Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Kaźmierczak Dominika Będzin Bieg 6km 1992
2 Kaźmierczak Piotr Bedzin Bieg 6km 1991
3 Skworc Grzegorz Siemianowice Slaskie Bieg 6km Team siemion 1987
4 Folta Renata Sosnowiec Bieg 6km Harpagan Sosnowiec 1974
5 Dzienniak-Pulina Daniela Będzin Bieg 6km 1970
6 Nowak Marek Sosnowiec Bieg 6km 1981
7 Paluch Daniel Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1976
8 Lupa Michał Sosnowiec Bieg 6km 1987
9 Krajewska Paluch Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1975
10 Makowska Agnieszka Sosnowiec Bieg 6km W pogoni za duchem 1973
11 Dziubek Sebastian Orzech Bieg 6km Cidry lotajom 1990
12 Dziubek Justyna Orzech Bieg 6km Cidry lotajom 1991
13 Lebioda Paweł Katowice Marsz NW 6km Stadion Śląski 1989
14 Płaszczewska Jolanta Katowice Marsz NW 6km Stadion Śląski 1967
15 Bogusławska Katarzyna Katowice Marsz NW 6km Stadion Śląski 1970
16 Krupa Beata ORZECH Bieg 6km 1971
17 Lotko Jeremiasz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1992
18 BAŁDYS Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Triathlon X-Team 1977
19 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 6km 1974
20 Wola Anna Będzin Bieg 6km FEDERAL40 1978
21 Urlik Rafal Katowice Bieg 6km FC Szyszolandia Katowice 1985
22 Drzęźla Szymon Rybnik-Kamień Bieg 6km Opel Active Team 1990
23 Malczyk Anna Sosnowiec Marsz NW 6km Dąbrowa Nordic Team 1977
24 Probierz Klaudia Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km 2000
25 Probierz Aneta Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km 1973
26 mucha adam dabrowa gornicza Bieg 6km 1987
27 Szymura Kazimierz Rybnik Marsz NW 6km Rybnicki Klub Nordic Walking 1960
28 Madejski Damian Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Gołąb team 1991
29 Mucha Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1976
30 Obertyn Tomasz Będzin Bieg 6km 1974
31 Fatyga Jolanta Olkusz Marsz NW 6km fitlifestyle.pl 1963
32 Fatyga-Juma Justyna Olkusz Bieg 6km fitlifestyle.pl 1988
33 Pacewicz Marek Zielonki Bieg 6km Orange Polska 1956
34 Strzelczyk Andrzej Pyskowice Bieg 6km 1951
35 Kuźniak Joanna Ryczów Marsz NW 6km 1982
36 FALEWICZ JERZY DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 6km 1951
37 Leszczyńska Paulina Sosnowic Bieg 6km 1990
38 Panok Wiktor Bedzin Bieg 6km 2005
39 Bizacki Dariusz Bedzin Bieg 6km 1974
40 Wojciechowska Aneta Będzin Bieg 6km 1984
41 Wydmański Piotr Sosnowiec Bieg 6km 1973
42 Leski Józef Zawiercie Marsz NW 6km Partner Nieruchomości 1941
43 Romańska Klaudia Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1994
44 Koziński Damian Sławków Bieg 6km 1991
45 Kowalczyk Paweł Sarnów Bieg 6km 1982
46 Gewald Marcin Sosnowiec Bieg 6km 1988
47 Jasiński Michał Rybnik Marsz NW 6km RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING 1988
48 Chrzanowska Barbara Będzin Bieg 6km zdzieraj kapcie www.agatsu.pl 1984
49 Bagiński Rafał sosnowiec Bieg 6km 1984
50 Mickiewicz Krystyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km 1978
51 Bąk Łukasz Sosnowiec Marsz NW 6km BKPP Nonic 1984
52 Balana Agata Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km 1959
53 Balana Jerzy Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1955
54 Dzwonek Izabela Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km 1980
55 Dzwonek Maciej Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1983
56 Dziuk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1981
57 Chawińska Monika Katowice Bieg 6km 1997
58 Randak Marek Będzin Bieg 6km 1969
59 Krawczyk Karol Sarnów Bieg 6km 1988
60 Faryna-Mehlich Beata Tarnowskie Góry Bieg 6km Stowarzyszenie Sportowe "tarnoGórski" 1972
61 Grochowski Grzegorz Piekary Śląskie Bieg 6km Stowarzyszenie Sportowe ,,tarnoGórski,, 1971
62 Gągol Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1971
63 Malinka Agnieszka Sławków Bieg 6km 1976
64 supernak Agata łazy Marsz NW 6km 1972
65 waksmańska dominika niegowonice Marsz NW 6km 1981
66 Nowak Agnieszka dąbrowa górnicza Marsz NW 6km 1977
67 Głąb Małgorzata Łazy Marsz NW 6km 1968
68 Chudyk Grzegorz Ochaby Bieg 6km LKS OCHABY 96 1987
69 Dąbrowska Diana DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 6km 1984
70 Nadolna Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1986
71 Swędzioł Monika Sosnowiec Bieg 6km W pogoni za duchem 1983
72 Kaproń Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1971
73 Kaproń Kacper Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Wygrasz Czacha! 1993
74 Rojek Rafał Dabrowa Gornicza Bieg 6km 1989
75 Lis Mariusz Jakub Sosnowiec Bieg 6km Magneti Marelli Poland 1974
76 Czyżykowski Marcin Świętochłowice Bieg 6km 1974
77 Matyszkiewicz Krzysztof Czeladź Bieg 6km 1997
78 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg 6km W pogoni za duchem 1973
79 Paliga Adrian Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Wyższa Szkoła Humanitas 1994
80 Niedziela Kamil Sosnowiec Bieg 6km W pogoni za duchem 1990
81 Pawlik-Niedziela Sandra Sosnowiec Bieg 6km W pogoni za duchem 1989
82 Fornal Mateusz Będzin Bieg 6km 1991
83 FARYNA PRZEMYSŁAW SOSNOWIEC Bieg 6km 1977
84 Balcarek Patrycja Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1985
85 Rychter Kamil Częstochowa Bieg 6km Triathlon X-team 1984
86 Głogowski Marcin Sosnowiec Bieg 6km 1976
87 Piłat Rafał Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km W Pogoni za Duchem 1979
88 Kobus Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1991
89 Jachimczyk Aleksandra Chrzanów Bieg 6km parkrun Chrzanów 1983
90 Korbut Mirosław Libiąż Bieg 6km parkrun Chrzanów 1974
91 Telecki Jurand Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1984
92 Motyl Katarzyna Olkusz Bieg 6km Team Olkusz 1987
93 Bargieła Bartłomiej Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km 1977
94 Sikora Marek Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1975
95 Bargieła Joanna Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km 1978
96 Żądło Aleksandra Kraków Bieg 6km Triathlon X-Team 1995
97 Kwaśniok Grzegorz Sosnowiec Bieg 6km 1971
98 Kwaśniok Iwona Sosnowiec Marsz NW 6km 1969
99 Balin Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1969
100 Balin Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg 6km 1995
Wyświetleń: 7737

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ