Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozbicka Iwona | Gdynia | Nordic Walking 8km | TEAM DEAF | ||
2 | Reszke Jarosław | Robakowo | Bieg przełajowy 8km | |||
3 | Matyjasik Piotr | Milwino | Bieg przełajowy 8km | |||
4 | Kreft Aleksandra | Robakowo | Bieg przełajowy 8km | |||
5 | Myszk Damian | Robakowo | Bieg przełajowy 8km | Porta Drzwi | ||
6 | Wróbel Sebastian | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
7 | Antosz Alicja | Lębork | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
8 | Dranka Ewelina Dranka | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | MOL | opłacono on-line | |
9 | Michno Anna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
10 | Kaczmarek Anna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | Saltus Sport Team- saltus.pl | ||
11 | Kaminski Tomasz | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
12 | Byczkowski Michał | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | |||
13 | Kukulska Marta | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
14 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Nordic Walking 8km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
15 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Bieg przełajowy 8km | padł na ryj team | ||
16 | Paruszewski Robert | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | Bushido Gdynia | opłacono on-line | |
17 | Padias Paweł | Gdynia | Nordic Walking 8km | Morski Klub Seniorów Lotnictwa | opłacono on-line | |
18 | Rzepecka Anna | Ciechanów | Bieg przełajowy 8km | Tkkf promyk | ||
19 | Mędyk Marcin | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
20 | Stolarski Jacek | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
21 | Piórko Ewa | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
22 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Bieg przełajowy 8km | AZS Uniwersytet Gdański | ||
23 | Urbaniak Daniel | Rumia | Bieg przełajowy 8km | K.F.M. - UDO | opłacono on-line | |
24 | Podsiadło Wojciech | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
25 | Wasilewska Agnieszka | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
26 | Siwiela Mateusz | Reda | Bieg przełajowy 8km | RUNEDA/ciagniewilkadolasu.pl | opłacono on-line | |
27 | Piątek Dariusz | Gniewino | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
28 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
29 | Masa Magdalena | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
30 | BUDNA Joanna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
31 | Kątnik Leszek | Gdańsk | Nordic Walking 8km | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line | |
32 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
33 | LANG Marcin | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | LANG TEAM ZABIANKA | opłacono on-line | |
34 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Nordic Walking 8km | CHODZEZKIJAMI - TEAM Lęborskie Kije | opłacono on-line | |
35 | Dardziński Daniel | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
36 | Czapiński Michał | Reda | Bieg przełajowy 8km | Hotel Cztery Brzozy Gdańsk | ||
37 | Wierzejski Sławomir | Bytów | Bieg przełajowy 8km | Klub Biegacza "Goch" Bytów | ||
38 | Korchut Joanna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
39 | Korytowska Agnieszka | Mława | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
40 | Bańkowska Monika | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
41 | Urban Zdzisława | Gdańsk | Nordic Walking 8km - osoby 70+ | opłacono on-line | ||
42 | Jankowska Małgorzata | Małym Baldram | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
43 | Krygiel Irena | Maksymilianowo | Nordic Walking 8km | GOSIR OSIELSKO | opłacono on-line | |
44 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | PROCAR Gdynia | opłacono on-line | |
45 | Koszewski Sławomir | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | Saltus Sport Team | opłacono on-line | |
46 | Góreczny Ireneusz | Sopot | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
47 | Karasiewicz Irena | Braniewo | Nordic Walking 8km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
48 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | Bieg przełajowy 8km | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line | |
49 | Pilecka Prądzyńska Anna | Gdynia | Nordic Walking 8km | pendolino | opłacono on-line | |
50 | Krzyżanowski Stanisław | Gdynia | Nordic Walking 8km - osoby 70+ | opłacono on-line | ||
51 | Depka Prądzyński Olgierd | Gdynia | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
52 | Bobrowski Maciej | Banino | Bieg przełajowy 8km | Szef akitek | opłacono on-line | |
53 | Kopeć Igor | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
54 | Gutowski Michał | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
55 | LIPIŃSKA IWONA | GDAŃSK | Nordic Walking 8km | Elite Team | opłacono on-line | |
56 | Pluta Bożena | Gdynia | Nordic Walking 8km | chodzę bo lubię | opłacono on-line | |
57 | Bluj Mikołaj | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | VO2max MTB Team | opłacono on-line | |
58 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Bolszewo | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
59 | Konkol Aleksandra | Gdańsk | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
60 | Korzeb Dorota | Gdańsk | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
61 | Jabłońska Aleksandra | Gdynia | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
62 | Mrożek Paweł | Człuchów | Bieg przełajowy 8km | Wild Team | ||
63 | Skwarło Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
64 | Kozak Michalina | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
65 | Popiel Marek | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | Turbodoładowani | opłacono on-line | |
66 | Brandt Grzegorz | Sopot | Bieg przełajowy 8km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
67 | Niewadzioł Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
68 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | Nordic Walking 8km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
69 | Folwarski Andrzej | Gdańsk | Nordic Walking 8km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
70 | Sertel Ula | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | LOTOS Running Team | opłacono on-line | |
71 | Jabłoński Michał | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | BigYellowFoot AdventureTeam | opłacono on-line | |
72 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Nordic Walking 8km | face nordic walking team | opłacono on-line | |
73 | Motoczyński Krzysztof | Bydgoszcz | Nordic Walking 8km | GOSIR Osielsko | opłacono on-line | |
74 | Motoczyński Wojciech | Bydgoszcz | Bieg przełajowy 8km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | |
75 | JOŃCZYK ANDRZEJ | GDYNIA | Bieg przełajowy 8km | |||
76 | Strymecki Daniel | Łebunia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
77 | Myszk Natalia | Sierakowice | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
78 | Grykałowska Monika | Gdańsk | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
79 | Żurawski Łukasz | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
80 | barganska justyna | bytów | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
81 | Wieczorek Piotr | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
82 | maziarka Beata | gdansk | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
83 | Kośka Tomasz | Sopot | Bieg przełajowy 8km | Kolonia Prabuty | opłacono on-line | |
84 | Wiatr Jacek | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
85 | Prus Adam | Puck | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
86 | Gierszewski Arkadiusz | Angowice | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
87 | Mielewska Brygida | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | Politechnika Gdańska Wydz. FTiMS | opłacono on-line | |
88 | Pachucki Adam | Gdansk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
89 | Kurgan Julia | Gdynia | Nordic Walking 8km | Technikum Nr 4 Gdynia | opłacono on-line | |
90 | Kijanka Dariusz | Sopot | Nordic Walking 8km | opłacono on-line | ||
91 | Szczerbuk Rafał | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
92 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Bieg przełajowy 8km | El Contragolpe | opłacono on-line | |
93 | BRZOZOWSKA RENATA | GDYNIA | Bieg przełajowy 8km | Pendolino | opłacono on-line | |
94 | Dziuba Lidia | Straszyn | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
95 | Skonka Marcin | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
96 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | Goggle PAE Team | opłacono on-line | |
97 | Szczodrowski Krzysztof | Gdańsk | Nordic Walking 8km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
98 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Bieg przełajowy 8km | kwiatek sky deaf | opłacono on-line | |
99 | Słomińska Agata | Gdańsk | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line | ||
100 | Ginda Magdalena Ginda | Kosakowo | Bieg przełajowy 8km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 28743