Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Herold Maciej | Bałdowo | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
2 | CIekliński Kacper | Bałdowo | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
3 | Malek Anna | Bojano | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
4 | Kulewicz Cezary | Braniewo | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
5 | Landzberg Paweł | Brzeźno Wielkie | Polska | START Bieg 10 km | Klub Januszów Lekkoatletyki | opłacono on-line |
6 | Łącki Dominik | Brzeźno Wielkie | Polska | START Bieg 10 km | Klub Januszów Lekkoatletyki | opłacono on-line |
7 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | Polska | START Bieg 10 km | BBL Starogard Gd/Filippides/GK STG | |
8 | Wilma Patrycja | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | ||
9 | Glazik Dariusz | Bytów | Polska | START Bieg 10 km | Ścigał Team | opłacono on-line |
10 | Zwolski Andrzej | Bytów | Polska | START Bieg 10 km | Ścigał Team | opłacono on-line |
11 | Góra Sławek | Bytów | Polska | START Bieg 10 km | Świat Płytek U Kryspina | opłacono on-line |
12 | Łącka Barbara | Chojnice | Polska | START Bieg 10 km | Mks Chojniczanka 1930 | |
13 | Gibas Jacek | Czarlin | Polska | START Bieg 10 km | UKLO Tczew | opłacono on-line |
14 | Przednówek Mariola | Czarne | Polska | START Bieg 10 km | ||
15 | Kruk Grzegorz | czestochowa | Polska | START Bieg 10 km | Press Glass Biegamy Wspieramy | opłacono on-line |
16 | Jamski Tomasz | Częstochowa | Polska | START Bieg 10 km | Press Glass Biegamy Wspieramy | opłacono on-line |
17 | Maciaszek Anna | Częstochowa | Polska | START Bieg 10 km | PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
18 | Pułkownik Iga | Częstochowa | Polska | START Bieg 10 km | Press Glass Biegamy Wspieramy | opłacono on-line |
19 | Rzeszutko Aleksandra | Częstochowa | Polska | START Bieg 10 km | PRESS GLASS Biegamy i wspieramy | opłacono on-line |
20 | Kunowski Łukasz | Dabrówka | Polska | START Bieg 10 km | ||
21 | KILIARSKA VALENTYNA | DONETSK | Ukraina | START Bieg 10 km | LKB Rudnik | |
22 | VERETSKYI PAVLO | DONETSK | Ukraina | START Bieg 10 km | LKB Rudnik | |
23 | Węsiora Mariusz | Drzycim | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
24 | Podolska Joanna | Elblag | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
25 | Barcikowska Wioletta | Elblag | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
26 | Antoniewicz Marcin | Elblag | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
27 | Kancelarczyk Joanna | ELBLĄG | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
28 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | START Bieg 10 km | SP nr1 | opłacono on-line |
29 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | START Bieg 10 km | ||
30 | Lenzer Daniel | Elbląg | Polska | START Bieg 10 km | JW 4808 | opłacono on-line |
31 | Tałuć Łukasz | Elbląg | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
32 | Zygadłowicz Tomasz | Elbląg | Polska | START Bieg 10 km | Piecobudowa Elbląg | opłacono on-line |
33 | Prokop Mariusz | Elbląg | Polska | START Bieg 10 km | PROKOPKI | opłacono |
34 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | START Bieg 10 km | PROKOPKI | opłacono on-line |
35 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
36 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | START Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
37 | Wróbel Piotr | Gardeja | Polska | START Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
38 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | START Bieg K60 i starsze | ||
39 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | Zabiegane Dwie | |
40 | Szyca Katarzyna | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | "Flex - Biegniemy z pomocą" | opłacono |
41 | Jaworska Beata | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | Flex – Biegniemy z pomocą | opłacono |
42 | Pieńkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | opłacono on-line |
43 | Hajduk Dariusz | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
44 | Mączka Maria | Gdańsk | Polska | START Bieg K60 i starsze | ||
45 | Nawrocki Mariusz | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | ||
46 | szczurowski bogusław | gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | Rat team | opłacono on-line |
47 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | ||
48 | Wieliński Jacek | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | GRUPA LOTOS | opłacono on-line |
49 | Krzak Jerzy | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | TKKF Rozstaje | opłacono on-line |
50 | Wielińska Zofia | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
51 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | Zabiegane Dwie | opłacono on-line |
52 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
53 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | Goggle PAE Team | opłacono on-line |
54 | Romaniuk Olga | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
55 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Polska | START Bieg M70 i starsi | Klub Weteranów LA w Sopocie | |
56 | Sosnowski Bolesław | Gdańsk | Polska | START Bieg M70 i starsi | TKKF Rozstaje | |
57 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
58 | Kik Andrzej | Gdańsk | Polska | START Bieg M70 i starsi | NIE MARNUJ TLENU - Gdańskie Autobusy i Tramwaje | |
59 | Radulski Radosław | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
60 | Cudnowski Leszek | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
61 | wielgórski piotr | gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
62 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
63 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
64 | Kazyaka Katarzyna | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line |
65 | Rakoczy Paweł | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | Jola & Paweł Biegiem Przez Życie | opłacono on-line |
66 | Głogowski Adam | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | ATC-Cargo Team | |
67 | Sawirski Krzysztof | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | biegającyGrOm | opłacono on-line |
68 | Sosnowska Lidia | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | ||
69 | Dębicki Artur | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
70 | Kuligowski Maciej | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | KS ZRYW RADZIJEÓW | |
71 | Kazanowska Agnieszka | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | "Flex - Biegniemy z pomocą" | opłacono |
72 | Kazanowski Przemysław | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
73 | Chyb Radosław | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | Flex – Biegniemy z pomocą | |
74 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | MIŚ Biega | opłacono on-line |
75 | Laskowski Łukasz | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
76 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
77 | Pykron Lucyna | Gniew | Polska | START Bieg 10 km | Trunsformacja Gniew | opłacono on-line |
78 | Bahr Martyna Bahr | Gniew | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
79 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
80 | Górski Dawid | Gniew | Polska | START Bieg 10 km | Trunsformacja Gniewu | opłacono on-line |
81 | Jaskólski Rafał | Gniew | Polska | START Bieg 10 km | qark-bikes.com | opłacono on-line |
82 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | START Bieg 10 km | Trunsformacja Gniewu | opłacono on-line |
83 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | START Bieg 10 km | Flex - Biegniemy z pomocą | opłacono on-line |
84 | Pióro Maria | Gorzędziej | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
85 | Kolodynski Tomasz | Gosciszewo | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
86 | Ciapka Janina | Goszyn | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
87 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
88 | Helak Marek | Grudziadz | Polska | START Bieg 10 km | Wtorkowy trening | opłacono on-line |
89 | NOWIŃSKI MATEUSZ | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
90 | Malinowska Żaneta | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
91 | Pożywiłko Marcin | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | Sig | opłacono on-line |
92 | Mielcarski Mikołaj | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
93 | Moritz Karol | Grudziądz / Mokre | Polska | START Bieg 10 km | Biegiem dla Magdy | opłacono on-line |
94 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | START Bieg 10 km | ŻOŁNIERZE | |
95 | Florek Łukasz | Grupa | Polska | START Bieg 10 km | run team Florasy | opłacono on-line |
96 | Sitnik Sylwia | Iława | Polska | START Bieg 10 km | OSP Ząbrowo | |
97 | Savchuk Ruslan | Ivano-Frankivsk | Ukraina | START Bieg 10 km | ||
98 | Broda Szymon | Jabłonowo Pomorskie | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
99 | Lokś Sławomir | Janowo | Polska | START Bieg 10 km | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
100 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | START Bieg 10 km | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21496