Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Myśliwiec Anna | Wikrowo | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | Przedszkole Kubusia Puchatka | |
2 | Janik Bogna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami 0-2 lata ( 50m ) | ||
3 | Janik Gabriela | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | SP21 Elbląg | |
4 | Zumkowska Michalina | Elblag | Polska | Start biegu 9-10-11 lat ( 300m ) | Szkoła podstawowa nr 25 Elbląg | |
5 | Zumkowska Maja | Elblag | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | Przedszkole 26 Elbląg | |
6 | Ruczko Sławomir | Gdynia | Polska | Start biegu rodzice ( razem w parach - chwyt za rękę ) ( 100m ) | USAA Ruczko | |
7 | Ruczko Antonina | Gdynia | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami 0-2 lata ( 50m ) | USAA Ruczko | |
8 | Bachurska Blanka | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | Sp 16 Elbląg | |
9 | Gradowska Paulina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | ||
10 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | Sp 1 | |
11 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Polska | Start biegu 9-10-11 lat ( 300m ) | Sp 1 | |
12 | Wiśniewski Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu 9-10-11 lat ( 300m ) | Szkoła Podstawowa nr 15 Elbląg | |
13 | Wiśniewska Kinga | Elbląg | Polska | Start biegu 9-10-11 lat ( 300m ) | Szkoła Podstawowa nr 15 Elbląg | |
14 | Gradowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | SP 16 Elbląg | |
15 | Gradowska Julita | Elbląg | Polska | Start biegu 12-13 lat ( 600m ) | SP 16 Elbląg | |
16 | Paluchowski Nikodem | Elbląg | Polska | Start biegu 9-10-11 lat ( 300m ) | SP21 Elbląg | |
17 | Brodziak Igor | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | Przedszkole nr 8 Elbląg | |
18 | Brodziak Oliwia | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | Szkoła podstawowa nr 25 Elbląg | |
19 | Szatewicz Nancy | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | ||
20 | ZĘBALA Marcel | ELBLĄG | Polska | Start biegu 9-10-11 lat ( 300m ) | Sp 6 | |
21 | Rudawski Dominik | Elbląg | Polska | Start biegu 14-15 lat ( 1000m ) | MKS Truso Elbląg | |
22 | robak Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami 0-2 lata ( 50m ) | ŻŁOBEK NR 4 | |
23 | robak Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | Szkoła podstawowa nr 16 Elbląg | |
24 | Nowosad Mateusz | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | ||
25 | Klimowski Maciej | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | 2011 | |
26 | Klimowski Marcel | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | 2009 | |
27 | Jankowski Filip | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | SP 16 Elbląg | |
28 | Stefanowicz Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | Przedszkole 26 Elbląg | |
29 | Stefanowicz Malwina | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | SP16 | |
30 | Zydlewski Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | ||
31 | Dudzik Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu 12-13 lat ( 600m ) | S.P nr.6 Elbląg | |
32 | Tomaszewski Kamil | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | przedszkole nr 33 | |
33 | Rokicki Bartosz | ELBLĄG | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | ||
34 | Gonska Nadia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | Przedszkole 3 Elbląg | |
35 | Czerwińska Natalia | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | ||
36 | Czerwiński Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | Przedszkole 3 Elbląg | |
37 | Bąk Błażej | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | sp nr 1 | |
38 | Bąk Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu 12-13 lat ( 600m ) | MOS TRUSO/sp nr 1 | |
39 | Bartosiński Stanisław | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | ||
40 | SZCZYBELSKA WIKTORIA | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | PRZEDSZKOLE BAJKA | |
41 | Jurewicz Kuba | Elblag | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | Przedszkole Stacyjkowo nr 34 Elbląg | |
42 | Młodzińska Alicja | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | Przedszkole nr 18 Elbląg | |
43 | Młodzińska Maria | Elbląg | Polska | Start biegu 12-13 lat ( 600m ) | MKS TRUSO/SP nr 14 Elbląg | |
44 | Błażewicz Hubert | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | ||
45 | Śledź Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | Szkoła podstawowa nr 16 Elbląg | |
46 | Mateusiak Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | ||
47 | Pfeiffer Paulina | Elblag | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | Przedszkole 31 Elbląg | |
48 | Pfeiffer Marcelina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | Przedszkole 31 Elbląg | |
49 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | Przedszkole 26 Elbląg | |
50 | Wesołowska ZUZANNA | Elblag | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | ||
51 | Wesołowska ŁUCJA | Elblag | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | ||
52 | Jurczenko Igor | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | ||
53 | Michałowska Malwina | Kmiecin | Polska | Start biegu 9-10-11 lat ( 300m ) | ||
54 | Michałowski Natan | Kmiecin | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | ||
55 | Zabaryłło Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | Zespół szkół w Gronowie górnym | |
56 | Zabaryłło Hanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | Punkt przedszkolny w Gronowie Górnym | |
57 | Grzelakowski Jakub | Elbląg | Polska | Start biegu 9-10-11 lat ( 300m ) | ||
58 | Grzelakowska Zofia | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | ||
59 | Olszewska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | Przedszkole Przyjaciele Kubusia | |
60 | Olszewski Feliks | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | Przedszkole Przyjaciele Kubusia | |
61 | Serafin Leon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | ||
62 | Serafin Nikodem | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami 0-2 lata ( 50m ) | ||
63 | Mazuro Monika | Lidzbark Warmiński | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię | |
64 | Sawirski Jakub | Gdynia | Polska | Start biegu 9-10-11 lat ( 300m ) | SP nr 43 kl.4A | |
65 | Sawirska Izabela | Gdynia | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | SP nr 43 kl.0B | |
66 | Sywanycz Zuzanna | Gdańsk | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | SP 2 Gdańsk | |
67 | Sywanycz Adam | Gdańsk | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | Przedszkole nr 52 w Gdańsku | |
68 | HOFFMANN Julia | ELBLĄG | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | SP 12 Elbląg | |
69 | Bednarski Marcel | Elbląg | Polska | Start biegu 9-10-11 lat ( 300m ) | ||
70 | Wróbel Gabriela | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | SP 11 | |
71 | Miłaszewska Alicja | Elbląg | Polska | Start biegu 9-10-11 lat ( 300m ) | ||
72 | Miłaszewski Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | ||
73 | Górka Adam | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu | |
74 | Jóźwiak Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu 9-10-11 lat ( 300m ) | ||
75 | Jóźwiak Maja | Elbląg | Polska | Start biegu 12-13 lat ( 600m ) | ||
76 | Staniszewska Julia | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | ||
77 | Chojecka Anita | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | ||
78 | Górka Martyna | Elbląg | Polska | Start biegu 9-10-11 lat ( 300m ) | SP19 Elbląg | |
79 | Mirzałek Filip | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | TRAWERS | |
80 | Pazderski Rafał | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | ||
81 | Stypułkowska Aleksandra | Olsztyn | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | ||
82 | Błażejczyk Jakub | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | Przedszkole Wiki | |
83 | Bańka Bartosz | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | Przedszkole nr 19 / Ojcowa Wola Running | |
84 | Masłowski Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | przedszkole nr 29 | |
85 | Masłowski Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | przedszkole nr 29 | |
86 | Lompert Miłosz | Elblag | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | ||
87 | Malandy Aleksander | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | Przedszkole nr 3 | |
88 | Pozarzycka Matylda | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami 0-2 lata ( 50m ) | ||
89 | Mucha Gaja | Pogórze | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | TriMama Team | |
90 | Wierzchoń Oskar | Elbląg | Polska | Start biegu 5-6 lat ( 200 m ) | ||
91 | Kacicka Maria | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | Sp 21elblag | |
92 | Cechowska Karolina | Elblag | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | ||
93 | Mikulski Miłosz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | ||
94 | Szewczyk Bartłomiej | Milejewo | Polska | Start biegu 14-15 lat ( 1000m ) | Gimnazjum Regent | |
95 | Kwapiszewska Basia | Elbląg | Polska | Start biegu 7-8 lat ( 200m ) | ||
96 | Jeleniewska Magdalena | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami 0-2 lata ( 50m ) | ||
97 | Rainko Michał | Gdańsk | Polska | Start biegu 12-13 lat ( 600m ) | SP nr 8 w Gdańsku | |
98 | Żołnieruk Weronika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami 0-2 lata ( 50m ) | ||
99 | Żołnieruk Konstatnty | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata ( 100m ) | ||
100 | Niewińska Zuzanna | Jegłownik | Polska | Start biegu dzieci z rodzicami 0-2 lata ( 50m ) |
Wyświetleń: 18174