Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antos Damian | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | SP nr 8 Gdańsk | |
2 | Antos Honorata | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | ||
3 | Antos Kornelia | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | SP nr 8 Gdańsk | |
4 | Antos Mirosław | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | ||
5 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | dystans 5 km | Dwa Kije Słupsk | |
6 | Baranek Ewa | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | ||
7 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Face Nordic Walking Team /Luki Team | |
8 | Bałucińska Barbara | Wiślinka | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ||
9 | Bem Małgorzata Bem | Olsztyn | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Grupa Nordic Walking Dobre Miasto | |
10 | Bertel Alicja | Olsztyn | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Grupa Nordic Walking Dobre Miasto | |
11 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ||
12 | Biedroń Mieczyslaw | Gdynia | Polska | dystans 5 km | ||
13 | Bielski Bogdan | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | ||
14 | Bolewicz Urszula | Drawsko Pomorskie | Polska | dystans 5 km | ||
15 | Borowik Bożena | Dobre Miasto | dystans profesjonalny 10 km | Grupa Nordic Walking Dobre Miasto | ||
16 | Borzyszkowska-Chlebosz Felicja | Czersk | Polska | dystans 5 km | ||
17 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Elite Team | |
18 | Bryl Jolanta | Elbląg | Polska | dystans 5 km | KS Elbląskie Włóczy-Kije | |
19 | Bryl Michał | Elbląg | Polska | dystans 5 km | KS Elbląskie Włóczy-Kije | |
20 | Bryl Zdzisław | Elbląg | Polska | dystans 5 km | KS Elbląskie Włóczy-Kije | |
21 | Buczkowska Wiesława | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Pendolino | |
22 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | dystans 5 km | Nordic Walking Pasłęk | |
23 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Nordic Walking Pasłęk | |
24 | BUJNOWSKI EDWARD | Drawsko Pomorskie | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | STOWARZYSZENIE FILAR | |
25 | Burchart Monika | Wejherowo | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | |
26 | Bury Liliana | Reda | Polska | dystans 5 km | ||
27 | BURZYNSKA HALINA | GDAŃSK | Polska | dystans 5 km | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | |
28 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Elite Team | |
29 | Chilicka Danuta | Banino | Polska | dystans 5 km | Kubuś Puchatek TEAM | |
30 | CHILLA MACIEJ | Drawsko Pomorskie | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | STOWARZYSZENIE FILAR | |
31 | Chlewińska Iwona | Elbląg | Polska | dystans 5 km | KS "Elbląskie Włóczy-Kije" | |
32 | Chmielewska Jadwiga | Elbląg | Polska | dystans 5 km | KS Elbląskie Włóczy-Kije | |
33 | Chmielewski Romuald | Elbląg | Polska | dystans 5 km | KS Elbląskie Włóczy-Kije | |
34 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | AWFiS | |
35 | Chrościcka-Michalak Anna | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Parkrun Gdynia | |
36 | Chudzińska Grażyna | Elbląg | Polska | dystans 5 km | ||
37 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | dystans 5 km | KS Elbląskie Włóczy-Kije | |
38 | Ciecholińska Kamila | Gdańsk/Borkowo | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ||
39 | Ciesielski Jan | Toruń | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ||
40 | Ciesielski Maciej | Toruń | Polska | dystans 5 km | ||
41 | Ćwiklińska Iwona | GDYNIA | Polska | dystans 5 km | ||
42 | Ćwiklińska Joanna | Elbląg | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | |
43 | Cyra Grażyna | Skoszewo | Polska | dystans 5 km | ||
44 | Cyra Zbigniew | Skoszewo | Polska | dystans 5 km | ||
45 | Czajka Urszula | Rumia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Face Nordic Walking Team | |
46 | Czernichowska Teresa | Reblino | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | Dwa Kije Słupsk | |
47 | Dargas Małgorzata | Dziemiany | Polska | dystans 5 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
48 | Dargas Marta | Dziemiany | Polska | dystans 5 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
49 | Dargas Sandra | Dziemiany | Polska | dystans 5 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
50 | Depka Prądzyński Olgierd | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ||
51 | Deszcz Małgorzata | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | ||
52 | Dobrowolska-Weprzędz Katarzyna | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | ||
53 | Domańska Beata | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Elite Team | |
54 | Domański Bartosz | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | ||
55 | DREWA Maria | Gościcino | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ||
56 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ||
57 | DREWA Zygmunt | Gościcino | dystans 5 km | |||
58 | Drzewiecka Agnieszka | Pasłęk | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | Nordic Walking Pasłęk | |
59 | Drzewiecka Alicja | Pasłęk | Polska | dystans 5 km | Nordic Walking Pasłęk | |
60 | Drzewiecka Weronika | Pasłęk | Polska | dystans 5 km | Nordic Walking Pasłęk | |
61 | Dubaj Adriana | Elbląg | Polska | dystans 5 km | KS Elbląskie Włóczy-Kije | |
62 | Dubaj Grzegorz | Elbląg | Polska | dystans 5 km | KS Elbląskie Włóczy-Kije | |
63 | Duchnowska Dorota | Kamień | Polska | dystans 5 km | ||
64 | Dylewska Ewa | Gdynia | Polska | dystans 5 km | ||
65 | Dziemińska Magdalena | Dziemiany | Polska | dystans profesjonalny 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
66 | Dziemiński Jan | Dziemiany | Polska | dystans 5 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
67 | filipska anna | gdansk | Polska | dystans 5 km | ||
68 | filipska renata | gdansk | Polska | dystans 5 km | ||
69 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Face Nordic Walking Team | |
70 | Folwarski Andrzej | Gdańsk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Face Nordic Walking Team | |
71 | Formela Andrzej | Gdynia | Polska | dystans 5 km | Nordic Walking Pasłęk | |
72 | FRANKIEWICZ DAGMARA | GDYNIA | Polska | dystans 5 km | ||
73 | Frankowska Ewa | Gdynia Karwiny | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | |
74 | Frankowski Aleksander | Gdynia Karwiny | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | |
75 | Frankowski Piotr | Gdynia Karwiny | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | |
76 | Frątczak Zdzisław | Elbląg | Polska | dystans 5 km | Elbląskie Włóczy-Kije | |
77 | Gałecka Anna | Banino | Polska | dystans 5 km | Kubuś Puchatek TEAM | |
78 | Gałecka Regina | Banino | Polska | dystans 5 km | Kubuś Puchatek TEAM | |
79 | Gałecka Zuzanna | Banino | Polska | dystans 5 km | ||
80 | Gałgowska Krystyna | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | |
81 | Gibas Asia | Elblag | Polska | dystans 5 km | Nordic Walking Pasłęk | |
82 | Gibas Sławomir | Elblag | Polska | dystans 5 km | Nordic Walking Pasłęk | |
83 | Gierszewski Arkadiusz | Angowice | Polska | dystans 5 km | ||
84 | Giza Daniel | Elblag | Polska | dystans 5 km | ||
85 | Glińska Katarzyna | Elbląg | Polska | dystans 5 km | KS Elbląskie Włóczy-Kije | |
86 | Godzińska Dorota | Milejewo | Polska | dystans 5 km | ||
87 | Godzińska Paulina | Milejewo | Polska | dystans 5 km | ||
88 | Godzinski Pawel | Milejewo | Polska | dystans 5 km | ||
89 | Gojtowska Ewa | Gdańsk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ||
90 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | dystans 5 km | ||
91 | Góral -Brygała Monika | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Elite Team | |
92 | Góźdż Aleksandra | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | chodzezkijami.pl | |
93 | Gołembowska Sylwia | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Lejdis | |
94 | Gruszka Agnieszka | Gdynia | Polska | dystans 5 km | Gdynia Sport Team | |
95 | Grykałowska Monika | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Elite Team | |
96 | Grzegorczyk Marcin Joachim | Władysławowo | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Dynamic | |
97 | Grzesiuk Halina | Gdansk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | |
98 | Handze Danuta | Elbląg | Polska | dystans 5 km | KS Elbląskie Włóczy-Kije | |
99 | Hinc Hubert | Żukowo-Borkowo | Polska | dystans 5 km | Face Nordic Walking Team | |
100 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Face Nordic Walking Team |
Wyświetleń: 20814