Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Paszkowski Paweł Gdańsk START opłacono on-line
2 Towarnicka Izabela Gdynia START Team Deaf opłacono on-line
3 Ekman Zdzisław Gdynia START opłacono on-line
4 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START MIŚ biega opłacono on-line
5 Włodarska Ewa Gdańsk START opłacono on-line
6 Jankowicz Artur Malbork START Grupa opłacono on-line
7 Dragan Karol Gdynia START opłacono on-line
8 Pieńkowski Tomasz Gdańsk START RINGRAIDERS SAKO GDYNIA opłacono on-line
9 Korpalski Tomasz Gdańsk START Team FRIENDS
10 Hajduk Dariusz Gdańsk START opłacono on-line
11 Biskupski Marcin Braniewo START BISHOP TEAM opłacono on-line
12 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk START GOOD LUCK CLUB opłacono on-line
13 Kowalski Waldemar Borkowo START opłacono on-line
14 Szczykutowicz Tomasz Gdansk START Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
15 Pęśko Michał Gdańsk START opłacono on-line
16 Strzelczyk Dorota Gdańsk START opłacono on-line
17 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK START
18 Paga Marcin Gdynia START PAGA opłacono on-line
19 Brokos Tomasz Gdańsk START DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
20 Werra Wiktoria Gdańsk START opłacono on-line
21 Warzała Joanna Gdynia START opłacono on-line
22 Czapiński Michał Reda START Hotel Cztery Brzozy Gdańsk opłacono on-line
23 Tuwalska Elżbieta Gdańsk START LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
24 Daniszewska Martyna Gdańsk START
25 Polinceusz Małgorzata Gdańsk START opłacono on-line
26 Pikała Karol Malbork START Beztlenowi Malbork opłacono on-line
27 Kotrych Jarosław Ciechocinek START opłacono on-line
28 SZCZYPKA Arkadiusz Gdynia START opłacono on-line
29 Gawrylczyk Paweł Wejherowo START opłacono on-line
30 Struk Adam Słuchowo START opłacono on-line
31 JAKUSZ PRZEMYSŁAW WEJHEROWO START Norda Active Team opłacono on-line
32 Jakusz Anna Wejherowo START opłacono on-line
33 Zakrzewska Ewa Gdańsk START opłacono on-line
34 Mateja Bożena Gdańsk START opłacono on-line
35 Torbicz Piotr Gdansk START opłacono on-line
36 Kędzia Edyta Gdańsk START SBRT Trójmiasto opłacono on-line
37 Klang Sylwia Sopot START Me, Mummy & Tri opłacono on-line
38 Jażdżewska Beata Gdynia START opłacono on-line
39 Tuwalska Małgorzata Gdańsk START LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
40 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk START opłacono on-line
41 Kazyaka Katarzyna Gdynia START opłacono on-line
42 SZLACHTA Wiesław Warszawa START BÓBR TŁUSZCZ opłacono on-line
43 Kotuła Andrzej SZCZENURZE START SZCZENURZE TEAM opłacono on-line
44 Gering Mariusz Gdańsku START DCT drużyna biegowa
45 Gawrylczyk Maciej Wejherowo START opłacono on-line
46 Krzysztofiak Marek Gdańsk START Grupa Trójmiasto opłacono on-line
47 KRÓL BŁAŻEJ KĘBŁOWO START GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA opłacono on-line
48 Tuniewicz Tomasz Pasłęk START Team MUSTANG Pasłęk opłacono on-line
49 Tuniewicz Agnieszka Pasłęk START Team MUSTANG Pasłęk opłacono on-line
50 Szpilman Katarzyna Gdynia START
51 janczyk marta gdynia START
52 Garska Joanna Bytów START Świat Płytek u Kryspina
53 Garski Kryspin Bytów START Świat Płytek u Kryspina
54 Jarocki Tomasz Gdynia START opłacono on-line
55 Przybyszewski Kamil Mława START ASW SENSHI opłacono on-line
56 Kroll Rafal Wladyslawowo START JW 1832 ROZEWIE opłacono on-line
57 Kopeć Igor Gdynia START opłacono on-line
58 Walkusz-Minko Ewelina Gdańsk START opłacono on-line
59 Gapski Zbigniew Starogard Gd. START kkb opłacono on-line
60 Prokopiuk Jarosław Gdynia START PROCAR Gdynia opłacono on-line
61 Skwarło Paweł Gdańsk START opłacono on-line
62 Jankowska Katarzyna Gdańsk START
63 Tomaszewska Agnieszka Gdańsk START Grupa Trójmiasto opłacono on-line
64 Rudźko Wojciech Wejherowo START opłacono on-line
65 Pionk Rafał Chwaszczyno START opłacono on-line
66 Gach Maciej Gdańsk START Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
67 Niewińska Beata Gdańsk START
68 Radulski Radosław Gdańsk START opłacono on-line
69 Łyś Daniel Reda START NYPEL REDA opłacono on-line
70 Guż Andrzej Gdańsk START NO Boundrys
71 Matejuk Arkadiusz Malbork START BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
72 Kosznik Michal Gdansk START opłacono on-line
73 Roszkowski Zdzisław Borkowo START opłacono on-line
74 Roszkowska Małgorzata Borkowo START opłacono on-line
75 Pacan Mira Bytów START Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
76 Koncewicz Aneta Gdynia START opłacono on-line
77 Hartuna zenon Piece START Florian Chojnice opłacono on-line
78 Gajdus Wiktor Gdańsk START DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
79 Wnuk Damian Wielki Klincz START Ziaja opłacono on-line
80 Laszczyk Nadja Reda START opłacono on-line
81 Ostrówka Waldemar Lębork START LKB im BRACI PETK
82 Tatrocki Daniel Orłowo START RuNforFuN opłacono on-line
83 Budzyńska Elżbieta Słupsk START
84 Stolarczyk Laura Gdynia START X LO w Gdyni / Mieciu Team opłacono on-line
85 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk START opłacono on-line
86 Smyk Sławomir Gdynia START BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
87 Jastrzębowska Natalia Gdynia START BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
88 Śliwińska Edyta Kosakowo START Team Deaf opłacono on-line
89 Mirek Emilia Gdańsk START DCT drużyna biegowa opłacono on-line
90 naczk leonard lębork START chodzezkijami Lębork team lęborskie kije opłacono on-line
91 Czujko Tymoteusz Gdynia START Wks Flota Gdynia opłacono on-line
92 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK START opłacono on-line
93 Białas Konrad GDYNIA START WKS FLOTA GDYNIA opłacono on-line
94 Tomaszewski Krzysztof Sobowidz START Greenbirds Team opłacono on-line
95 Wiśniewska Kornelia Gdańsk START opłacono on-line
96 Trafalski Krzysztof Gdynia START DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
97 Nikodemczyk Patrycja Gdynia START BigYellowFoot Adventure Team
98 Popiel Marek Gdańsk START Turbodoładowani opłacono on-line
99 Kwaśniewski Maciej Gdańsk START opłacono on-line
100 Skonka Marcin Gdańsk START Turbodoładowani opłacono on-line


Wyświetleń: 10351

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ