Gdynia dystans 5 km Jola & Paweł Biegiem Przez Życie
9 filipska renata gdansk dystans 5 km
10 Młyńska Jolanta Dobre Miasto dystans 5 km Grupa Nordic Walking Dobre Miasto
11 Młyński Ktzysztof Dobre Miasto dystans profesjonalny 10 km Grupa Nordic Walking Dobre Miasto
12 Borowik Bożena Dobre Miasto dystans profesjonalny 10 km Grupa Nordic Walking Dobre Miasto
13 Jasiukiewicz Jacek Dobre Miasto dystans profesjonalny 10 km Grupa Nordic Walking Dobre Miasto
14 Bem Małgorzata Bem Olsztyn dystans profesjonalny 10 km Grupa Nordic Walking Dobre Miasto
15 Kloska KAZIMIERZ Rzepnica gm.Bytów dystans 5 km
16 KUSIAK MARIA GDAŃSK dystans 5 km
17 Gojtowska Ewa Gdańsk dystans profesjonalny 10 km
18 Namsołek Feliks Gdynia dystans profesjonalny 10 km
19 Parafiniuk Krzysia Sztum dystans profesjonalny 10 km RunWithYou
20 Grykałowska Monika Gdańsk dystans 5 km Elite Team
21 Domańska Beata Gdańsk dystans 5 km Elite Team
22 Tarnówka Szymon Gdańsk dystans 5 km
23 Koszlaga Tomasz Gdańsk dystans profesjonalny 10 km
24 Kosianowska Monika Malbork dystans profesjonalny 10 km Grupa Malbork
25 Kowalczuk Robert Gdańsk dystans profesjonalny 10 km elite team
26 filipska anna gdansk dystans 5 km
27 Bielski Bogdan Gdańsk dystans 5 km
28 Gierszewski Arkadiusz Angowice dystans 5 km
29 Korpal Anna Gdańsk dystans profesjonalny 10 km
30 Szczodrowski Krzysztof Gdańsk dystans profesjonalny 10 km Face Nordic Walking Team
31 Mackiewicz Beata Dawidy dystans 5 km Nordic Walking Pasłęk
32 Piłat Anna Banino dystans 5 km Drużyna Słonecznego Poranka
33 Majkowska Adriana Bolszewo dystans 5 km
34 Majkowski Antoni Bolszewo dystans 5 km
35 Skabara-Pis Tamara Gdańsk dystans 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team
36 STAŃCZAK Grażyna GDAŃSK dystans 5 km
37 Borzyszkowska-Chlebosz Felicja Czersk dystans 5 km
38 Pachwicewicz-Kiełb Dorota Gdańsk dystans 5 km
39 Szymankiewicz Maciej Gdańsk dystans profesjonalny 10 km
40 Kępa ANDRZEJ Koszalin dystans 5 km SKI FAMILY TEAM
41 Kątnik Leszek Gdańsk dystans 5 km Dziadkowy Klub Sportowy
42 Kozyra Janina Żukowo dystans 5 km
43 Kutniewska Maria Żukowo dystans 5 km Face Nordic Walking Team
44 Więcek Hanna Gdańsk dystans 5 km Lejdis
45 Więcek Piotr Gdańsk dystans 5 km
46 Krzyżanowska Krystyna Gdynia dystans 5 km
47 Kozłowska Ewa Dobre Miasto dystans profesjonalny 10 km Grupa Nordic Walking Dobre Miasto
48 Bertel Alicja Olsztyn dystans profesjonalny 10 km Grupa Nordic Walking Dobre Miasto
49 Knitter Anna Dziemiany dystans profesjonalny 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
50 Polis Marzena Gdańsk dystans 5 km
51 Łącki Dominik Brzeźno Wielkie dystans 5 km
52 Nowak Beata Gdańsk dystans 5 km
53 Bolewicz Urszula Drawsko Pomorskie dystans 5 km
54 Lipińska Grażyna Skorzewo dystans 5 km Lipiński Team
55 Kędzia Patrycja Gdynia dystans 5 km chodzę dla siebie
56 Kędzia MAREK Gdynia dystans 5 km - osoby niepełnosprawne chodzę dla siebie
57 KĘDZIA ELŻBIETA Gdynia dystans 5 km chodzę dla siebie
58 Zubek Ania Gdańsk dystans 5 km
59 Gomółka-Bigus Monika Gdynia dystans 5 km
60 Śledziewski Bogdan Gdańsk dystans 5 km WP
61 kwidzinska karolina gdynia dystans 5 km
62 Knitter Zofia Dziemiany dystans 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
63 Knitter Michał Dziemiany dystans 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
64 Karpińska Katarzyna Gdynia dystans 5 km
65 Stencel Wanda Żukowo dystans profesjonalny 10 km
66 Szudarski Marek Słupsk dystans 5 km Dwa Kije Słupsk
67 Hirsch Krystyna gdynia dystans 5 km OPEC Gdynia
68 Czernichowska Teresa Reblino dystans 5 km - osoby niepełnosprawne Dwa Kije Słupsk
69 Cyra Zbigniew Skoszewo dystans 5 km
70 Cyra Grażyna Skoszewo dystans 5 km
71 Góral -Brygała Monika Gdańsk dystans 5 km Elite Team
72 Pelczar Barbara Gdansk dystans 5 km - osoby niepełnosprawne
73 Ciesielski Maciej Toruń dystans 5 km
74 Ciesielski Jan Toruń dystans profesjonalny 10 km
75 Hoczyk Anna Gdańsk dystans 5 km Lejdis
76 Reseman Sylwia Żukowo dystans profesjonalny 10 km Face Nordic Walking Team
77 Raszewska Monika Gdańsk dystans 5 km Lejdis
78 Gołembowska Sylwia Gdańsk dystans 5 km Lejdis
79 Kuźmicz Adam Maszewko dystans 5 km Nordic Walking Pasłęk
80 Koncewicz Aneta Gdynia dystans 5 km Marynarka Wojenna
81 Kosmowska Barbara Gdynia dystans profesjonalny 10 km
82 Folwarska Małgorzata Gdańsk dystans 5 km Face Nordic Walking Team
83 Folwarski Andrzej Gdańsk dystans profesjonalny 10 km Face Nordic Walking Team
84 Brygała Agata Gdańsk dystans 5 km Elite Team
85 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk dystans 5 km Dwa Kije Słupsk
86 Szudarski Edward Słupsk dystans 5 km Dwa Kije Słupsk
87 Urban Zdzisława Gdańsk dystans 5 km
88 Madany Anita Gdańsk dystans 5 km Osiedlowe. Alejki
89 LIPIŃSKA IWONA GDAŃSK dystans 5 km Elite Team
90 Biedroń Mieczyslaw Gdynia dystans 5 km
91 Kalka Grazyna Gdynia dystans 5 km
92 Rupiński Kamil Gdańsk dystans 5 km Gimnazjum nr 18
93 Rupińska Agnieszka Gdańsk dystans profesjonalny 10 km
94 Ziemann Wiktor Bolszewo dystans 5 km
95 DREWA Maria Gościcino dystans profesjonalny 10 km
96 DREWA Zygmunt Gościcino dystans 5 km
97 DREWA MARIAN GOŚCICINO dystans profesjonalny 10 km
98 Ponka Radosław Wejherowo dystans 5 km
99 Panek Elwira Lębork dystans profesjonalny 10 km Elite Team
100 Olech Anna Gdańsk dystans profesjonalny 10 km Elite Team


Wyświetleń: 15863

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ