Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ABCZYŃSKA Sandra | Lębork | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | LKB im BRACI PETK | |
2 | Hebel Natalia | Sopot | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | SP nr 75 Gdańsk | |
3 | Hebel Maciej | Sopot | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | SP nr 75 Gdańsk | |
4 | Zabielski Alex | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | ||
5 | Papke Marcel | Szczenurze | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | UKS Ekoludek | |
6 | Stelmach zuzanna | Szczenurze | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | UKS Ekoludek | |
7 | Śmiechowska Weronika | Szczenurze | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | UKS Ekoludek | |
8 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | |||
9 | Tomaszewski Rafał | Sobowidz | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | ||
10 | Białas Oliver | GDYNIA | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | sp 47 | ||
11 | Dzioba Mateusz | Sopot | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | SP 8 Sopot | ||
12 | zakrzewski antoni | Bojano | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | ||
13 | Ambrosiewicz Jan | Bojano | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | BOJANO | |
14 | Frątczak Amanda | Pierwoszyno | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | LKS ZORZA GDYNIA | ||
15 | Młyńska Nadia | Mojusz | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | ||
16 | Kozak Łuksz | Bojano | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | BOJANO | |
17 | Sas Dominik | Sopot | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | SP 9 Sopot | |
18 | GOLEC Oliwia | GDYNIA | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | |||
19 | Kaczmarek Malwina | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | ||
20 | Potrykus Piotr | Bojano | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | BOJANO | |
21 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Sp.24 Gdańsk | ||
22 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | MINECRAFT | |
23 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | MINECRAFT | |
24 | Lademann Kamila | Reda | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP nr 3 | |
25 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | ||
26 | Tatrocki Cezary | Orłowo | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Gdyński Bałtyk SP13 | |
27 | Tatrocka Blanka | Orłowo | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP13 Gdynia | |
28 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP 17 GDYNIA | |
29 | Hermann Oliwia | Szczenurze | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | UKS Ekoludek | |
30 | Buśko Mateusz | Szczenurze | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | UKS Ekoludek | |
31 | Waleśkiewicz Natalia | Szczenurze | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | UKS Ekoludek | |
32 | Buszman Wiktoria | Szczenurze | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | UKS Ekoludek | |
33 | Sierpiński Adam | Gdynia | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP 14 Gdynia | |
34 | Młyński Daniel | Mojusz | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | ||
35 | Młyński Kacper | Mojusz | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | ||
36 | Jagiełło Antoni | Sopot | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Sopocie | |
37 | Kroll Wiktor | Wladyslawowo | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Klif chlapowo | |
38 | Gawrylczyk Nina | Gdynia | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | |||
39 | Zakrzewski Jakub | Gdańsk | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Sz.P. nr 75 | ||
40 | Zakrzewska Maja | Gdańsk | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Sz.P. nr 75 | ||
41 | Gurzęda Jakub | Reda | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Runeda | ||
42 | GOLEC Pauina | GDYNIA | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | |||
43 | Gurzęda Jan | Reda | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Runeda | ||
44 | Dzioba Joanna | Sopot | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP 8 Sopot | ||
45 | Teska Martyna | Gdynia | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | |||
46 | Teska Patrycja | Gdynia | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SGA Gdynia | ||
47 | Łaszkiewicz Franciszek | Gdańsk | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP 46 Gdańsk | ||
48 | Paszkowska Maja | Sopot | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Sp nr 8 w Sopocie | ||
49 | Paszkowski Stanisław | Sopot | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Sp nr 8 w Sopocie | ||
50 | Kolasa Alex | Reda | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | |||
51 | TWAROWSKA Milena | SUCHY DWÓR | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | ||
52 | Twarowski Igor | SUCHY DWÓR | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | ||
53 | Dragan Blanka | Gdynia | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | |||
54 | Piechowski Jakub | Sopot | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Me, Mummy & Tri | ||
55 | Kosznik Mikołaj | Gdańsk | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP 24 Gdańsk | ||
56 | Kosznik Maciej | Gdańsk | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP 24 Gdańsk | ||
57 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Szkoła Podstawowa Nr 73 w Gdańsku | ||
58 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Świat Płytek u Kryspina | |
59 | Stępińska Kornelia | Reda | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP 4 Reda | |
60 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | ||
61 | Kojro Julia | Sopot | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Sp 9 Sopot | |
62 | Torbicz Henryk | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | przedszkole Wesołe Skrzaty | |
63 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | ||
64 | Halk Ida | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | LKS ZORZA Gdynia - GIMNAZJUM NR 8 | |
65 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | Zorza Gdynia | |
66 | Hirt Kacper | BOJANO | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | BOJANO | |
67 | Nowak Sebastian | BOJANO | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | BOJANO | ||
68 | Król Antonina | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | LKB im BRACI PETK | |
69 | Benka Jakub | Goręczyno | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | LKB im BRACI PETK | |
70 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | LKS Zorza Gdynia | ||
71 | ABCZYŃSKA Nikola | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | LKB im BRACI PETK | |
72 | liban zygfryd | tczew | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | Biegający Tczew | |
73 | Sępiński Kacper | Gdynia | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | |||
74 | Skrzyński Oskar | BOJANO | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | BOJANO | |
75 | Oczk Łukasz | BOJANO | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | BOJANO | ||
76 | Potrykus Adrian | BOJANO | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | BOJANO | ||
77 | Ranachowska Kinga | UKS Ekoludek | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | UKS Ekoludek | |
78 | Zając Weronika | Szczenurze | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | UKS Ekoludek | |
79 | Formella Julia | Szczenurze | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | UKS Ekoludek | |
80 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | |||
81 | Benka Jakub | Goręczyno | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | ||
82 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | SKLA Sopot | |
83 | Śliwińska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | ||
84 | Lademann Paweł | Reda | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | Gimnazjum | ||
85 | Lademann Ola | Reda | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | Gimnazjum |
Wyświetleń: 8285