Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Sowa Krzysztof Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela 1975
2 Sowa Joanna Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela 1975
3 Łosiński Wojciech Nowa Kiszewa START Biegowa Piątka dla Kornela 1993
4 Barzowski Dariusz Łubiana START Biegowa Piątka dla Kornela 1986
5 Kulaszewicz Monika Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela 1995
6 Szwichtenberg Karol Kolbudy START Biegowa Piątka dla Kornela 1974
7 Klein Radosław Egiertowo START Biegowa Piątka dla Kornela 1990
8 Okuniewski Szymon Wielki Podleś START Biegowa Piątka dla Kornela 2001
9 Klein Kamil Egiertowo START Biegowa Piątka dla Kornela 1992
10 Lipiński Tomasz Rybaki START Biegowa Piątka dla Kornela 1985
11 Łazor Rafał Gdynia START Biegowa Piątka dla Kornela 1981
12 Kowalski Waldemar Borkowo START Biegowa Piątka dla Kornela 1985
13 Szychucki Bartek Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela 1988
14 Słowik Radosław Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela 1992
15 Krzaczkowska Izabela Stężyca START Biegowa Piątka dla Kornela 1977
16 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański START Biegowa Piątka dla Kornela 1983
17 Gruchała Julia Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela 2004
18 Gruchała Przemysław Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela 1977
19 Gruchała Agnieszka Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela 1980
20 Kąkol Mateusz Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela 1987
21 Felskowska Aleksandra Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela 1981
22 Orzechowski Kamil Starogard START Biegowa Piątka dla Kornela SKS Starogard Gdański 1997
23 Litwic Miroslaw Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela 1974
24 Ukowska Agnieszka Gdynia START Biegowa Piątka dla Kornela 1991
25 Wójcik Damian Darłowo START Biegowa Piątka dla Kornela Runnerswalde Darłowo 1970
26 Witman Piotr Kolbudy START Biegowa Piątka dla Kornela 1960
27 Benka Jakub Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela 2002
28 Perszyński Cezary Steżyca START Biegowa Piątka dla Kornela 1975
29 Perszyńska Wioletta Stężyca START Biegowa Piątka dla Kornela 1980
30 Perszyński Daniel Steżyca START Biegowa Piątka dla Kornela 2004
31 Dzwonkowski Nataniel Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela 2000
32 Leczkowski Konrad Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka 1992
33 Niemczyk Urszula Chojnice START Biegowa Piątka dla Kornela 1980
34 Teległów Łukasz Gdynia START Biegowa Piątka dla Kornela 1984
35 Rychłowski Andrzej Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka 1966
36 Witman Marek Kolbudy START Biegowa Piątka dla Kornela 1987
37 Witman Aurica Kolbudy START Biegowa Piątka dla Kornela 1988
38 Ekman Zdzisław Gdynia START Biegowa Piątka dla Kornela 1978
39 Rybarczyk Anna Gdynia START Biegowa Piątka dla Kornela Australijska Team 1989
40 Landowska Aleksandra Stargard START Biegowa Piątka dla Kornela 1989
41 Plichta Kamila Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela 1987
42 Gruba Piotr Przetoczyno START Biegowa Piątka dla Kornela 1986
43 Okoniewski Jakub Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Beniaminek 03 2004
44 Richert Danuta Tuchom START Biegowa Piątka dla Kornela 1977
45 Lewandowski Dariusz Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela klub aktywnego Pelpliniaka 1982
46 Jeszke Seweryn Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela KS Skorzewo/8699 1995
47 Forszpaniak Jarosław Gdynia START Biegowa Piątka dla Kornela Australijska Team 1983
48 Stoppa Wojciech Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka 1985
49 Marzec Leszek Dudyńce START Biegowa Piątka dla Kornela 1979
50 Roman Krzysztof Bolszewo START Biegowa Piątka dla Kornela Przecinak 77 1977
51 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo START Biegowa Piątka dla Kornela Przecinak 77 1978
52 Borowicka Agnieszka Chojnice START Biegowa Piątka dla Kornela 1992
53 Szmyt Dawid Starogard Gdański START Biegowa Piątka dla Kornela SKS STAROGARD GDAŃSKI 1991
54 Makurat Agata Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo 2001
55 komorowski kamil rokocin START Biegowa Piątka dla Kornela 1986
56 Malek Beata Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela 1977
57 Malek Krzysztof Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Forrest Gump 1975
58 Jablonowski Piotr Straszyn START Biegowa Piątka dla Kornela 1989
59 Styś Monika Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela 1987
60 Styś Dariusz Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka 1985
61 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Biegowa Piątka dla Kornela SKS Starogard Gdański 1992
62 Kobiela Daria Borowiec START Biegowa Piątka dla Kornela "Błękitni" Nordic Walking Dziemiany 1989
63 Augustyn Piotr Gdańsk START Biegowa Piątka dla Kornela 1982
64 Zatorska-Radlińska Katarzyna Gdańsk START Biegowa Piątka dla Kornela 1984
65 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz 1962
66 Wnuk Błażej Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz 1994
67 JONIK Maciej Słupsk START Biegowa Piątka dla Kornela Morska Jednostka Rakietowa 1971
68 Meger Daria Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela 1987
69 Malek Andrzej Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Pozytywna Endorfina 1951
70 Kordecka Dominika Wielki klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz 1997
71 Skweres Mariusz Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka 1983
72 SKWERES ADRIANA PELPLIN START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka 1984
73 Woźniak Michał Brodnica Górna START Biegowa Piątka dla Kornela 1982
74 Singer Wiesław Połęczyno START Biegowa Piątka dla Kornela 1958
75 Paradowska Iza Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka 1984
76 Tocha Zbigniew Skórcz START Biegowa Piątka dla Kornela Aktywni Kociewiacy 1956
77 Błoński Roman Gdynia START Biegowa Piątka dla Kornela Australijska Team 1992
78 Wolny Pawel Gdynia START Biegowa Piątka dla Kornela Australijska Team 1981
79 Szlas Radosław tuchom START Biegowa Piątka dla Kornela Studio S7 Banino (Nieslyszacych ) 1977
80 Kostuch Karol Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela 1974
81 sadowska-kostuch magdalena kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela 1980
82 Wendt Patryk Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Wencik Team 1985
83 Pobłocka Amelia Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005
84 Pawłowska Patrycja Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004
85 Pawłowska Paulina Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo 2003
86 Borowicki Jarosław Chojnice START Biegowa Piątka dla Kornela 1970
87 Wach Damian Szczecinek START Biegowa Piątka dla Kornela 1989
88 Sieciński Marcin Żukowo START Biegowa Piątka dla Kornela studio S7 Banino 1986
89 Gwitt Bartosz Bydgoszcz START Biegowa Piątka dla Kornela 1981
90 Węgiel Aleksandra Węgiel Słupsk START Biegowa Piątka dla Kornela 1990
91 Szwichtenberg Szymon Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela 1985
92 Leśniowska Dorota Stężyca START Biegowa Piątka dla Kornela 1985
93 Michna Agnieszka Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka 1984
94 Michna Daniel Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka 1983
95 Bandurski Jacek SOPOT START Biegowa Piątka dla Kornela Sopot 1935
96 Mokwiński Czesław Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka 1953
97 Reszczyński Paweł Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela 1985
98 FILIPÓW TADEUSZ LĘBORK START Biegowa Piątka dla Kornela niezrzeszony 1949
99 Homa Henryk Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka 1946
100 Zawadzki Kazimierz Błotnia 23 Gmina Trąbki Wielkie START Biegowa Piątka dla Kornela 1964
Wyświetleń: 4933

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ