Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
2 | Grudnowski Krzysztof | Dziemiany | Polska | dystans profesjonalny 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
3 | Lener Sławomir | Szczecin | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
4 | Depka Prądzyński Olgierd | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | bigamyrazem | opłacono on-line |
5 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
6 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | elite team | opłacono on-line |
7 | naczk leonard | lębork | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Dynamic Lębork | opłacono on-line |
8 | Sorn Łukasz | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Face Nordic Walking Team/Elite Team | opłacono on-line |
9 | Koncewicz Marek | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
10 | Kosmowska Barbara | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | opłacono on-line | |
11 | Grzesiuk Halina | Gdansk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
12 | STILLER KAROL | Kusięta | Polska | dystans profesjonalny 10 km | KING&QUEEN | opłacono on-line |
13 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | dystans profesjonalny 10 km | niezrzeszony | |
14 | Mania Ireneusz | Łeba | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono |
15 | Kobiela Daria | Dziemiany | Polska | dystans profesjonalny 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
16 | Folwarski Andrzej | Gdańsk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
17 | Olszewski Piotr | Leźno | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ||
18 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
19 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | opłacono on-line | |
20 | Kliczka Kamil | Szczecin | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Sanprobi Szczecin | |
21 | Lorbiecki Krzysztof | Tuchola | Polska | dystans profesjonalny 10 km | opłacono on-line | |
22 | Lipko Adrianna | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Pendolino | opłacono on-line |
23 | Kłosowska Ewa | Tuchola | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Borówki Borowiackie | opłacono on-line |
24 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
25 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | dystans profesjonalny 10 km | opłacono on-line | |
26 | Dziemińska Magdalena | Dziemiany | Polska | dystans profesjonalny 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
27 | Knitter Tomasz | Dziemiany | Polska | dystans profesjonalny 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
28 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | Polska | dystans profesjonalny 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
29 | Kuśmierek Patryk | Dziemiany | Polska | dystans profesjonalny 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
30 | Stopa Joanna | Dziemiany | Polska | dystans profesjonalny 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
31 | Niewińska Beata | Gdańsk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Elite Team | opłacono on-line |
32 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
33 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
34 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Polska | dystans profesjonalny 10 km | WŁ Lębork | opłacono on-line |
35 | Panek Elwira | Lębork | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Elite Team | opłacono on-line |
36 | Pluta Bożena | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | opłacono on-line | |
37 | Buczkowska Wiesława | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Pendolino | opłacono on-line |
38 | Wojewska Natalia | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ELITE TEAM | |
39 | Krzyżanowski Wojciech | Bydgoszcz | Polska | dystans profesjonalny 10 km | AZS UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy | |
40 | Szarszunowicz Mariusz | Pasłęk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
41 | Pierzchała Marek | Luzino | dystans profesjonalny 10 km |
Wyświetleń: 17136