Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | |||
2 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | ||
3 | Turek Mateusz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
4 | Wcisło Piotr | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | ||
5 | Kułaga Nina | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | NIE | |||
6 | Przystolik Julia | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | ||
7 | Lara Julia | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | |||
8 | Wysocki Dawid | katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | TAK | NIE | opłacono | |
9 | Wysocka Kinga | katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | TAK | NIE | opłacono | |
10 | milik olaf | mikołów | Dzieci i młodzież do 18 lat | UKS 3 | TAK | NIE | ||
11 | NOWAK MIŁOSZ | MIKOŁÓW | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP5 MIKOŁÓW | TAK | NIE | opłacono | |
12 | Żukow Igor | Bytom | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | ||
13 | Piotrowska Julia | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | ||
14 | Meller Jakub | Lędziny | Dzieci i młodzież do 18 lat | MELLER | TAK | NIE | opłacono | |
15 | Meller Adam | Lędziny | Dzieci i młodzież do 18 lat | MELLER | TAK | NIE | opłacono | |
16 | Płaczek Natalia | Mikołów | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | ||
17 | Płaczek Paweł | Mikołów | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | ||
18 | płuchowska grazyna | Bielsko-biała | Małżeństwa | NIE | TAK | |||
19 | Zemła Iwona | Malinowice | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | ||
20 | Zemła Krzysztof | Malinowice | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
21 | Kwaśniok Grzegorz | Sosnowiec | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
22 | Tylutki Andrzej | Tarnobrzeg | Małżeństwa | Face Nordic Walking Team / UKS Siedleszczany Nordic Walking | NIE | TAK | opłacono | |
23 | Tylutki Agnieszka | Tarnobrzeg | Małżeństwa | UKS Siedleszczany | NIE | TAK | opłacono | |
24 | Piwowar Joanna | Wola | Małżeństwa | Piwowar Team | NIE | TAK | opłacono | |
25 | Piwowar Damian | Wola | Małżeństwa | Piwowar Team | NIE | TAK | opłacono | |
26 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Małżeństwa | NIE | TAK | |||
27 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Małżeństwa | wolny strzelec | NIE | TAK | ||
28 | Kubas Alina | Jastrzębie-Zdrój | Małżeństwa | Klub Biegacza Fartlek | TAK | NIE | ||
29 | Kubas Mariusz | Jastrzębie-Zdrój | Małżeństwa | Klub Biegacza Fartlek | TAK | NIE | ||
30 | Wiszniewska Magdalena | Tychy | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
31 | Wiszniewski Dariusz | Tychy | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
32 | Opuchlik Tomasz | Studzienice | Małżeństwa | Dream Team Studzienice | TAK | NIE | opłacono | |
33 | Opuchlik Aleksandra | Studzienice | Małżeństwa | Dream Team Studzienice | TAK | NIE | opłacono | |
34 | Kwaśniok Iwona | Sosnowiec | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | ||
35 | Żurawska Ewa | Sosnowiec, śląskie | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | ||
36 | Żurawski Zbigniew | Sosnowiec | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
37 | Kluska Sylwia | Katowice | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
38 | Kluska Piotr | Katowice | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | ||
39 | Kalinowska Monika | Suwałki | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | ||
40 | Kalinowski Daniel | Suwałki | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
41 | Przystolik Ewa | Katowice | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
42 | Przystolik Arnold | Katowice | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
43 | Stachowiak Sebastian | Katowice | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
44 | Stachowiak Beata | Katowice | Małżeństwa | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono | |
45 | Jankowska Wioletta | Katowice | Małżeństwa | MK TEAM | NIE | TAK | ||
46 | Jankowski Andrzej | Katowice | Małżeństwa | MK TEAM | NIE | TAK | ||
47 | Rzepecki Andrzej | Pogwizdów | Małżeństwa | Olza Cieszyn | NIE | TAK | opłacono | |
48 | Rzepecka Bożena | Pogwizdów | Małżeństwa | Olza Cieszyn | TAK | NIE | opłacono | |
49 | Wysocka Katarzyna | katowice | Małżeństwa | Katowice | TAK | TAK | opłacono | |
50 | Wysocki Mariusz | katowice | Małżeństwa | Katowice | TAK | NIE | opłacono | |
51 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | TAK | NIE | opłacono | |
52 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | NIE | TAK | opłacono | |
53 | Koniecki Piotr | Katowice | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
54 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | ||
55 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | ||
56 | Łozińska Cezary | Ruda Śląska | Małżeństwa | Miechowicka Grupa Biegowa | TAK | NIE | opłacono | |
57 | Łozińska Edyta | Ruda Śląska | Małżeństwa | Miechowicka Grupa Biegowa | TAK | NIE | opłacono | |
58 | Milik Izabela, Aleksander | mikołów | Małżeństwa | UKS 3 | TAK | NIE | ||
59 | Zgoda Bogusław | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | FIRANY-ASIA.PL | TAK | NIE | opłacono | |
60 | Zgoda Joanna | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | FIRANY-ASIA.PL | TAK | NIE | opłacono | |
61 | Liszka Piotr | Bytom | Małżeństwa | KS Limanowa Forrest | TAK | NIE | opłacono | |
62 | Liszka Mariola | Bytom | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
63 | Lubowiecki Adam | Katowice | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | ||
64 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | ||
65 | Majek Krzysztof | Katowice | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
66 | Szczepanik Aleksandra | Jastrzębie-Zdrój | Małżeństwa | Kobiety na 5+ | TAK | NIE | ||
67 | Szczepanik Piotr | Jastrzębie-Zdrój | Małżeństwa | Klub Biegacza Fartlek | TAK | NIE | ||
68 | Kacorzyk Barbara | Mikołów | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | ||
69 | Kacorzyk Władysław | Mikołów, | Małżeństwa | Silesia Nordic Team | NIE | TAK | opłacono | |
70 | Kałuża Sławomir | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | ADS Masna Krytyczna | TAK | NIE | opłacono | |
71 | Kałuża Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
72 | Urbańczyk Grzegorz | Siemianowice Śl | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
73 | Urbańczyk Aleksandra | Siemianowice Śl | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | ||
74 | Szatniewska Agnieszka | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
75 | Gordel Marcin | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
76 | Gordel Monika | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | RKS TKKF "Jastrząb" | NIE | TAK | opłacono |
77 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
78 | KOLONKO JUSTYNA | CHORZÓW | Polska | Małżeństwa | Goggle PAE Team | TAK | NIE | opłacono |
79 | KOLONKO MIROSŁAW | CHORZÓW | Polska | Małżeństwa | Goggle PAE Team | TAK | NIE | opłacono |
80 | Rabaszowski Kamil | Wisła Wielka | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
81 | Alvarado Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
82 | Rus Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
83 | Krawczyk Aleksandra | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
84 | Adamczak Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
85 | Cepuchowicz Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | W pogoni za duchem | TAK | NIE | opłacono |
86 | Ciasto Sebastian | Przezchlebie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
87 | Błaszczyk Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
88 | Michalska Bożena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
89 | Dogiel Agnieszka | Bytom | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | ||
90 | Pyrk Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
91 | Szczypka Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
92 | Szczypka Wojciech | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
93 | Zasucha Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stowarzyszenie Puls Śląska | TAK | NIE | opłacono |
94 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
95 | Mól Wioletta | Czeladź | Polska | Pozostali uczestnicy | #Czeladź Biega | TAK | NIE | opłacono |
96 | Wręczycki Ireneusz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
97 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | TAK | NIE | opłacono |
98 | Rolnik Marlena | Mikołów | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | ||
99 | Rolnik Remigiusz | MIKOŁÓW | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | ||
100 | Budka Anna | Zabrze | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 18650