Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Potrykus Adrian | BOJANO | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | BOJANO | ||
2 | Oczk Łukasz | BOJANO | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | BOJANO | ||
3 | Skrzyński Oskar | BOJANO | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | BOJANO | |
4 | zakrzewski antoni | Bojano | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | ||
5 | Potrykus Piotr | Bojano | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | BOJANO | |
6 | Ambrosiewicz Jan | Bojano | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | BOJANO | |
7 | Hirt Kacper | BOJANO | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | BOJANO | |
8 | Nowak Sebastian | BOJANO | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | BOJANO | ||
9 | Kozak Łuksz | Bojano | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | BOJANO | |
10 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Świat Płytek u Kryspina | |
11 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Sp.24 Gdańsk | ||
12 | Zakrzewski Jakub | Gdańsk | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Sz.P. nr 75 | ||
13 | Zakrzewska Maja | Gdańsk | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Sz.P. nr 75 | ||
14 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | |||
15 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | |||
16 | Łaszkiewicz Franciszek | Gdańsk | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP 46 Gdańsk | ||
17 | Kosznik Mikołaj | Gdańsk | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP 24 Gdańsk | ||
18 | Kosznik Maciej | Gdańsk | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP 24 Gdańsk | ||
19 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Szkoła Podstawowa Nr 73 w Gdańsku | ||
20 | Torbicz Henryk | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | przedszkole Wesołe Skrzaty | |
21 | Kaczmarek Malwina | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | ||
22 | Zabielski Alex | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | ||
23 | Śliwińska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | ||
24 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | LKS Zorza Gdynia | ||
25 | Dragan Blanka | Gdynia | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | |||
26 | Teska Patrycja | Gdynia | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SGA Gdynia | ||
27 | Teska Martyna | Gdynia | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | |||
28 | GOLEC Oliwia | GDYNIA | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | |||
29 | GOLEC Pauina | GDYNIA | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | |||
30 | Halk Ida | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | LKS ZORZA Gdynia - GIMNAZJUM NR 8 | |
31 | Sępiński Kacper | Gdynia | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | |||
32 | Gawrylczyk Nina | Gdynia | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | |||
33 | Białas Oliver | GDYNIA | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | sp 47 | ||
34 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP 17 GDYNIA | |
35 | Sierpiński Adam | Gdynia | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP 14 Gdynia | |
36 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | Zorza Gdynia | |
37 | Benka Jakub | Goręczyno | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | ||
38 | Benka Jakub | Goręczyno | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | LKB im BRACI PETK | |
39 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | SKLA Sopot | |
40 | Król Antonina | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | LKB im BRACI PETK | |
41 | ABCZYŃSKA Nikola | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | LKB im BRACI PETK | |
42 | ABCZYŃSKA Sandra | Lębork | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | LKB im BRACI PETK | |
43 | Młyńska Nadia | Mojusz | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | ||
44 | Młyński Kacper | Mojusz | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | ||
45 | Młyński Daniel | Mojusz | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | ||
46 | Tatrocki Cezary | Orłowo | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Gdyński Bałtyk SP13 | |
47 | Tatrocka Blanka | Orłowo | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP13 Gdynia | |
48 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | ||
49 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | ||
50 | Frątczak Amanda | Pierwoszyno | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | LKS ZORZA GDYNIA | ||
51 | Gurzęda Jakub | Reda | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Runeda | ||
52 | Gurzęda Jan | Reda | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Runeda | ||
53 | Kolasa Alex | Reda | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | |||
54 | Stępińska Kornelia | Reda | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP 4 Reda | |
55 | Lademann Kamila | Reda | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP nr 3 | |
56 | Lademann Ola | Reda | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | Gimnazjum | ||
57 | Lademann Paweł | Reda | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | Gimnazjum | ||
58 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | MINECRAFT | |
59 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | MINECRAFT | |
60 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | ||
61 | Tomaszewski Rafał | Sobowidz | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | ||
62 | Dzioba Mateusz | Sopot | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | SP 8 Sopot | ||
63 | Dzioba Joanna | Sopot | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | SP 8 Sopot | ||
64 | Paszkowska Maja | Sopot | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Sp nr 8 w Sopocie | ||
65 | Paszkowski Stanisław | Sopot | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Sp nr 8 w Sopocie | ||
66 | Piechowski Jakub | Sopot | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Me, Mummy & Tri | ||
67 | Kojro Julia | Sopot | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Sp 9 Sopot | |
68 | Hebel Natalia | Sopot | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | SP nr 75 Gdańsk | |
69 | Hebel Maciej | Sopot | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | SP nr 75 Gdańsk | |
70 | Jagiełło Antoni | Sopot | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Sopocie | |
71 | Sas Dominik | Sopot | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | SP 9 Sopot | |
72 | TWAROWSKA Milena | SUCHY DWÓR | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | ||
73 | Twarowski Igor | SUCHY DWÓR | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | ||
74 | Hermann Oliwia | Szczenurze | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | UKS Ekoludek | |
75 | Buśko Mateusz | Szczenurze | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | UKS Ekoludek | |
76 | Waleśkiewicz Natalia | Szczenurze | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | UKS Ekoludek | |
77 | Buszman Wiktoria | Szczenurze | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | UKS Ekoludek | |
78 | Papke Marcel | Szczenurze | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | UKS Ekoludek | |
79 | Stelmach zuzanna | Szczenurze | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | UKS Ekoludek | |
80 | Śmiechowska Weronika | Szczenurze | Polska | Bieg Malucha – rocznik 2005-2004 | UKS Ekoludek | |
81 | Formella Julia | Szczenurze | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | UKS Ekoludek | |
82 | Zając Weronika | Szczenurze | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | UKS Ekoludek | |
83 | liban zygfryd | tczew | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | Biegający Tczew | |
84 | Ranachowska Kinga | UKS Ekoludek | Polska | Bieg Młodzieżowego – rocznik 2003-2002 | UKS Ekoludek | |
85 | Kroll Wiktor | Wladyslawowo | Polska | Bieg Mini-Malucha – rocznik 2009-2006 | Klif chlapowo |
Wyświetleń: 8284