Dołącz do jednego z największych turniejów tenisa stołowego w Polsce!
Zagraj w 29. Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby – 20. Memoriale, który odbędzie się już w sobotę 23 sierpnia 2025 r.
w Miejskiej Hali Sportowej w Starogardzie Gdańskim! 

 DATA I MIEJSCE: 
Sobota, 23.08.2025
Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby
ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1, Starogard Gdański

I tura (8:00–13:00) – kategorie młodzieżowe (limit 80 uczestników)
II tura (13:30–19:00) – kategorie seniorskie (limit 70 uczestników)

 KATEGORIE: 

  • Młodzieżowe (K i M): Skrzat, Żak, Młodzik, Kadet, Junior

  • Seniorskie: Seniorzy, Seniorki, Weterani, Amatorzy

Każdy zawodnik otrzyma wyjątkowy pakiet startowy, w którym znajdzie: pożywny posiłek regeneracyjny, gadżet turniejowy, baton energetyczny, butelka wody.

Nagrody rzeczowe i finansowe do zdobycia – łączna pula nagród o wartości ponad 5000 zł!

 ZAPISY: 
Elektronicznie do 21.08.2025 (czwartek) godz. 23:59:

www.elektronicznezapisy.pl


 OPŁATY: 

  • 30 zł (młodzieżowe) / 40 zł (seniorskie) – przez Tpay

  • 50 zł – przy zapisach w dniu zawodów (jeśli będą wolne miejsca)

Szczegóły: tel. 533 236 148 | www.osir.com.pl

 

Wyświetleń: 4925

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ