Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sowa Krzysztof Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela
2 Rekowski Kazimierz 83-110 Tczew START Biegowa Piątka dla Kornela
3 Ekman Zdzisław Gdynia START Biegowa Piątka dla Kornela
4 Woźniak Michał Brodnica Górna START Biegowa Piątka dla Kornela
5 Reszczyński Paweł Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela
6 Węgiel Aleksandra Węgiel Słupsk START Biegowa Piątka dla Kornela
7 Formella Karol Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela
8 Lizakowski Patryk Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela
9 Okuniewski Szymon Wielki Podleś START Biegowa Piątka dla Kornela
10 Kowalski Waldemar Borkowo START Biegowa Piątka dla Kornela
11 Stenka Karolina Grzybno START Biegowa Piątka dla Kornela
12 Szwichtenberg Magdalena Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
13 Etmański Maksymilian Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela
14 Richert Danuta Tuchom START Biegowa Piątka dla Kornela
15 Niemczyk Urszula Chojnice START Biegowa Piątka dla Kornela
16 Kąkol Mateusz Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela
17 Chojnacka Jolanta Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela
18 Zawadzki Kazimierz Błotnia 23 Gmina Trąbki Wielkie START Biegowa Piątka dla Kornela
19 Gruchała Agnieszka Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
20 Gruchała Przemysław Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
21 komorowski kamil rokocin START Biegowa Piątka dla Kornela
22 Gruchała Julia Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
23 Lipiński Tomasz Rybaki START Biegowa Piątka dla Kornela
24 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański START Biegowa Piątka dla Kornela
25 Klein Kamil Egiertowo START Biegowa Piątka dla Kornela
26 Klein Radosław Egiertowo START Biegowa Piątka dla Kornela
27 Szwichtenberg Karol Kolbudy START Biegowa Piątka dla Kornela
28 Kluczewska Emilia Bytów START Biegowa Piątka dla Kornela
29 Benka Jakub Goręczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
30 Zatorska-Radlińska Katarzyna Gdańsk START Biegowa Piątka dla Kornela
31 Zabrocka Anna Lipusz START Biegowa Piątka dla Kornela
32 Krzaczkowska Izabela Stężyca START Biegowa Piątka dla Kornela
33 Łosiński Wojciech Nowa Kiszewa START Biegowa Piątka dla Kornela
34 Sowa Joanna Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela
35 Singer Wiesław Połęczyno START Biegowa Piątka dla Kornela
36 Zięba Joanna Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela A&R
37 Jurczyszyn Rafał Łysomiczki START Biegowa Piątka dla Kornela A&R
38 Klasa Michał Mściszewice START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino
39 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino
40 Klasa Ania Mściszewice START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino
41 Brzeski Dariusz Kiełpino START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia Biegowa Amator Kiełpino
42 Lewańczyk Marcin Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela Akademia biegowa Amator kiełpino
43 Tocha Zbigniew Skórcz START Biegowa Piątka dla Kornela Aktywni Kociewiacy
44 Błoński Roman Gdynia START Biegowa Piątka dla Kornela Australijska Team
45 Formella Sławomir Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Formex
46 Wochal Joanna Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Formex
47 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska 58 START Biegowa Piątka dla Kornela Forrest Gump Kościerzyna
48 Kujawski Łukasz Żukowo START Biegowa Piątka dla Kornela GKS Żukowo
49 Mokwiński Czesław Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
50 SKWERES ADRIANA PELPLIN START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
51 Skweres Mariusz Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
52 Michna Daniel Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
53 Michna Agnieszka Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
54 Stoppa Wojciech Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
55 Styś Dariusz Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
56 Rychłowski Andrzej Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
57 Waśniewski Edward Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA
58 Chojnacki Krzysztof Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
59 Homa Henryk Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
60 Paradowska Iza Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela Klub Aktywnego Pelpliniaka
61 Lewandowski Dariusz Pelplin START Biegowa Piątka dla Kornela klub aktywnego Pelpliniaka
62 Miotk Henryk Liniewo START Biegowa Piątka dla Kornela liniewo biega
63 Drewczyński Daniel Liniewo START Biegowa Piątka dla Kornela Liniewo Biega
64 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
65 Kordecka Dominika Wielki klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
66 Kordecki Robert Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
67 Ebertowski Czesław Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
68 Kordecki Wiesław Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
69 Piepiorka Damian Wielki Podleś START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
70 Wnuk Błażej Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
71 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
72 Jaworski Mateusz Wielki Klincz START Biegowa Piątka dla Kornela Maratończyk Wielki Klincz
73 JONIK Maciej Słupsk START Biegowa Piątka dla Kornela Morska Jednostka Rakietowa
74 Gontarz Rafał Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Pozytywna Endorfina
75 Malek Andrzej Koscierzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Pozytywna Endorfina
76 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo START Biegowa Piątka dla Kornela Przecinak 77
77 Roman Krzysztof Bolszewo START Biegowa Piątka dla Kornela Przecinak 77
78 Wójcik Damian Darłowo START Biegowa Piątka dla Kornela Runnerswalde Darłowo
79 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Biegowa Piątka dla Kornela SKS Starogard Gdański
80 Szmyt Dawid Starogard Gdański START Biegowa Piątka dla Kornela SKS STAROGARD GDAŃSKI
81 Bandurski Jacek SOPOT START Biegowa Piątka dla Kornela Sopot
82 Sieciński Marcin Żukowo START Biegowa Piątka dla Kornela studio S7 Banino
83 Szlas Radosław tuchom START Biegowa Piątka dla Kornela Studio S7 Banino (Nieslyszacych )
84 Peek Marcin Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Szkoła pływania AQUATIC
85 Wica Sławomir Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
86 Pepliński Piotr Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
87 Kleist Nikola Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
88 Czapiewska Monika Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
89 Zblewski Leszek Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
90 Pek Daniel Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
91 Kotłowska Julia Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
92 Pawłowska Paulina Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
93 Pawłowska Patrycja Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
94 Makurat Agata Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
95 Pobłocka Amelia Skorzewo START Biegowa Piątka dla Kornela UKS Olimpijczyk Skorzewo
96 Wendt Patryk Kościerzyna START Biegowa Piątka dla Kornela Wencik Team


Wyświetleń: 9230

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ