Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
"Bałtyk" Fabryka Czekolady / K.S. Niemaniemogę | |||||||||
1 | Dietrich Krzysztof | Gdynia | 30km | "Bałtyk" Fabryka Czekolady / K.S. Niemaniemogę | opłacono | ||||
(RT) Runholik Team | |||||||||
2 | Zawaluk Marcin | Gdańsk | 30km | (RT) Runholik Team | opłacono on-line | ||||
6. KILOMETR | |||||||||
3 | Wołoszczak Leszek | Bydgoszcz | 30km | 6. KILOMETR | |||||
1972 | |||||||||
4 | BARYZA ROBERT | WAGANIEC | 30km | 1972 | opłacono on-line | ||||
1976 | |||||||||
5 | Oriol-Signerska Monika | Gdańsk | 30km | 1976 | opłacono on-line | ||||
A&G Carp Team | |||||||||
6 | Nowak Artur | Gdynia | 30km | A&G Carp Team | opłacono | ||||
AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | |||||||||
7 | WOJTANOWICZ BEATA | Grudziądz | 30km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line | ||||
AKPB Marmel Toruń | |||||||||
8 | Próchniak Natalia | Toruń | 30km | AKPB Marmel Toruń | |||||
9 | Samerek Dariusz | Toruń | 30km | AKPB Marmel Toruń | opłacono | ||||
ANIRO RUN TEAM | |||||||||
10 | SOŁECKI MICHAŁ | TORUŃ | 30km | ANIRO RUN TEAM | opłacono on-line | ||||
ANWIL Team | |||||||||
11 | Krupa Grzegorz | Włocławek | 30km | ANWIL Team | opłacono on-line | ||||
Alior Running Team | |||||||||
12 | Sztejna Joanna | Gdańsk | 30km | Alior Running Team | opłacono on-line | ||||
13 | Rudzki Wojciech | Gdańsk | 30km | Alior Running Team | opłacono on-line | ||||
Amicus AR | |||||||||
14 | zielonka adam | gdynia | 30km | Amicus AR | opłacono on-line | ||||
Apteka Gemini Team | |||||||||
15 | Zygry-Wiśniewska Karolina | Gdańsk | 30km | Apteka Gemini Team | opłacono on-line | ||||
16 | Wróbel Sebastian | Gdynia | 30km | Apteka Gemini Team | opłacono on-line | ||||
AudioManufaktura.pl / StrefaTuningu.pl | |||||||||
17 | Żołdowicz Radosław | Reda | 30km | AudioManufaktura.pl / StrefaTuningu.pl | opłacono on-line | ||||
AŚNAEBAEM RMG TEAM | |||||||||
18 | Nadolny Piotr | Grabno | 30km | AŚNAEBAEM RMG TEAM | opłacono on-line | ||||
AŚNAEBAEM RMG Team | |||||||||
19 | Kulak Rafał | Głobino | 30km | AŚNAEBAEM RMG Team | opłacono on-line | ||||
20 | mański tomasz | słupsk | 30km | AŚNAEBAEM RMG Team | opłacono on-line | ||||
21 | Cejko Dawid | Słupsk | 30km | AŚNAEBAEM RMG Team | opłacono on-line | ||||
BCT TEAM | |||||||||
22 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | 30km | BCT TEAM | opłacono on-line | ||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
23 | Kierzkowski Marcin | Białystok | 30km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | ||||
24 | Kalita Tomek | Białystok | 30km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | ||||
25 | Kierzkowska Aniela | Białystok | 30km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | ||||
26 | Mróz Agnieszka | Białystok | 30km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | ||||
Biegaj z Głową | |||||||||
27 | Konkel Aneta | Gdańsk | 30km | Biegaj z Głową | opłacono on-line | ||||
28 | Łubkowska Grażyna | Gdańsk | 30km | Biegaj z Głową | opłacono | ||||
29 | Dużyńska Agata | Gdańsk | 30km | Biegaj z Głową | opłacono on-line | ||||
30 | Kowalczyk Katarzyna | GDAŃSK | 30km | Biegaj z Głową | opłacono on-line | ||||
31 | Sienkiewicz-Narloch Anna | Gdańsk | 30km | Biegaj z Głową | opłacono on-line | ||||
Biegaj z Głową/Wild Team | |||||||||
32 | Rok-Czapiewska Iwona | Gdańsk | 30km | Biegaj z Głową/Wild Team | opłacono on-line | ||||
Biegaj z głową | |||||||||
33 | Spence Mark George | Bergen | 30km | Biegaj z głową | opłacono on-line | ||||
34 | Zielińska Iwona | Warzenko | 30km | Biegaj z głową | opłacono on-line | ||||
Biegaj z głową | |||||||||
35 | Rupińska Agnieszka | Gdańsk | 30km | Biegaj z głową | opłacono on-line | ||||
36 | Trojanowska Bogumiła | Gdańsk | 30km | Biegaj z głową | opłacono | ||||
Biegające Małżeństwo | |||||||||
37 | Cieśla Ela | Olsztynek | 30km | Biegające Małżeństwo | opłacono on-line | ||||
38 | Cieśla Jarek | Olsztynek | 30km | Biegające Małżeństwo | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
39 | Waruszewski Karol | Tczew | 30km | Biegający Tczew | |||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
40 | Melzer Sylwia | Reda | 30km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
41 | Słowińska Aneta | Władysławowo | 30km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
42 | Serkowski Marcin | Gdynia | 30km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
Biegowi Wariaci | |||||||||
43 | Smykowska Marzena | Gdynia | 30km | Biegowi Wariaci | opłacono on-line | ||||
44 | Lemańska Kamila | Gdynia | 30km | Biegowi Wariaci | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
45 | Witfer Jacek | Gdansk | 30km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
46 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | 30km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
47 | Nikodemczyk Patrycja | Gdynia | 30km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
48 | Świeżyńska Aleksandra | gdynia | 30km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
49 | Bańkowska Monika | Gdynia | 30km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
50 | Wirkus Piotr | Gdynia | 30km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
51 | Grande Piotr | Gdynia | 30km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
Body in Motion | |||||||||
52 | Geppert Stanisław | Sopot | 30km | Body in Motion | opłacono on-line | ||||
Bojano Biega | |||||||||
53 | Kleina Dorota | Bojano | 30km | Bojano Biega | opłacono on-line | ||||
Bojano biega | |||||||||
54 | Nawrocki Jacek | Bojano | 30km | Bojano biega | opłacono on-line | ||||
Byle do mety | |||||||||
55 | Bładyko Damian | Gdynia | 30km | Byle do mety | opłacono on-line | ||||
CTS | |||||||||
56 | Butny Rafał | Gdynia | 30km | CTS | opłacono on-line | ||||
DW#43 | |||||||||
57 | JARSKA HANNA | GDYNIA | 30km | DW#43 | opłacono on-line | ||||
Dellner Team | |||||||||
58 | Góźdź Edyta | Rumia | 30km | Dellner Team | opłacono on-line | ||||
Diabełkowa Aś | |||||||||
59 | Gniot Joanna | Grudziądz | 30km | Diabełkowa Aś | opłacono on-line | ||||
Dlaczego ja? | |||||||||
60 | Pszczółkowska Katarzyna | Gdańsk | 30km | Dlaczego ja? | opłacono on-line | ||||
Drimm Timm | |||||||||
61 | Tunowski Daniel | Poznań | 30km | Drimm Timm | opłacono on-line | ||||
Drużyna Szpiku | |||||||||
62 | Mazerski Grzegorz | Gdańsk | 30km | Drużyna Szpiku | opłacono | ||||
EkstraFan | |||||||||
63 | Imianowski Łukasz | Pruszcz Gdański | 30km | EkstraFan | opłacono on-line | ||||
EkstraFun | |||||||||
64 | Głowacki Rafał | Gdańsk | 30km | EkstraFun | opłacono on-line | ||||
Fabryka Czekolady | |||||||||
65 | Zajda Bartosz | Rumia | 30km | Fabryka Czekolady | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
66 | Piotrowski Michał | Gdańsk | 30km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
67 | Piotrowski Krzysztof | Gdynia | 30km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
68 | Reseman Sylwia | Żukowo | 30km | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
Grupa Biegowa CHTMO | |||||||||
69 | Czyż Dominik | Zegrze | 30km | Grupa Biegowa CHTMO | opłacono | ||||
Grupa Biegowa GLC | |||||||||
70 | Karlikowski Maciej | Gdańsk | 30km | Grupa Biegowa GLC | opłacono on-line | ||||
Grupa biegowa 65 | |||||||||
71 | Gapski Mateusz | Gdańsk | 30km | Grupa biegowa 65 | opłacono | ||||
Inov-8 team. | |||||||||
72 | Michałowski Tomasz | Jasieniec | 30km | Inov-8 team. | opłacono | ||||
Invicta Power Team | |||||||||
73 | Wiśniewski Michał | Gdańsk | 30km | Invicta Power Team | opłacono | ||||
KB GOCH | |||||||||
74 | Frączek Rafał | Gdańsk | 30km | KB GOCH | opłacono on-line | ||||
KM PSP GDYNIA | |||||||||
75 | BIELICKI ROBERT | GDYNIA | 30km | KM PSP GDYNIA | opłacono on-line | ||||
KS Tęcza Gdynia | |||||||||
76 | Pawłowski Jacek | Żukowo | 30km | KS Tęcza Gdynia | opłacono | ||||
Koszałkowo | |||||||||
77 | Jeliński Mateusz | Goręczyno | 30km | Koszałkowo | |||||
78 | Zaborowski Andrzej | Potuły | 30km | Koszałkowo | |||||
Kurczak Team Crow | |||||||||
79 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | 30km | Kurczak Team Crow | opłacono on-line | ||||
Kurzętnik Biega | |||||||||
80 | Anzel Dawid | Nowe Miasto Lubawskie | 30km | Kurzętnik Biega | opłacono | ||||
LEYK Team | |||||||||
81 | Leyk Daniel | Luzino | 30km | LEYK Team | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
82 | Oliwiński Paweł | Biała Góra | 30km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
83 | Najda Mateusz | Sztum | 30km | LKS Zantyr Sztum | |||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
84 | Najda Sławomir | Sztum | 30km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
85 | Kospał Pawłowski Łukasz | Gdańsk | 30km | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
86 | Szymański Artur | Gdańsk | 30km | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
LPP team | |||||||||
87 | Grochowski Michał | Gdańsk | 30km | LPP team | |||||
Lepiej powoli niż wcale ;-) | |||||||||
88 | Obłuski Rafał | Gdańsk | 30km | Lepiej powoli niż wcale ;-) | opłacono on-line | ||||
Long Slow Distance Osowa | |||||||||
89 | signerski remigiusz | gdansk | 30km | Long Slow Distance Osowa | opłacono on-line | ||||
Lufthansa Systems Poland Runners | |||||||||
90 | Kowalkowski Krzysztof | Gdańsk | 30km | Lufthansa Systems Poland Runners | opłacono on-line | ||||
91 | Telepski Michał | Pruszcz Gdański | 30km | Lufthansa Systems Poland Runners | opłacono on-line | ||||
M & P | |||||||||
92 | Brzeski Marcin | Rumia | 30km | M & P | opłacono on-line | ||||
MEWA Gdynia | |||||||||
93 | Zelewska Marta | Gdynia | 30km | MEWA Gdynia | opłacono on-line | ||||
94 | Gruchała Piotr | Gdynia | 30km | MEWA Gdynia | opłacono on-line | ||||
95 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | 30km | MEWA Gdynia | opłacono on-line | ||||
MTB - Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
96 | Sychowski Kamil | Wejherowo | 30km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | ||||
Maja Team | |||||||||
97 | Maj-Roksz Maria | Wejherowo | 30km | Maja Team | opłacono on-line | ||||
Mamy-Biegamy | |||||||||
98 | Radzieńska Kamila | Gdynia | 30km | Mamy-Biegamy | opłacono on-line | ||||
Marmel | |||||||||
99 | Gołaszewska Jolanta | Toruń | 30km | Marmel | opłacono | ||||
Muchy na Zębach | |||||||||
100 | Szalska Elżbieta | Wągrowiec | 30km | Muchy na Zębach | opłacono on-line | ||||
Muchy na zębach | |||||||||
101 | Wojtaszek Marcin | Toruń | 30km | Muchy na zębach | opłacono on-line | ||||
NIE MARNUJ TLENU | |||||||||
102 | Kowalski Robert Sebastian | Gdańsk | 30km | NIE MARNUJ TLENU | opłacono on-line | ||||
NaTrasieTeam.pl | |||||||||
103 | Grachel Dariusz | Kępice | 30km | NaTrasieTeam.pl | |||||
Nadaktywni | |||||||||
104 | Ostaszewska Eliza | Augustów | 30km | Nadaktywni | opłacono on-line | ||||
Night Runners Słupsk | |||||||||
105 | Całka Magdalena | Słupsk | 30km | Night Runners Słupsk | |||||
OIRP Gdańsk | |||||||||
106 | Worzała Aleksandra | Gdańsk | 30km | OIRP Gdańsk | opłacono on-line | ||||
107 | Szolc-Nartowski Bartosz | Gdańsk | 30km | OIRP Gdańsk | |||||
OKAS "Na Zdrowie!" | |||||||||
108 | Wiśniewski Gerard | Gdynia | 30km | OKAS "Na Zdrowie!" | opłacono on-line | ||||
PAKULA Team | |||||||||
109 | PAKUŁA Marcin | Gdynia Orłowo | 30km | PAKULA Team | opłacono on-line | ||||
PARKRUN Szczecinek | |||||||||
110 | Kołodziejczak Grzegorz | Turowo | 30km | PARKRUN Szczecinek | opłacono | ||||
PGB Sportowa Paczka | |||||||||
111 | Jakubowski Maciej | Gdańsk | 30km | PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line | ||||
Padł Na Ryj Team | |||||||||
112 | Kuzimski Aleksander | Gdańsk | 30km | Padł Na Ryj Team | opłacono on-line | ||||
Parkrun Rumia | |||||||||
113 | Domżalska Wioletta | Rumia | 30km | Parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega | |||||||||
114 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | 30km | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
Pszczółki biegają :) | |||||||||
115 | Skwierawski Grzegorz | Pszczółki | 30km | Pszczółki biegają :) | opłacono on-line | ||||
REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE | |||||||||
116 | Miedlar Mario | Gdańsk | 30km | REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE | opłacono on-line | ||||
117 | Bachórz Agata | Gdańsk | 30km | REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE | opłacono on-line | ||||
118 | HOFFMAN Sławek | Gdańsk | 30km | REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE | opłacono on-line | ||||
119 | Preiss Radosław | Gdańsk | 30km | REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE | opłacono on-line | ||||
RUN BYDGOSZCZ | |||||||||
120 | Zagożdżon Piotr | Bydgoszcz | 30km | RUN BYDGOSZCZ | |||||
ReAktywuj się w Maratonie | |||||||||
121 | Bonisławska-Być Anita | Gdańsk | 30km | ReAktywuj się w Maratonie | opłacono on-line | ||||
Rim Tim Team Braniewo / Zorza Gdynia | |||||||||
122 | Wolak Rafał | Gdynia | 30km | Rim Tim Team Braniewo / Zorza Gdynia | opłacono on-line | ||||
Rowerowe Kaszuby | |||||||||
123 | Lewandowska Natalia | Kartuzy | 30km | Rowerowe Kaszuby | opłacono | ||||
124 | Bobrowska Natalia | Kartuzy | 30km | Rowerowe Kaszuby | |||||
SFORA POMORZE | |||||||||
125 | Sikorski Mariusz | Gdańsk | 30km | SFORA POMORZE | opłacono on-line | ||||
SPECOPS | |||||||||
126 | Jerchewicz Tomasz | Gdynia | 30km | SPECOPS | opłacono | ||||
SPORT EVO | |||||||||
127 | Siek Marek | Jagatowo | 30km | SPORT EVO | opłacono on-line | ||||
SPORTEVO | |||||||||
128 | Staniszewski Krzysztof | Malbork | 30km | SPORTEVO | opłacono | ||||
STOPA Słupsk | |||||||||
129 | Skorupski Robert | Słupsk | 30km | STOPA Słupsk | |||||
Smashing Pąpkins | |||||||||
130 | Miś Waldemar | Gdańsk | 30km | Smashing Pąpkins | opłacono on-line | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
131 | Dzieliński Adam | Braniewo | 30km | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line | ||||
132 | Zych Dawid | Elbląg | 30km | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line | ||||
Stopa Słupsk | |||||||||
133 | Gierlach Jacek | Słupsk | 30km | Stopa Słupsk | opłacono on-line | ||||
Straszyn Biega | |||||||||
134 | Pogorzelski Maciej | Straszyn | 30km | Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
135 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | 30km | Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
Straszyn Biega /Pruszcz Biega | |||||||||
136 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | 30km | Straszyn Biega /Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
Support Runners | |||||||||
137 | Zieliński Karol | Toruń | 30km | Support Runners | |||||
Szakale Bałut Łódź | |||||||||
138 | Drab Szymon | Łódź | 30km | Szakale Bałut Łódź | opłacono on-line | ||||
Sztafeta Nadziei | |||||||||
139 | Jeremicz Marcin | Gdańsk | 30km | Sztafeta Nadziei | opłacono on-line | ||||
Sław | |||||||||
140 | błach piotr | Sławoborze | 30km | Sław | |||||
Team Biegowy Szczecinek | |||||||||
141 | Szymański Tomasz | Szczecinek | 30km | Team Biegowy Szczecinek | opłacono on-line | ||||
142 | Kozibroda Marcin | Szczecinek | 30km | Team Biegowy Szczecinek | opłacono on-line | ||||
143 | Tyluś Sylwia | Szczecinek | 30km | Team Biegowy Szczecinek | opłacono on-line | ||||
Team Friends | |||||||||
144 | Korpalski Tomasz | Gdańsk | 30km | Team Friends | opłacono on-line | ||||
TiM | |||||||||
145 | Głowiński Cezary | Gdynia | 30km | TiM | opłacono on-line | ||||
Torus Triathlon Team | |||||||||
146 | Miętkiewicz Rafał | Gdańsk | 30km | Torus Triathlon Team | |||||
Tumbo Team, BzG | |||||||||
147 | Nadolny Tomasz | Gdańsk | 30km | Tumbo Team, BzG | opłacono on-line | ||||
UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | |||||||||
148 | Cieszyński Andrzej | Lębork | 30km | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | |||||
UKS SIÓDEMKA RUMIA | |||||||||
149 | Bielecki Tadeusz | Rumia | 30km | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line | ||||
150 | Melzer Arkadiusz | Rumia | 30km | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line | ||||
Unbounded | |||||||||
151 | Guż Andrzej | Gdańsk | 30km | Unbounded | opłacono on-line | ||||
VACO sp. z o.o. | |||||||||
152 | Hirsz Piotr | Gdynia | 30km | VACO sp. z o.o. | opłacono on-line | ||||
Vege Runners | |||||||||
153 | Kostera Katarzyna | Warszawa | 30km | Vege Runners | opłacono on-line | ||||
WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZiE PG | |||||||||
154 | Stankiewicz Katarzyna | Gdańsk | 30km | WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZiE PG | opłacono on-line | ||||
WYMIATACZE | |||||||||
155 | Kowalska Iwona | Mosty | 30km | WYMIATACZE | opłacono on-line | ||||
WiRan AstMa Team | |||||||||
156 | Klarecki Adrian | Reda | 30km | WiRan AstMa Team | opłacono on-line | ||||
Wild Team | |||||||||
157 | Paryś Anna | Gdańsk | 30km | Wild Team | opłacono on-line | ||||
W kółko biegamy | |||||||||
158 | Litka Andrzej | Mława | 30km | W kółko biegamy | opłacono on-line | ||||
Wymiatacze | |||||||||
159 | Filipski Aleksander | Gdynia | 30km | Wymiatacze | opłacono on-line | ||||
160 | Bieszke Izabela | Mosty | 30km | Wymiatacze | opłacono on-line | ||||
161 | Kulas Paweł | Pogórze | 30km | Wymiatacze | opłacono on-line | ||||
162 | WYSOCKA MARIA | WEJHEROWO | 30km | Wymiatacze | |||||
ZSM Darłowo | |||||||||
163 | Balcerzak Bogdan | Darłowo | 30km | ZSM Darłowo | opłacono on-line | ||||
Ziaja | |||||||||
164 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | 30km | Ziaja | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
165 | Pliszko Anna | Augustów | 30km | opłacono on-line | |||||
166 | Adamska Justyna | Banino | 30km | ||||||
167 | Gałka Małgorzata | Braniewo | 30km | opłacono on-line | |||||
168 | Dąbrowski Roman | Chojniczki | 30km | opłacono on-line | |||||
169 | Piernicka Krystyna | Chwaszczyno | 30km | opłacono on-line | |||||
170 | Etmański Piotr | Chwaszczyno | 30km | opłacono | |||||
171 | BŁASIŃSKA ŻANETA | CIECHOCINEK | 30km | opłacono on-line | |||||
172 | Borzeszkowski Maciej | Czarna Woda | 30km | opłacono on-line | |||||
173 | Rynkiewicz Dariusz | Dębogórze | 30km | opłacono on-line | |||||
174 | Dordzik MaŁgorzata | Elbląg | 30km | opłacono on-line | |||||
175 | Mizik Maciej | Gdansk | 30km | opłacono on-line | |||||
176 | Rompczyk Andrzej | Gdansk | 30km | opłacono | |||||
177 | Bogdanowicz Robert | Gdansk | 30km | opłacono on-line | |||||
178 | Duchcik Marcin | Gdansk-Rebiechowo | 30km | ||||||
179 | Niewadzioł Paweł | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
180 | Tuscher Kuba | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
181 | Mackowski Piotr | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
182 | Dombrowski Radosław | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
183 | Przysiężny Grzegorz | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
184 | Przysiężna Grażyna | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
185 | Korchut Joanna | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
186 | Kuczyńska Karolina | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
187 | Formela Kamil | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
188 | Kospał Pawłowski Jacek | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
189 | Kowalski Maciej | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
190 | Górecki Rafał | Gdańsk | 30km | opłacono | |||||
191 | Sikora Joanna | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
192 | Kochaniewicz Krystian | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
193 | Lachiewicz Sylwester | Gdańsk | 30km | ||||||
194 | Kubera Paweł | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
195 | Wojciechowski Adam Wojciechowski | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
196 | Potocka Aniela | Gdańsk | 30km | ||||||
197 | Mikołajczyk Daniel | Gdańsk | 30km | ||||||
198 | Ligman Wacław | Gdańsk | 30km | ||||||
199 | Pietrzak Teresa | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
200 | Pytlewski-Pająk Dominik | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
201 | Litwin Piotr | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
202 | Bollin Ilona | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
203 | Wróblewska Dorota | Gdańsk | 30km | opłacono on-line | |||||
204 | Przewdziecki KAROL | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
205 | Worzala Wojciech | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
206 | CIUNEL Łukasz | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
207 | Ratajczyk Piotr | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
208 | Kujawska-Frejlich Joanna | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
209 | FOGT-KLOCKOWSKA Monika | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
210 | Kozińska-Niewiarowska Agnieszka | Gdynia | 30km | opłacono | |||||
211 | Sierocin Agata | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
212 | Prasek Lucyna | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
213 | Hinc Janusz | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
214 | Wojnarowska Marcelina | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
215 | Pacan Jacek | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
216 | Brożyna Ryszard | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
217 | Czuryńska Wioletta | Gdynia | 30km | ||||||
218 | Steinke Michael | Gdynia | 30km | opłacono | |||||
219 | Corblin Regis | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
220 | Wytrwał Tomasz | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
221 | Szymankiewicz Kalina | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
222 | Jarecki Marek | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
223 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
224 | Pielachowska Agata | Gdynia | 30km | opłacono on-line | |||||
225 | Stańczykowski Rafał | Gdynia | 30km | opłacono | |||||
226 | GAŁĘZA SŁAWOMIR | GDYNIA | 30km | opłacono on-line | |||||
227 | Skolimowski Marcin | Gdynia | 30km | opłacono | |||||
228 | Nalaskowska Anna | Grudziądz | 30km | opłacono on-line | |||||
229 | Potrykus Małgorzata | Koleczkowo | 30km | opłacono on-line | |||||
230 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | 30km | opłacono on-line | |||||
231 | Kospał Pawłowski Andrzej | Koscierzyna | 30km | opłacono on-line | |||||
232 | Miga Jerzy | Kowale | 30km | opłacono | |||||
233 | Cebula-Sołtysiak Ewelina | Legnica | 30km | opłacono on-line | |||||
234 | Żdanuk Wojciech | Lębork | 30km | opłacono on-line | |||||
235 | Bednarek Anna | LINIA | 30km | opłacono on-line | |||||
236 | okrój krzysztof | lubań | 30km | opłacono | |||||
237 | Jedlewski Krzysztof | Lublin | 30km | opłacono on-line | |||||
238 | Łukaszewicz Marcin | Łobez | 30km | ||||||
239 | Gos Jan | Malbork | 30km | opłacono on-line | |||||
240 | Miąsek Ryszard | Manowo | 30km | opłacono on-line | |||||
241 | Bartkowski Mariusz | Mszanowo | 30km | opłacono on-line | |||||
242 | Pachuc Kamila | Nowe Potulice | 30km | opłacono | |||||
243 | Wycichowski Wojciech | Ostaszewo | 30km | opłacono on-line | |||||
244 | Rudnicki Dariusz | Pogórze | 30km | opłacono on-line | |||||
245 | szaryński tomasz | pruszcz gdański | 30km | opłacono on-line | |||||
246 | Mitkowski Paweł | Pułtusk | 30km | opłacono | |||||
247 | Bronk Rafał | Rumia | 30km | opłacono on-line | |||||
248 | Samson Izabela | Rumia | 30km | opłacono on-line | |||||
249 | Leszczyński Mateusz Leszczyński | Rumia | 30km | opłacono on-line | |||||
250 | Tomeczkowski Paweł | Rumia | 30km | opłacono on-line | |||||
251 | KUBIAK ANDRZEJ | RUMIA | 30km | opłacono on-line | |||||
252 | Łabudzki Piotr | Sandomierz | 30km | opłacono on-line | |||||
253 | Piotrowski Mateusz | Sierakowice | 30km | opłacono on-line | |||||
254 | Grzystek Marcin | Sitno | 30km | ||||||
255 | Borusiński Piotr | Słupsk | 30km | ||||||
256 | Borusińska Aleksandra | Słupsk | 30km | ||||||
257 | Staroń Daniel | Słupsk | 30km | opłacono | |||||
258 | Bauza Piotr | Sopot | 30km | opłacono | |||||
259 | Swieton Artur Swieton | Sopot | 30km | opłacono on-line | |||||
260 | CHOJNACKI Mariusz | Stegna | 30km | opłacono | |||||
261 | Bohn Zbigniew | Suchy Dwór | 30km | opłacono on-line | |||||
262 | Leszczyński Tomasz | Sztum | 30km | opłacono on-line | |||||
263 | Polański Marcin | Sztutowo | 30km | opłacono on-line | |||||
264 | KASPRZYK PIOTR | TORUŃ | 30km | opłacono on-line | |||||
265 | Lipiński Krzysztof | Toruń | 30km | opłacono on-line | |||||
266 | Niewęgłowski Adam | Warszawa | 30km | opłacono | |||||
267 | Makuch Marcin | Warszawa | 30km | opłacono | |||||
268 | Milka Adam | Wejherowo | 30km | opłacono on-line | |||||
269 | Szumny Dariusz | Wejherowo | 30km | ||||||
270 | Gawrylczyk Paweł | Wejherowo | 30km | ||||||
271 | Witbrodt Leszek | Wejherowo | 30km | opłacono | |||||
272 | Szwichtenberg Aldona | Wieżyca | 30km | ||||||
biegamyrazem.pl | |||||||||
273 | Goździewicz Paweł | Gdynia | 30km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
biegowyświat.pl | |||||||||
274 | Słowikowska Klaudia | Gdańsk | 30km | biegowyświat.pl | opłacono on-line | ||||
excalibur | |||||||||
275 | kubiak karolina | WEJHEROWO | 30km | excalibur | opłacono | ||||
ftw s | |||||||||
276 | spisak dobrawa | gdansk | 30km | ftw s | |||||
http://Romanowski.edu.pl | |||||||||
277 | Romanowski Darek | Gdynia | 30km | http://Romanowski.edu.pl | opłacono on-line | ||||
ideal line ultra team pr | |||||||||
278 | Żynda Jasiek | Suwałki | 30km | ideal line ultra team pr | opłacono on-line | ||||
kowale team | |||||||||
279 | Kowalska Agnieszka | Toruń | 30km | kowale team | opłacono on-line | ||||
280 | Kowalski Paweł | Toruń | 30km | kowale team | opłacono on-line | ||||
tri ladies/ cs | |||||||||
281 | Golas Grażyna | gdynia | 30km | tri ladies/ cs | opłacono on-line | ||||
Łasice MroQ | |||||||||
282 | Chudziński Paweł | Słupsk | 30km | Łasice MroQ | opłacono | ||||
283 | Smulczak Joanna | Słupsk | 30km | Łasice MroQ | opłacono | ||||
ŁojWiele | |||||||||
284 | Pilutkiewicz Tomasz | Giżycko | 30km | ŁojWiele | opłacono on-line |
Wyświetleń: 38630