Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KYCIA BOGUMIŁA | CHORZÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
2 | KOLONKO JUSTYNA | CHORZÓW | Polska | Małżeństwa | Goggle PAE Team | TAK | NIE | opłacono |
3 | KOLONKO MIROSŁAW | CHORZÓW | Polska | Małżeństwa | Goggle PAE Team | TAK | NIE | opłacono |
4 | Nowak Szymon | Chorzów | Pozostali uczestnicy | Overwatch | TAK | NIE | opłacono | |
5 | POGORZELSKA WIESŁAWA | GORZYCE | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | ||
6 | Grund Damian | Katowice | Pozostali uczestnicy | Śląski Wydział Biegowy NFZ | TAK | NIE | opłacono | |
7 | SZOT ŁUKASZ | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
8 | SZOT JAROSŁAW | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
9 | SZOT ALEKSANDRA | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
10 | SROKA WŁODZIMIERZ | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
11 | Gierlotka Maciej | Katowice | Pozostali uczestnicy | STOL-MAC | TAK | NIE | opłacono | |
12 | Paszyńska Ewa | Katowice | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | ||
13 | Pucher Jadwiga | Katowice | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | ||
14 | Gołaszczyk Krzysztof | Katowice | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | ||
15 | Mrozińska Bożena | Katowice | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | ||
16 | Borycka-Swierzy Bogusława | Katowice | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | |||
17 | Nagórski Marcin | Katowice | Pozostali uczestnicy | Prestor Team | TAK | TAK | opłacono | |
18 | Nagórska Karolina | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | Prestor Team | TAK | NIE | opłacono | |
19 | Bauc Bartłomiej | Katowice | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | ||
20 | Kulpa Marek | Mikołów | Pozostali uczestnicy | AKMB Pędziwiatr Gliwice | TAK | NIE | opłacono | |
21 | Czajka Aleksander | Mikołów | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
22 | Czajka Dagmara | Mikołów | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
23 | Piłot Barbara | Pszczyna | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | |||
24 | Warzocha Danuta | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | FabrikaNordika | NIE | TAK | opłacono | |
25 | Spychalski Adam | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | ||
26 | POSTULKA ADAM | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | CCSW | TAK | NIE | opłacono |
27 | MAKOWSKI MAREK | TYCHY | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
28 | Postolski Paweł | Zabrze | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | ||
29 | nadrowski tadeusz nadrowski | zory | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 7591