Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sowa Krzysztof | Koscierzyna | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
2 | Sowa Joanna | Koscierzyna | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
3 | Łosiński Wojciech | Nowa Kiszewa | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
4 | Szwichtenberg Karol | Kolbudy | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
5 | Klein Radosław | Egiertowo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
6 | Okuniewski Szymon | Wielki Podleś | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
7 | Klein Kamil | Egiertowo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
8 | Lipiński Tomasz | Rybaki | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
9 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
10 | Krzaczkowska Izabela | Stężyca | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
11 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
12 | Gruchała Julia | Goręczyno | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
13 | Gruchała Przemysław | Goręczyno | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
14 | Gruchała Agnieszka | Goręczyno | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
15 | Kąkol Mateusz | Koscierzyna | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
16 | Wójcik Damian | Darłowo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Runnerswalde Darłowo | |
17 | Benka Jakub | Goręczyno | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
18 | Perszyński Cezary | Steżyca | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
19 | Perszyńska Wioletta | Stężyca | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
20 | Perszyński Daniel | Steżyca | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
21 | Dzwonkowski Nataniel | Wielki Klincz | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
22 | Niemczyk Urszula | Chojnice | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
23 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
24 | Ekman Zdzisław | Gdynia | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
25 | Richert Danuta | Tuchom | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
26 | Lewandowski Dariusz | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | klub aktywnego Pelpliniaka | |
27 | Jeszke Seweryn | Skorzewo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | KS Skorzewo/8699 | |
28 | Stoppa Wojciech | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
29 | Marzec Leszek | Dudyńce | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
30 | Roman Krzysztof | Bolszewo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Przecinak 77 | |
31 | Lepa-Roman Magdalena | Bolszewo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Przecinak 77 | |
32 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | SKS STAROGARD GDAŃSKI | |
33 | Makurat Agata | Skorzewo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
34 | komorowski kamil | rokocin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
35 | Styś Monika | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
36 | Styś Dariusz | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
37 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | SKS Starogard Gdański | |
38 | Zatorska-Radlińska Katarzyna | Gdańsk | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
39 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz | |
40 | Wnuk Błażej | Wielki Klincz | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz | |
41 | JONIK Maciej | Słupsk | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Morska Jednostka Rakietowa | |
42 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Pozytywna Endorfina | |
43 | Kordecka Dominika | Wielki klincz | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz | |
44 | Skweres Mariusz | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
45 | SKWERES ADRIANA | PELPLIN | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
46 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
47 | Singer Wiesław | Połęczyno | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
48 | Paradowska Iza | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
49 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Aktywni Kociewiacy | |
50 | Błoński Roman | Gdynia | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Australijska Team | |
51 | Szlas Radosław | tuchom | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Studio S7 Banino (Nieslyszacych ) | |
52 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Wencik Team | |
53 | Pobłocka Amelia | Skorzewo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
54 | Pawłowska Patrycja | Skorzewo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
55 | Pawłowska Paulina | Skorzewo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
56 | Sieciński Marcin | Żukowo | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | studio S7 Banino | |
57 | Węgiel Aleksandra Węgiel | Słupsk | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
58 | Michna Agnieszka | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
59 | Michna Daniel | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
60 | Bandurski Jacek | SOPOT | START Biegowa Piątka dla Kornela | Sopot | ||
61 | Mokwiński Czesław | Pelplin | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | ||
62 | Reszczyński Paweł | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
63 | FILIPÓW TADEUSZ | LĘBORK | START Biegowa Piątka dla Kornela | niezrzeszony | ||
64 | Homa Henryk | Pelplin | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | ||
65 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia 23 Gmina Trąbki Wielkie | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | ||
66 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
67 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | START Biegowa Piątka dla Kornela | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
68 | lewandowski ryszard | 83-423 Niedamowo 64 | START Biegowa Piątka dla Kornela | Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) | ||
69 | Waśniewski Edward | Pelplin | START Biegowa Piątka dla Kornela | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | ||
70 | Kotłowska Julia | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
71 | Pek Daniel | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
72 | Zblewski Leszek | Skorzewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
73 | Szwichtenberg Magdalena | Goręczyno | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
74 | Stenka Karolina | Grzybno | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
75 | Brzeski Dariusz | Kiełpino | START Biegowa Piątka dla Kornela | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | ||
76 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska 58 | START Biegowa Piątka dla Kornela | Forrest Gump Kościerzyna | ||
77 | Kujawski Łukasz | Żukowo | START Biegowa Piątka dla Kornela | GKS Żukowo | ||
78 | Czapiewska Monika | Skorzewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
79 | Kleist Nikola | Skorzewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
80 | Pepliński Piotr | Skorzewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
81 | Wica Sławomir | Skorzewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
82 | Etmański Maksymilian | Skorzewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
83 | Drewczyński Daniel | Liniewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | Liniewo Biega | ||
84 | Kluczewska Emilia | Bytów | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
85 | Formella Karol | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
86 | Miotk Henryk | Liniewo | START Biegowa Piątka dla Kornela | liniewo biega | ||
87 | Piepiorka Damian | Wielki Podleś | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz | ||
88 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz | ||
89 | Lizakowski Patryk | Wielki Klincz | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
90 | Peek Marcin | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | Szkoła pływania AQUATIC | ||
91 | Ebertowski Czesław | Wielki Klincz | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz | ||
92 | Wochal Joanna | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | Formex | ||
93 | Formella Sławomir | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | Formex | ||
94 | Klasa Ania | Mściszewice | START Biegowa Piątka dla Kornela | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | ||
95 | Knitter-Klasa Edyta | Mściszewice | START Biegowa Piątka dla Kornela | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | ||
96 | Klasa Michał | Mściszewice | START Biegowa Piątka dla Kornela | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | ||
97 | Gontarz Rafał | Kościerzyna | START Biegowa Piątka dla Kornela | Pozytywna Endorfina | ||
98 | Góra Przemysław | Nowy Podles | START Biegowa Piątka dla Kornela | |||
99 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | START Biegowa Piątka dla Kornela | Maratończyk Wielki Klincz | ||
100 | Jasiński Bartosz | Głodowo | START Biegowa Piątka dla Kornela |
Wyświetleń: 12337