Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matuła Bartłomiej | Banino | Polska | MINI | DCT | opłacono on-line |
2 | Badowski Maciej | Braniewo | Polska | MINI | ||
3 | Pituch Sławomir | Bytów | Polska | MINI | Euro Bike Kaczmarek Elektric Team | opłacono on-line |
4 | Potrykus Jan | Chłapowo | Polska | MINI | Klif MTB Team | opłacono on-line |
5 | Potrykus Filip | Chłapowo | Polska | MINI | Klif MTB Team | opłacono on-line |
6 | Marzejon Mikołaj | Chłapowo | Polska | MINI | KLIF MTB TEAM | opłacono on-line |
7 | Marzejon Dariusz | Chłapowo | Polska | MINI | KLIF MTB TEAM | opłacono on-line |
8 | Kamiński Bartłomiej | Darzlubie | Polska | MINI | PUCKA GRUPA ROWEROWA | opłacono on-line |
9 | Kur Marzena | Dębki | Polska | MINI | ||
10 | Gortat Bogumił | Dobrzęcino | Polska | MINI | Morpol Racing Team | opłacono |
11 | Styczeń Roman | Elbląg | Polska | MINI | HYDROPRESS KM BIKE MTB Team | opłacono on-line |
12 | piotr kłosak | gdansk | Polska | MINI | opłacono on-line | |
13 | Ziółkowski Mirosław | Gdańsk | Polska | MINI | opłacono on-line | |
14 | Galiński Patryk | Gdańsk | Polska | MINI | BST RiK | opłacono on-line |
15 | Tomaszewski Marcin | Gdańsk | Polska | MINI | opłacono | |
16 | Tygielski Mateusz | Gdańsk | Polska | MINI | NEXUS Team | opłacono |
17 | Rzeźnik Piotr | Gdańsk | Polska | MINI | opłacono on-line | |
18 | Zarzycki Arkadiusz | Gdańsk | Polska | MINI | ||
19 | Fijołek Jarek | Gdańsk | Polska | MINI | www.opony3miasto.pl | opłacono on-line |
20 | Przestrzelski Piotr | Gdańsk | Polska | MINI | BST RiK | opłacono on-line |
21 | Fira Adam | Gdańsk | Polska | MINI | Schneider Electric | opłacono on-line |
22 | Jastrzębski Marcin | Gdańsk | Polska | MINI | Quick Step Floors | |
23 | Janczewski Robert | Gdańsk | Polska | MINI | opłacono on-line | |
24 | Kacmajor Tomasz | Gdańsk | Polska | MINI | Grupa TARGET | opłacono |
25 | Kaliszewski Jakub | Gdańsk | Polska | MINI | TA KO TEAM | opłacono on-line |
26 | Lange Tomasz | Gdańsk | Polska | MINI | RACK TEAM MTB | opłacono on-line |
27 | Anolik Czesław | Gdańsk | Polska | MINI | Old School MTB Gdańsk | |
28 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Polska | MINI | OMIDA Cyclo Team | opłacono |
29 | Różański Łukasz | Gdańsk | Polska | MINI | TRIGAR MTB TEAM | opłacono on-line |
30 | Markowski Dariusz | Gdańsk | Polska | MINI | RACK TEAM MTB | opłacono on-line |
31 | Wiczling Patryk | Gdańsk | Polska | MINI | Team Verge Polska | opłacono on-line |
32 | Jokiel Radosław | Gdańsk | Polska | MINI | opłacono on-line | |
33 | Karczewski Marcin | GDAŃSK | Polska | MINI | K&M DESIGN | opłacono on-line |
34 | Hermaszewski Radosław | Gdańsk | Polska | MINI | opłacono on-line | |
35 | Cejmer Łukasz | Gdańsk | Polska | MINI | opłacono on-line | |
36 | Mrozowicz Cezary | Gdynia | Polska | MINI | opłacono | |
37 | Pelc Tomasz | Gdynia | Polska | MINI | NEXUS Team | opłacono |
38 | Sykuła Marcin | Gdynia | Polska | MINI | opłacono on-line | |
39 | Grzesik Stanisław | Gdynia | Polska | MINI | Norda Active Team | opłacono on-line |
40 | Lisiecki Tomasz | Gdynia | Polska | MINI | NEXUS Team | opłacono on-line |
41 | Rafalska Sabina | Gdynia | Polska | MINI | NEXUS Team | opłacono |
42 | Łukasik Renata | Gdynia | Polska | MINI | opłacono | |
43 | Kasperski Jacek | Gdynia | Polska | MINI | opłacono on-line | |
44 | Suska Arkadiusz | Gdynia | Polska | MINI | AStrainer | opłacono on-line |
45 | Lewandowski Paweł | Gdynia | Polska | MINI | opłacono on-line | |
46 | BIELOWICZ MAREK | gdynia | Polska | MINI | Banach Sport Team | |
47 | Superson Marcin | Gdynia | Polska | MINI | ||
48 | Dzienisz Janusz | Gdynia | Polska | MINI | Adva Optical Networking | opłacono on-line |
49 | Bartnik Łukasz | Gdynia | Polska | MINI | ENZO Kołomański Rowery | opłacono on-line |
50 | Szul Bartłomiej | Gdynia | Polska | MINI | opłacono | |
51 | Cierliński Bartosz | Gdynia | Polska | MINI | Norda Active Team | opłacono on-line |
52 | Kukawka Agnieszka | Gdynia | Polska | MINI | ||
53 | Ziebura Bartosz | Gdynia | Polska | MINI | opłacono on-line | |
54 | Rajkowska Katarzyna | Gdynia | Polska | MINI | Zdrowy Ząbek | |
55 | Stasik Łukasz | Gdynia | Polska | MINI | opłacono on-line | |
56 | Banaszak Tomasz | Gdynia | Polska | MINI | banana team | opłacono on-line |
57 | Kulling Monika | Gnieżdżewo | Polska | MINI | Klif MTB Team | opłacono |
58 | Tomaszewska Kinga | Gowino | Polska | MINI | FTI RACING TEAM | opłacono on-line |
59 | Kortas Paweł | Jastrzębia Góra | Polska | MINI | KLIF MTB TEAM | opłacono |
60 | Krukowski Jan | Jastrzębia Góra | Polska | MINI | KLIF MTB TEAM | opłacono on-line |
61 | Skórczewski Tadeusz | Kaliska | Polska | MINI | opłacono on-line | |
62 | Naczke Dariusz Naczke | Karwia | Polska | MINI | 4 FUN TEAM | opłacono on-line |
63 | Gierszewski Sławomir | Kąpino | Polska | MINI | opłacono on-line | |
64 | KACMAJOR WIKTOR | KĄPINO | Polska | MINI | Grupa TARGET | opłacono |
65 | Grubba Marek | Koronowo | Polska | MINI | mrozbike.pl | opłacono on-line |
66 | Piepka Sławomir | Leśniewo | Polska | MINI | KLIF MTB TEAM | opłacono on-line |
67 | TUREK KAROL | LEŚNIEWO | Polska | MINI | opłacono on-line | |
68 | Stelmach Łukasz | Luzino | Polska | MINI | Luk Connect Racing Team | opłacono on-line |
69 | Stelmach Maja | Luzino | Polska | MINI | Luk Connect Racing Team | opłacono on-line |
70 | Górny Bartłomiej | Malbork | Polska | MINI | opłacono | |
71 | Doroszkiewicz Andrzej | Pogórze | Polska | MINI | ||
72 | Majewski Marek | Prabuty | Polska | MINI | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono |
73 | Naczk Bartosz | Pruszcz Gdański | Polska | MINI | NEXUS Team | |
74 | Pogorzelski Jarek | Pszczółki | Polska | MINI | 5-10-15 | opłacono on-line |
75 | Zasada Grzegorz | Puck | Polska | MINI | opłacono on-line | |
76 | Hoge Rafał | Puck | Polska | MINI | Pucka Grupa Rowerowa | opłacono on-line |
77 | Komsta Marcin | Puck | Polska | MINI | BauMar Brothers | opłacono on-line |
78 | Skałecki Tomasz | Reda | Polska | MINI | Norda Active Team | opłacono on-line |
79 | Bladowski Tomasz | Rewa | Polska | MINI | Rewa Team | opłacono |
80 | Ciba Damian | Rumia | Polska | MINI | TA KO TEAM | opłacono on-line |
81 | Kozłowski Marcin | Rumia | Polska | MINI | opłacono on-line | |
82 | Czernialis Rimas | Rumia | Polska | MINI | Norda Active Team | |
83 | Wojewoda Adam | Rumia | Polska | MINI | opłacono on-line | |
84 | Kuczorska Katarzyna | Rumia | Polska | MINI | VO2 max MTB Team | opłacono on-line |
85 | Woźniak Mateusz | Rybno | Polska | MINI | opłacono on-line | |
86 | Tomaszewski Tomasz | Słupsk | Polska | MINI | Kawisbike Mosso Polska Team | opłacono on-line |
87 | Lelukiewicz Rafał | Słupsk | Polska | MINI | Piast Słupsk | opłacono on-line |
88 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Polska | MINI | Stopa Słupsk | opłacono on-line |
89 | Walentynowicz Adam | Sopot | Polska | MINI | DOMO MTB Team | opłacono on-line |
90 | Nowak Adam | Starogard Gdański | Polska | MINI | opłacono on-line | |
91 | Romańska Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | MINI | GK STG Starogard Gdański | opłacono on-line |
92 | Krzaczkowski Paweł | Stężyca | Polska | MINI | LYNXNET Stężyca | opłacono on-line |
93 | Żuczek Arkadiusz | Suchy Dwór | Polska | MINI | WORQ.pl Więcej niż biuro | opłacono on-line |
94 | Jakubowska-Olech Edyta | Świecie | Polska | MINI | MTB ELDAR ŚWIECIE | opłacono |
95 | Olech Jacek | Świecie | Polska | MINI | MTB ELDAR ŚWIECIE | opłacono |
96 | Szajkowski Tomasz | Tczew | Polska | MINI | Tczewski Klub Rowerowy | opłacono on-line |
97 | Furmanek Slawomir | Tczew | Polska | MINI | Gk Gryf Tczew | |
98 | Dobosz Romuald | Ustka | Polska | MINI | KB "Tupot" Ustka | opłacono on-line |
99 | Rzepa Michał | Wejherowo | Polska | MINI | Grupa TARGET | |
100 | Fusowski Sebastian | Wejherowo | Polska | MINI | NORDA Active Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14543