Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lademann Paweł | Reda | Polska | Bieg Malucha | Gimnazjum | |
2 | Pouch Martyna | REda | Polska | Bieg Malucha | Szkola podstawowa nr 3 Reda | |
3 | Roman Justyna | Bolszewo | Polska | Bieg Malucha | Przecinak 77 | |
4 | Roman Marek | Bolszewo | Polska | Bieg Malucha | Przecinak 77 Junior | |
5 | Wysocki Michael | Reda | Polska | Bieg Malucha | ||
6 | Wysocka Naomi | Reda | Polska | Bieg Malucha | ||
7 | Kaczmarek Malwina | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | ||
8 | Kluczewski Filip | Bytów | Polska | Bieg Malucha | ||
9 | Kluczewski Oliwier | Bytów | Polska | Bieg Malucha | ||
10 | Hewelt Jasiu | Rozewie | Polska | Bieg Malucha | ||
11 | Socha Jagoda | Sopot | Polska | Bieg Malucha | ||
12 | Socha Kalina | Sopot | Polska | Bieg Malucha | ||
13 | Grabowska Paulina | Rumia | Polska | Bieg Malucha | ||
14 | Siudek Hanna | Gdynia | Polska | Bieg Malucha | ||
15 | Labuda Adam | Szopa | Polska | Bieg Malucha | Gimnazjum w Szopie | |
16 | Kowalski Dariusz | Reda | Polska | Bieg Malucha | Sportowa Jedyneczka | |
17 | Kowalski Tomasz | Reda | Polska | Bieg Malucha | Sportowa Jedyneczka | |
18 | Kowalski Szymon | Reda | Polska | Bieg Malucha | UKS 1 Reda | |
19 | Miłoś Michał | Gdynia | Polska | Bieg Malucha | ||
20 | Miłoś Karol | Gdynia | Polska | Bieg Malucha | ||
21 | Miłoś Iza | Gdynia | Polska | Bieg Malucha | ||
22 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Bieg Malucha | Technikum w Owidzu | |
23 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Bieg Malucha | ||
24 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg Malucha | ||
25 | pstragowska natalia | reda | Polska | Bieg Malucha | sp nr4 | |
26 | Kowalewska Zosia | REDA | Polska | Bieg Malucha | Sportowa Jedyneczka | |
27 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | Bieg Malucha | GOSRiT Luzino 2007 | |
28 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Bieg Malucha | ||
29 | Rejent Michał | Reda | Polska | Bieg Malucha | ||
30 | Marzejon Jakub | Gnieżdżewo | Bieg Malucha | |||
31 | Polejowski Przemysław | Nowa Huta | Bieg Malucha | Gimnazjum w Szopie | ||
32 | Piernicki Arkadiusz | Mirachowo | Bieg Malucha | Gimnazjum w Szopie | ||
33 | Strongowski Patryk | Mirachowo | Bieg Malucha | Gimnazjum w Szopie | ||
34 | Strongowski Nikodem | Mirachowo | Bieg Malucha | Gimnazjum w Szopie | ||
35 | Kolasa Lea | Reda | Bieg Malucha | TRI TEAM RUMIA | ||
36 | Kolasa Alex | Reda | Bieg Malucha | |||
37 | KARBOWNIK AGATA | SUCHY DWÓR | Bieg Malucha | Przedszkole Sorbonka | ||
38 | Murawska Marika | Luzino | Polska | Bieg Malucha | ||
39 | Szczepański Tymoteusz | Reda | Bieg Malucha | |||
40 | Frątczak Amanda | Pierwoszyno | Bieg Malucha | LKS ZORZA GDYNIA | ||
41 | Wandersleben Filip | Wejherowo | Bieg Malucha | |||
42 | Wandersleben Lena | Wejherowo | Bieg Malucha | |||
43 | Czernialis Rima | Rumia | Bieg Malucha | Norda Active Team | ||
44 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Bieg Malucha | Zorza Gdynia | ||
45 | Zajączkowska Emilka | Rumia | Bieg Malucha | LKS Rumia | ||
46 | Barca Jan | Reda | Bieg Malucha | |||
47 | GOLEC Hanna | GDYNIA | Bieg Malucha | |||
48 | GOLEC Zofia | GDYNIA | Bieg Malucha | |||
49 | GOLEC Pauina | GDYNIA | Bieg Malucha | |||
50 | Golec Oliwia | Gdynia | Bieg Malucha | |||
51 | Wittbrodt Joanna | Władysławowo | Bieg Malucha | Biegamy Razem Władysławowo | ||
52 | naczk wiktoria | lębork | Bieg Malucha | chodzezkijami Lębork team lęborskie kije | ||
53 | Żołdowicz Bartosz | Reda | Bieg Malucha | AudioManufaktura.pl / StrefaTuningu.pl | ||
54 | Grzegorek Magdalena | Zbychowo | Bieg Malucha | Mamy-Biegamy | ||
55 | Grzegorek Mateusz | Zbychowo | Bieg Malucha | Sp nr 6 w Redzie | ||
56 | Mitura Kubuś | Rumia | Bieg Malucha | Parkrun Rumia | ||
57 | Mitura Zuzanna | Rumia | Bieg Malucha | Parkrun Rumia | ||
58 | Kowalik Maja | Rumia | Bieg Malucha | |||
59 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Bieg Malucha | LKS Zorza Gdynia | ||
60 | STEMPNIAK Michał | HEL | Bieg Malucha | REBELS LEGION TEAM | ||
61 | STEMPNIAK Danuta | HEL | Bieg Malucha | REBELS LEGION TEAM | ||
62 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Bieg Malucha | PESS | ||
63 | Lewiński Krzysztof | Reda | Bieg Malucha | Runeda | ||
64 | Kłudziak Szymon | Gdynia | Bieg Malucha | biegacze północy | ||
65 | Kłudziak Daria | Gdynia | Bieg Malucha | biegacze północy | ||
66 | Chylińska Bianka | Kosakowo | Bieg Malucha | |||
67 | Chyliński Maddox | Kosakowo | Bieg Malucha | |||
68 | lewicki mateusz | reda | Bieg Malucha | uks1 | ||
69 | browarczyk-bogdziewicz dzamila | reda | Bieg Malucha | sportowa jedyneczka | ||
70 | browarczyk-bogdziewicz telimena | reda | Bieg Malucha | sp nr4 | ||
71 | browarczyk-bogdziewicz cyprian | reda | Bieg Malucha | sp nr4 | ||
72 | Karwowski Tymoteusz | Mosty | Bieg Malucha | Ruch to zdrowie | ||
73 | Kroll Wiktor | Wladyslawowo | Bieg Malucha | Klif chlapowo | ||
74 | Alekask Zuzia | Reda | Bieg Malucha | Akademia Pana Kleksa | ||
75 | Podgórska Lena | Reda | Bieg Malucha | Runeda | ||
76 | konkiel bartek | reda | Bieg Malucha | |||
77 | konkiel malwina | reda | Bieg Malucha | |||
78 | Szczubiała Kacper | Wejherowo | Bieg Malucha | Mapeciaki | ||
79 | Kowalewska Aleksandra | Rumia | Bieg Malucha | NaszaPLANSZA | ||
80 | Fetta Maciej | Gdynia | Bieg Malucha | Szkoła Podstawowa Nr 31 w Gdyni | ||
81 | Fetta Dominika | Gdynia | Bieg Malucha | Szkoła Podstawowa Nr 31 w Gdyni | ||
82 | Skurtys Kornelia | REDA | Bieg Malucha | |||
83 | Skurtys Amelia | REDA | Bieg Malucha | |||
84 | Krycia Antoni | Reda | Bieg Malucha | Sportowa Jedyneczka | ||
85 | Dydymska Agata | Rumia | Bieg Malucha | |||
86 | Holczenko Anastazja | Gdynia | Bieg Malucha | |||
87 | Bałdyga Tymon | Reda | Bieg Malucha | Runeda | ||
88 | Bałdyga Miłosz | Reda | Bieg Malucha | Runeda | ||
89 | Kwiatkowska Lidia | Rumia | Bieg Malucha | SP9 Rumia | ||
90 | Owczarek Karolina | Kosakowo | Bieg Malucha | Gimnazjum nr 13 w Gdyni | ||
91 | Nojman Szymon | Gdynia | Bieg Malucha | BigYellowFoot Adventure Team | ||
92 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Bieg Malucha | BigYellowFoot Adventure Team | ||
93 | Matusiak Maja | reda | Bieg Malucha | |||
94 | Stolc Martyna | reda | Bieg Malucha | |||
95 | Matusiak Maja | reda | Bieg Malucha | |||
96 | Modzelewska Patrycja Modzelewska | reda | Bieg Malucha | |||
97 | Gurzęda Aleksandra | Reda | Bieg Malucha | Runeda | ||
98 | Gurzęda Jan | Reda | Bieg Malucha | Runeda | ||
99 | Gurzęda Jakub | Reda | Bieg Malucha | Runeda | ||
100 | Bereta Antoni | Reda | Bieg Malucha | Przedszkole |
Wyświetleń: 9667