Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stolc Oliwia | Lębork | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
2 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
3 | Dylewska Ewa | Gdynia | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
4 | Hatłas Anita | Gdynia | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
5 | Halk Ida | Gdynia | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | LKS ZORZA Gdynia - GIMNAZJUM NR 8 | opłacono on-line |
6 | Pruszak Krzysztof | Obliwice | Polska | dystans 5 km | STRUŚ Klub Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska | opłacono on-line |
7 | Grudnowski Krzysztof | Dziemiany | Polska | dystans profesjonalny 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
8 | Burchart Monika | Wejherowo | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
9 | Wenek Agata | Lębork | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
10 | Wenek Maja | Lębork | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | MKS FIGHTER | opłacono on-line |
11 | Szymanowska-Wenek Ewa | Lębork | Polska | dystans 5 km | MKS FIGHTER | opłacono on-line |
12 | Lener Sławomir | Szczecin | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
13 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
14 | Depka Prądzyński Olgierd | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | bigamyrazem | opłacono on-line |
15 | Mielewczyk Justyna | Reda | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
16 | Bury Liliana | Reda | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
17 | Hoczyk Anna | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Lejdis | opłacono on-line |
18 | Raszewska Monika | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Lejdis | opłacono on-line |
19 | Gołembowska Sylwia | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Lejdis | opłacono on-line |
20 | Gibas Joanna | Elbląg | Polska | dystans 5 km | Nordic Walking Paslek | opłacono on-line |
21 | Gibas Slawomir | Elbląg | Polska | dystans 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
22 | Drzewiecka Alicja | Pasłęk | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
23 | Drzewiecka Weronika | Pasłęk | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
24 | Drzewiecka Agnieszka | Pasłęk | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
25 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | Polska | dystans 5 km | Lipiński Team | opłacono on-line |
26 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
27 | Kabaciński Maciej | Koszalin | Polska | dystans 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
28 | Piepka Przemysław | Potęgowo | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
29 | ROSA BOGUMIŁA | GDYNIA | Polska | dystans 5 km | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
30 | Witkowski Piotr | Rumia | Polska | dystans 5 km | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
31 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
32 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
33 | Formela Andrzej | Pasłęk | Polska | dystans 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
34 | Formela Marzena | Gdynia | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
35 | Rębowski Tomasz | Pasłęk | Polska | dystans 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
36 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
37 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
38 | Hirsch Krystyna | gdynia | Polska | dystans 5 km | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
39 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | elite team | opłacono on-line |
40 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kreativ sport Dynamic Lębork | opłacono on-line |
41 | naczk leonard | lębork | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Dynamic Lębork | opłacono on-line |
42 | Wróblewska Sara | Lębork | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
43 | Skuza Dawid | Lębork | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
44 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
45 | Sokołowska Danuta | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
46 | Sorn Łukasz | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Face Nordic Walking Team/Elite Team | opłacono on-line |
47 | Koncewicz Marek | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
48 | Stachyra Alfred | Bytów | Polska | dystans 5 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
49 | Kosmowska Barbara | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | opłacono on-line | |
50 | Padias Paweł | Gdynia | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
51 | Grzesiuk Halina | Gdansk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
52 | Gierszewska Magdalena | Kołczygłowy | Polska | dystans 5 km | KSK ŻYJ AKTYWNIE KOŁCZYGŁOWY | opłacono on-line |
53 | MALKIEWICZ MAŁGORZATA | WIERSZYNO | Polska | dystans 5 km | KSK ŻYJ AKTYWNIE KOŁCZYGŁOWY | opłacono on-line |
54 | STILLER KAROL | Kusięta | Polska | dystans profesjonalny 10 km | KING&QUEEN | opłacono on-line |
55 | Koncewicz Aneta | Gdynia | Polska | dystans 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
56 | Strzelecka Antonina | Piła | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Sailing Team Ferajna | opłacono on-line |
57 | Strzelecka Małgorzata | Piła | Polska | dystans 5 km | Sailing Team Ferajna | opłacono on-line |
58 | Strzelecki Sebastian "Kaszana" | Piła | Polska | dystans 5 km | Sailing Team Ferajna | opłacono on-line |
59 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | dystans profesjonalny 10 km | niezrzeszony | |
60 | Mania Ireneusz | Łeba | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono |
61 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | dystans 5 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
62 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | dystans 5 km | Czarne pantery Piła | opłacono on-line |
63 | Bartosiewicz Grażyna | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Face Nordic Walking Team | |
64 | Kobiela Daria | Dziemiany | Polska | dystans profesjonalny 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono |
65 | Sitkiewicz Ryszard | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | nie zrzeszony | |
66 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
67 | Folwarski Andrzej | Gdańsk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
68 | Krupa Paweł | Płock | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
69 | Kątnik Leszek | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line |
70 | Baranowski Romuald | Płock | Polska | dystans 5 km | Dynamic | opłacono on-line |
71 | LIPIŃSKA IWONA | GDAŃSK | Polska | dystans 5 km | Elite Team | |
72 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
73 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | dystans 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
74 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Polska | dystans 5 km | AWFiS | opłacono on-line |
75 | Olszewski Piotr | Leźno | Polska | dystans profesjonalny 10 km | ||
76 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | dystans 5 km | Biegam W Sfetsze | opłacono on-line |
77 | Nowak Beata | Piła | Polska | dystans 5 km | Sailing Team Ferajna | opłacono on-line |
78 | Nowak Bartłomiej | Piła | Polska | dystans 5 km | Sailing Team Ferajna | opłacono on-line |
79 | Praduń Michał | Koszalin | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
80 | Szudarski Marek | Słupsk | Polska | dystans 5 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
81 | Szudarski Edward | Słupsk | Polska | dystans 5 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
82 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | Polska | dystans 5 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
83 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
84 | Nehring Zbigniew | Rotmanka | Polska | dystans 5 km | Zdrowy Klub Rotmanka | opłacono on-line |
85 | Złota Ewa | Juszkowo | Polska | dystans 5 km | Zdrowy Klub Rotmanka | opłacono on-line |
86 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | dystans profesjonalny 10 km | opłacono on-line | |
87 | Kliczka Kamil | Szczecin | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Sanprobi Szczecin | |
88 | Cyra Zbigniew | Skoszewo | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
89 | Cyra Grażyna | Skoszewo | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
90 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | dystans 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
91 | Ziemann Wiktor | Bolszewo | Polska | dystans 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
92 | DREWA Maria | Gościcino | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
93 | DREWA Zygmunt | Gościcino | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
94 | Woźniak Anna | Brodnica Górna | Polska | dystans 5 km | opłacono on-line | |
95 | Czernichowska Teresa | Reblino | Polska | dystans 5 km - osoby niepełnosprawne | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
96 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | dystans 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
97 | Jankowska Beata | Pasłęk | Polska | dystans 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
98 | Lorbiecki Krzysztof | Tuchola | Polska | dystans profesjonalny 10 km | opłacono on-line | |
99 | Lipko Adrianna | Gdynia | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Pendolino | opłacono on-line |
100 | Kłosowska Ewa | Tuchola | Polska | dystans profesjonalny 10 km | Borówki Borowiackie | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17137