Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Bandurski Jacek SOPOT START Biegowa Piątka dla Kornela Sopot 1935 20.00 PLN
2 Mokwiński Czesław Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka 1953 20.00 PLN
3 Reszczyński Paweł Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela 1985 20.00 PLN
4 FILIPÓW TADEUSZ LĘBORK START Biegowa Piątka dla Kornela niezrzeszony 1949 20.00 PLN
5 Homa Henryk Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka 1946 20.00 PLN
6 Zawadzki Kazimierz Błotnia 23 START Biegowa Piątka dla Kornela 1964 20.00 PLN
7 Chojnacka Jolanta Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela 1969 20.00 PLN
8 Chojnacki Krzysztof Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka 1964 20.00 PLN
9 lewandowski ryszard 83-423 Niedamowo 64 START Biegowa Piątka dla Kornela Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) 1952 20.00 PLN
10 Waśniewski Edward Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 1951 20.00 PLN
11 Kotłowska Julia Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo 2002 20.00 PLN
12 Pek Daniel Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo 1991 20.00 PLN
13 Zblewski Leszek Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo 1973 20.00 PLN
14 Szwichtenberg Magdalena Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela 1986 20.00 PLN
15 Stenka Karolina Grzybno START Biegowa Piątka dla Kornela 1985 20.00 PLN
16 Brzeski Dariusz Kiełpino START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino 1984 20.00 PLN
17 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska 58 START Biegowa Piątka dla Kornela Forrest Gump Kościerzyna 1975 20.00 PLN
18 Stoltmann Romuald Lipusz START Biegowa Piątka dla Kornela 1959 20.00 PLN
19 Kujawski Łukasz Żukowo START Biegowa Piątka dla Kornela GKS Żukowo 1988 20.00 PLN
20 Czapiewska Monika Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo 1994 20.00 PLN
21 Lis Anna Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela 2001 20.00 PLN
22 Kleist Nikola Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo 2001 20.00 PLN
23 Pepliński Piotr Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo 2001 20.00 PLN
24 Wica Sławomir Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo 2001 20.00 PLN
25 Etmański Maksymilian Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela 2001 20.00 PLN
26 Drewczyński Daniel Liniewo START Biegowa Piątka dla Kornela Liniewo Biega 1983 20.00 PLN
27 Kluczewska Emilia Bytów START Biegowa Piątka dla Kornela 1984 20.00 PLN
28 Formella Karol Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela 1985 20.00 PLN
29 Miotk Henryk Liniewo START Biegowa Piątka dla Kornela liniewo biega 1983 20.00 PLN
30 Piepiorka Damian Wielki Podleś START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz 1992 20.00 PLN
31 Kordecki Wiesław Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz 1967 20.00 PLN
32 Lizakowski Patryk Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela 1993 20.00 PLN
33 Peek Marcin Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Szkoła pływania AQUATIC 1983 20.00 PLN
34 Ebertowski Czesław Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz 1975 20.00 PLN
35 Wochal Joanna Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Formex 1989 20.00 PLN
36 Formella Sławomir Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Formex 1975 20.00 PLN
37 Klasa Ania Mściszewice START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino 2000 20.00 PLN
38 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino 1966 20.00 PLN
39 Klasa Michał Mściszewice START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino 1974 20.00 PLN
40 Gontarz Rafał Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Pozytywna Endorfina 1973 20.00 PLN
41 Góra Przemysław Nowy Podles START Biegowa Piątka dla Kornela 1985 20.00 PLN
42 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz 1989 20.00 PLN
43 Zabrocka Renata Lipusz START Biegowa Piątka dla Kornela 1988 20.00 PLN
44 Felskowska Marta Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela KUKS Remus Kościerzyna 2000 20.00 PLN
45 Kuczkowski Miłosz Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela KUKS Remus Kościerzyna 1998 20.00 PLN
46 Jasiński Bartosz Głodowo START Biegowa Piątka dla Kornela 1988 20.00 PLN
47 Lewańczyk Marcin Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia biegowa Amator kiełpino 1984 20.00 PLN
48 Radelski Zdzisław Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela BOTRANS MTB TEAM 1960 20.00 PLN
49 Szkobel Lucyna Łubiana START Biegowa Piątka dla Kornela MTB Botrans Team 1979 20.00 PLN
50 Rekowski Kazimierz 83-110 Tczew START Biegowa Piątka dla Kornela 1958 20.00 PLN
51 Radliński Marek Gdańsk START Biegowa Piątka dla Kornela 1983 20.00 PLN
52 Kordecki Robert Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz 1993 20.00 PLN
53 Gostkowski Paweł Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela 1994 20.00 PLN
54 Gruba Patryk Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela 1982 20.00 PLN
55 Kisicki Oskar Wielki KLincz START Biegowa Piątka dla Kornela Santana Wielki Klincz 1996 20.00 PLN
56 Łankowski Marcin Liniewo START Biegowa Piątka dla Kornela Atak Sport Team Liniewo 1983 20.00 PLN
57 gostkowska dorota wielki klincz START Biegowa Piątka dla Kornela 1975 20.00 PLN
58 Jaworski Mateusz Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz 1990 20.00 PLN
59 Zabrocka Anna Lipusz START Biegowa Piątka dla Kornela 1983 20.00 PLN
60 Grulkowski Paweł Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela 1982 20.00 PLN
61 Jurczyszyn Rafał Łysomiczki START Biegowa Piątka dla Kornela A&R 1987 20.00 PLN
62 Zięba Joanna Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela A&R 1988 20.00 PLN
Wyświetleń: 2189

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ