Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rekowski Kazimierz 83-110 Tczew START Biegowa Piątka dla Kornela
2 Woźniak Michał Brodnica Górna START Biegowa Piątka dla Kornela
3 Reszczyński Paweł Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela
4 Węgiel Aleksandra Węgiel Słupsk START Biegowa Piątka dla Kornela
5 Okuniewski Szymon Wielki Podleś START Biegowa Piątka dla Kornela
6 Kowalski Waldemar Borkowo START Biegowa Piątka dla Kornela
7 Szwichtenberg Magdalena Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
8 Etmański Maksymilian Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela
9 Richert Danuta Tuchom START Biegowa Piątka dla Kornela
10 Niemczyk Urszula Chojnice START Biegowa Piątka dla Kornela
11 Kąkol Mateusz Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela
12 Chojnacka Jolanta Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela
13 Zawadzki Kazimierz Błotnia 23 Gmina Trąbki Wielkie START Biegowa Piątka dla Kornela
14 Gruchała Agnieszka Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
15 Gruchała Przemysław Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
16 komorowski kamil rokocin START Biegowa Piątka dla Kornela
17 Gruchała Julia Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
18 Lipiński Tomasz Rybaki START Biegowa Piątka dla Kornela
19 Klein Kamil Egiertowo START Biegowa Piątka dla Kornela
20 Klein Radosław Egiertowo START Biegowa Piątka dla Kornela
21 Szwichtenberg Karol Kolbudy START Biegowa Piątka dla Kornela
22 Zatorska-Radlińska Katarzyna Gdańsk START Biegowa Piątka dla Kornela
23 Łosiński Wojciech Nowa Kiszewa START Biegowa Piątka dla Kornela
24 Singer Wiesław Połęczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
25 Zięba Joanna Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela A&R
26 Klasa Michał Mściszewice START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino
27 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino
28 Klasa Ania Mściszewice START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino
29 Brzeski Dariusz Kiełpino START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino
30 Lewańczyk Marcin Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia biegowa Amator kiełpino
31 Tocha Zbigniew Skórcz START Biegowa Piątka dla Kornela Aktywni Kociewiacy
32 Błoński Roman Gdynia START Biegowa Piątka dla Kornela Australijska Team
33 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska 58 START Biegowa Piątka dla Kornela Forrest Gump Kościerzyna
34 Mokwiński Czesław Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
35 SKWERES ADRIANA PELPLIN START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
36 Skweres Mariusz Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
37 Michna Daniel Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
38 Michna Agnieszka Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
39 Styś Dariusz Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
40 Rychłowski Andrzej Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
41 Waśniewski Edward Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA
42 Chojnacki Krzysztof Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
43 Homa Henryk Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
44 Paradowska Iza Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
45 Lewandowski Dariusz Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela klub aktywnego Pelpliniaka
46 Miotk Henryk Liniewo START Biegowa Piątka dla Kornela liniewo biega
47 Drewczyński Daniel Liniewo START Biegowa Piątka dla Kornela Liniewo Biega
48 Kordecka Dominika Wielki klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
49 Kordecki Robert Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
50 Ebertowski Czesław Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
51 Kordecki Wiesław Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
52 Piepiorka Damian Wielki Podleś START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
53 Wnuk Błażej Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
54 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
55 Gontarz Rafał Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Pozytywna Endorfina
56 Malek Andrzej Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Pozytywna Endorfina
57 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo START Biegowa Piątka dla Kornela Przecinak 77
58 Roman Krzysztof Bolszewo START Biegowa Piątka dla Kornela Przecinak 77
59 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Biegowa Piątka dla Kornela SKS Starogard Gdański
60 Szmyt Dawid Starogard Gdański START Biegowa Piątka dla Kornela SKS STAROGARD GDAŃSKI
61 Bandurski Jacek SOPOT START Biegowa Piątka dla Kornela Sopot
62 Sieciński Marcin Żukowo START Biegowa Piątka dla Kornela studio S7 Banino
63 Szlas Radosław tuchom START Biegowa Piątka dla Kornela Studio S7 Banino (Nieslyszacych )
64 Wica Sławomir Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
65 Pepliński Piotr Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
66 Kleist Nikola Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
67 Zblewski Leszek Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
68 Pek Daniel Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
69 Kotłowska Julia Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
70 Pawłowska Paulina Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
71 Pawłowska Patrycja Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
72 Makurat Agata Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
73 Pobłocka Amelia Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
74 Wendt Patryk Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Wencik Team


Wyświetleń: 9095

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ